اسپورتیج ایکس پرو 2023 کاملاً جدید در پاییز امسال ربل رالی را فتح می کند

امیلی میلر، بنیانگذار رالی Rebelle، گفت: «ما از بازگشت کیا به رالی Rebelle با اسپورتیج X-Pro هیجان‌زده هستیم. با ماهیت غیرقابل پیش بینی و چالش برانگیز دوره، ما مشتاقانه منتظریم ببینیم که Sportage X-Pro چگونه می تواند با موفقیت توپوگرافی امسال را مدیریت کند.

جزئیات مربوط به تیم امسال، ساخت وسایل نقلیه و عکس‌ها نزدیک‌تر به شروع رالی Rebelle که از 6 اکتبر آغاز می‌شود و در 15 اکتبر به پایان می‌رسد، فاش خواهد شد.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/all-new-2023-sportage-x-pro-set-to-conquer-rebelle-rally-this-fall/s/fe23d32f-fac9-477f-98ac-b2df62cb26c6

در سال 2021، دو سورنتو PHEV 2022 در کلاس X-Cross جایگاه‌های سکو را به دست آوردند، زیرا راننده ورنا می و ناوبر تانا وایت در مجموع دوم شدند و تیم بازگشتی کیا، آلیسا رونیگک و سابرینا هاولز، در جایگاه سوم قرار گرفتند. سال قبل، رونیگ و هاولز یک تلوراید 2020 را به صورت آزمایشی برای دستیابی به جایگاه دوم نزدیک در کلاس X-Cross به کار بردند.

کیا آمریکا آماده و آماده مقابله با رالی Rebelle 2022، رالی نمادین آفرود تمام زنان است. کیا برای سومین سال متوالی، این بار با اسپورتیج X-Pro 2023 کاملاً جدید، کمپین تبلیغاتی خود را آغاز خواهد کرد. جدیدترین نسل از قدیمی ترین پلاک کیا در کلاس X-Cross رقابت خواهد کرد.

اسپورتیج ایکس پرو حداقل تغییر خواهد کرد، تقویت شده توسط سخت افزار استاندارد خارج از جاده برای مطابقت و است دارای موتور 2.5 لیتری I-4 pبا گیربکس 8 سرعته اتوماتیک پخش می شود، دستیابی به 187 اسب بخار قدرت. برای پیمایش این دوره طاقت فرسا ۱۰ روزه، اسپورتیج ایکس پرو به لاستیک‌های همه‌جانبه BF Goodrich و چرخ‌های 17 اینچی برای حداقل فاصله 8.3 اینچی از سطح زمین و یک سیستم چهار چرخ متحرک فعال بر اساس تقاضا مجهز شده است. به طور فعال نیرو را بین چرخ های جلو و عقب بسته به شرایط جاده و رانندگی توزیع می کند.

بخوانید:  شکست ترس از آزادسازی قیمت‌ها، با عرضه خودرو در بورس

اسپورتیج X-Pro به عنوان یکی از اعضای قدیمی خط خودروی کیا و با ویژگی‌های آماده آفرود، به خوبی برای مبارزه با زمین‌های ناهموار و شرایط چالش‌برانگیز آفرود رالی Rebelle مجهز است. Steve Center، COO & EVP، کیا آمریکا. ما مشتاقیم که تیم امسال را ریشه‌یابی کنیم، تیمی که نشان خواهد داد که چگونه اسپورتیج کاملاً جدید کار نمی‌کند. آماده نگاه کن برای یک ماجراجویی خارج از جاده – آن آماده است

  • کیا آمریکا برای سومین سال متوالی به چالش کویر ناوبری آفرود زنانه بازمی گردد.
  • اسپورتیج ایکس پرو 2023 کاملاً جدید در کلاس X-Cross رالی رقابت خواهد کرد.