استودیوی هیوندای نیوهورایزنز برای طراحی و ساخت وسایل نقلیه حرکتی نهایی در بوزمن، مونتانا

ساختمان صنعت که NHS Bozeman را در خود جای خواهد داد از ژوئن 2022 شروع به کار خواهد کرد، در حالی که اولین دفتر تحقیق و توسعه به طور رسمی در ژوئن 2022 افتتاح می شود.

دکتر جان سو، رئیس استودیو نیوهورایزنز و معاون هیوندای گفت: «مونتانا به سرعت در حال تبدیل شدن به قطبی برای شرکت‌ها و کارآفرینان با فناوری پیشرفته با استعداد رو به رشد نیروی کار ماهر در زمینه مهندسی، تحقیقات و علوم طبیعی است. گروه موتور. «بوزمن یک شهر کوچک و اقتصادی پر رونق است. نزدیک ده ها تو در تو از مسیرهای خارج از جاده با بیش از 150 مایل دسترسی به زمین و کوه برای آزمایش UMV – این بهترین گزینه برای آزمایشگاه تحقیق و توسعه جدید ما است.

استودیو نیوهورایزنز قصد دارد تا بیش از 50 شغل تمام وقت در این مکان در پنج سال آینده اضافه کند. بسیاری از موقعیت ها در فضای تحقیق و توسعه خواهند بود و تخصص در سخت افزار مکانیک، مهندسی برق و الکترونیک و مواد و ساخت را هدف قرار می دهند.

وسایل نقلیه حرکتی نهایی

این تسهیلات 12000 تا 15000 فوت مربعی بخشی از توسعه پردیس نوآوری MSU با مساحت 42 هکتار خواهد بود که خانه بسیاری از مشاغل فناوری و بیوتکنولوژی است. به عنوان بخشی از این گروه، NHS Bozeman همچنین فرصت همکاری و همکاری نزدیک با جمعیت دانشجویی MSU و همچنین دسترسی به تحقیقات پیشرفته و اساتید کلاس جهانی.

این یک روز عالی برای مونتانا است. ما به سرعت حرکت کردیم تا از علاقه گروه موتور هیوندای به ایالت خود استفاده کنیم، این موضوع را به واقعیت تبدیل کنیم و مشاغل با درآمد خوب بیشتری را به مونتانا بیاوریم. گرگ جیانفورته، فرماندار مونتانا، گفت که تصمیم گروه موتور هیوندای برای آوردن تاسیسات جدید خود به مونتانا و سرمایه‌گذاری در ایالت ما، یک شرکت نوآور و جهانی که در تولید و نوآوری سرمایه‌گذاری می‌کند، گواهی بر محیط تجاری دوستانه ما و اخلاق کاری قوی مونتانا است. ما هیجان زده هستیم که روابط شخصی نزدیک، فضای کسب و کار برجسته، نیروی کار با استعداد و کیفیت زندگی ما توجه بین المللی را به خود جلب کرده است. مونتانا برای تجارت به روی جهان باز است.

بخوانید:  افشای جزییات جدید از شاسی بلندها / انتقاد علیرضابیگی از پراکنده و متناقض گویی هیئت رییسه مجلس

در NHS Bozeman، تیم در ابتدا بر روی اصلاح توسعه، آزمایش و استقرار دو مدل UMV تمرکز خواهد کرد. این یک ربات گشت و گذار زمینی هوشمند متحول کننده بدون خدمه است (شبیه به آنچه در CES در سال 2021) برای حمل انواع محموله ها در حین سفر بر روی زمین های خائنانه طراحی شده است. دومی با الهام از بالا بردن، یک وسیله نقلیه بزرگتر (به اندازه یک ATV دو نفره) با پاهای رباتیک است که می تواند موقعیت های رانندگی چالش برانگیز را برطرف کند و به طور بالقوه به عنوان اولین واکنش دهنده در بلایای طبیعی جان انسان ها را نجات دهد.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/hyundai-new-horizons-studio-to-design-and-build–ultimate-mobility-vehicles-in-bozeman–montana/s/7df18022-0efc-4a7a-9ec6-f97284078552

تاسیسات کاملاً جدید Bozeman استودیوی New Horizons که در داخل پردیس نوآوری دانشگاه ایالتی مونتانا (MSU) قرار دارد، بر روی موارد زیر تمرکز دارد:

  • طراحی و توسعه محصول
  • تحقیق و ارزیابی بازار
  • عملیات تستس
  • کمپوست شده mوعده غذاییl توسعه و آزمایش
  • نسل بعدی معماری خودرو
  • کاربر نهایی/تجاری تولید و مونتاژ هوشمند

  • هدف سرمایه گذاری برنامه ریزی شده 20 میلیون دلاری طی پنج سال آینده
  • مرکز تحقیقات، توسعه و آزمایشگاه کاملاً جدید، تحرک وسایل نقلیه را با رباتیک و فناوری حرکت چرخدار بازتعریف می کند.
  • استودیوی نیوهورایزنز (NHS) Bozeman واقع در پردیس نوآوری دانشگاه ایالتی مونتانا، بیش از 50 شغل در مونتانا ایجاد خواهد کرد.

New Horizons Studio Bozeman

ماموریت New Horizon Studio این است که وسایل نقلیه برای مشتریان آینده بسازید که می خواهند یا نیاز به سفر در مناطقی دارند که برای وسایل نقلیه زمینی معمولی چالش برانگیز است. کاربردهای UMV ها شامل مدیریت منابع طبیعی، مدیریت بلایا، لجستیک تمام شهری و روستایی، ساخت و ساز، معدن، و توسعه منابع فضایی است.

بخوانید:  افزایش قیمت کارخانه ای شاهین واقعیت دارد؟

اچyundai New Horizons Studio (NHS)، واحدی که بر توسعه وسایل نقلیه حرکتی نهایی (UMVs) متمرکز است، مرکز تحقیقات، توسعه و آزمایشگاه جدیدی را در بوزمن، مونتانا افتتاح خواهد کرد. NHS Bozeman یک سرمایه گذاری تخمینی 20 میلیون دلاری در چشم انداز پیشرفت برای بشریت هیوندای است که حمل و نقل را با راه حل های حمل و نقل قابل دسترس، پایدار و هوشمند تعریف می کند. این مرکز کاملاً جدید به عنوان مقر NHS خدمت خواهد کرد و از نمونه سازی، آزمایش میدانی و توسعه اپلیکیشن برای UMV ها پشتیبانی می کند.