استخدام استارت‌آپ‌های گروه موتور هیوندای برای فراخوان نیمه اول شتابدهنده ZER01NE 2023

جزئیات بیشتر در مورد شتاب دهنده ZER01NE را می توانید در برنامه پیدا کنید وب سایت رسمی.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/hyundai-motor-group-recruiting-startups-for-2023-zer01ne-accelerator-first-half-open-call/s/4a5f260f-b0a3-4788-b8fe-a423b85e438d

تیم های شرکت کننده گروه که مسئولیت اجرای پروژه را بر عهده دارند به طور مستقیم در بررسی و جذب متقاضیان استارت آپ برای هر پروژه مشارکت دارند. فقط استارت‌آپ‌های ثبت‌شده واجد شرایط بررسی هستند و می‌توانند درخواست خود را در این مورد ارسال کنند وب سایت رسمی برنامه از جانب 17 فوریه تا 12 مارس. نتایج در ماه آوریل اعلام خواهد شد.

گروه موتور هیوندای (گروه) برنامه شتاب دهنده ZER01NE در نیمه اول 2023 خود را اعلام کرد، یک پلتفرم نوآوری باز برای تسهیل همکاری بین استارت آپ ها و تیم های مختلف تحت گروه در پروژه های مختلف. این برنامه با هدف کشف استارت آپ های ارزشمند و بررسی احتمالات استفاده استراتژیک از فناوری های نوآورانه آنها انجام می شود.

استارت آپ های منتخب با بودجه توسعه پروژه ارائه می شوند و می توانند برای سرمایه گذاری های سهام مورد ارزیابی قرار گیرند.

استارت‌آپ‌ها می‌توانند برای یکی از ۱۸ پروژه جهانی که توسط تیم‌های داخلی گروه طراحی شده‌اند، تحت شش موضوع کلیدی درخواست دهند: اتوتک، خدمات تحرک، کارخانه هوشمند، روباتیک، متاورس و پروتک. استارت آپ ها ممکن است برای یک پروژه خاص درخواست دهند.

از زمانی که گروه شتابدهنده ZER01NE را در سال 2018 معرفی کرد، 150 تیم از 11 شرکت وابسته به گروه و 140 استارت آپ روی 107 پروژه مشترک با هم کار کرده اند. این امر باعث شده است که 74 استارتاپ با موفقیت سرمایه گذاری سهام خود را از گروه دریافت کنند.

بخوانید:  پیش فروش این خودرو قیمتش را کاهش داد

  • گروه موتور هیوندای از استارت آپ ها دعوت می کند تا برای برنامه نوآوری نیمه اول 2023 برای همکاری با تیم های گروه موتور هیوندای در زمینه فناوری های آینده درخواست دهند.
  • استارت‌آپ‌ها می‌توانند برای یکی از 18 پروژه جهانی تحت شش موضوع مختلف فناوری، از جمله اتوتک، خدمات تحرک، کارخانه هوشمند، روباتیک، متاورس و پروپ‌تک درخواست دهند.
  • آثار ارسالی از 17 فوریه تا 12 مارس پذیرفته می شوند و نتایج در آوریل اعلام می شود