اولین تصاویر فرد کشته شده در اغتشاشات سنندج ؛ لحظاتی بعد از اصابت گلوله | واکنش فرمانده انتظامی کردستان؛ هویت فرد در دست بررسی است

وی با بیان اینکه بر اساس بررسی های انجام شده، نیروهای انتظامی کردستان در زمان وقوع آن حادثه در محل و میان اغتشاشگران حضور نداشته اند، افزود: این فرد به منظور اجرای پروژه کشته سازی، توسط ضدانقلاب مورد اصابت گلوله جنگی قرار گرفته و کشته شده، در حالی که همکارانم در حین مأموریت اصلاً گلوله جنگی به همراه ندارند.

وی با اشاره به اینکه در اتفاقات اخیر نیز مشابه چنین اقدامی در شهرستان های سقز، دیواندره و دهگلان به وقوع پیوسته و 4 نفر از جوانان کُرد کشته شدند، تصریح کرد: کشتن راننده پراید توسط همکارانم در سنندج کاملاً تکذیب و طرح این شایعات تنها باهدف خدشه به اعتبار و جایگاه پلیس است.

کلید واژه ها: فرمانده انتظامی – فرمانده انتظامی استان کردستان – راننده خودرو – کردستان – انتظامی – خودرو سواری – اغتشاشگران – فرمانده انتظامی استان – کشته – راننده – ضد انقلاب – پراید – خودرو – کشته شدن – بررسی – نیروهای انتظامی – سردار علی آزادی – فرمانده – استان کردستان – انقلاب – اصابت گلوله – پروژه – سواری – تشریح – سنندج – داخل خودرو – علی آزادی – کشته سازی – توسط – بیان


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65238062/%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%BA%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D9%86%D9%86%D8%AF%D8%AC-%D8%9B-%D9%84%D8%AD%D8%B8%D8%A7%D8%AA%DB%8C

فرمانده انتظامی استان کردستان تأکید کرد: برخی جوانان به هیچ وجه فریبِ تبلیغات دروغین رسانه های معاند را نخورند و با برنامه ها و درخواست های آنان همراهی نکنند.

فرمانده انتظامی استان کردستان در تشریح جزییات کشته شدن یک راننده خودرو سواری پراید توسط ضد انقلاب گفت: هویت این فرد در دست بررسی است و هنوز کسی در این رابطه بازداشت نشده است.

بخوانید:  استخدام 7 عنوان شغلی در شرکت مهندسی برازش صنعت در تهران - «ای استخدام»

– دریافت 8 MB ” به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین، سردار علی آزادی به تشریح جزییاتی از کشته شدن یک راننده پراید در این شهر پرداخت و با بیان اینکه این اقدام توسط ضد انقلاب و در ادامه پروژه کشته سازی اتفاق افتاده است، اظهار داشت: ظهر امروز ساعت 12:30 یک راننده خودرو سواری پراید در حین عبور از میان اغتشاشگران در خیابان شهید تعریف سنندج کشته و در داخل خودرو رها شده بود.

آزادی بیان کرد: وقتی نیروی انتظامی حافظ جان، مال و ناموس مردم است چطور به سوی مردم تیراندازی می کند؟ ما در اتفاقات اخیر علی رغم همه توهین ها و حمله اغتشاشگران که قصد برهم زدن نظم و امنیت عمومی و سپس ایجاد ناامنی را داشتند، خویشتن داری کردیم و حتی همکارانم مجروح شدند اما اجازه ندادیم که آسیبی به مردم برسد.

وی یادآور شد: ضدانقلاب با اجرای پروژه کشته سازی، قصد ایجاد رعب و وحشت، تحریک احساسات و فاصله میان مردم و نظام را داشته، اما غافل از اینکه تا آخرین قطره خونمان حافظ نظم و امنیت مردم و استان خواهیم بود و اجازه نخواهیم داد احدی باعث برهم زدن آرامش هم استانی هایمان شود.

فرمانده انتظامی استان کردستان در پاسخ به این سؤال که آیا هویت این راننده پراید مشخص شده است، گفت: هویت این فرد در دست بررسی بوده و تاکنون کسی در این رابطه نیز بازداشت نشده است.