جذب استارت‌آپ‌های گروه موتور هیوندای برای فراخوان نیمه باز شتابدهنده ZER01NE 2022

جزئیات بیشتر در مورد شتاب دهنده ZER01NE را می توانید در برنامه پیدا کنید وب سایت رسمی.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/hyundai-motor-group-recruiting-startups-for-2022-zer01ne-accelerator-second-half-open-call/s/0f9a6b23-b399-4f3f-b94b-3a71f4cf5815

  • گروه موتور هیوندای از استارت آپ ها دعوت می کند تا برای برنامه نوآوری نیمه دوم 2022 برای همکاری با هیوندای و کیا در زمینه فناوری های آینده درخواست دهند.
  • استارت‌آپ‌ها می‌توانند برای یکی از 20 پروژه تحت شش موضوع مختلف فناوری، از جمله انرژی، تحرک، تدارکات، ساخت‌وساز، کارخانه هوشمند و مواد درخواست دهند.
  • آثار ارسالی از 11 ژوئیه تا 29 ژوئیه پذیرفته می شود و نتایج در سپتامبر اعلام می شود

گروه موتور هیوندای (گروه) برنامه شتابدهنده ZER01NE نیمه دوم 2022 خود را اعلام کرد، یک پلت فرم نوآوری باز برای تسهیل همکاری بین استارتاپ ها و شرکت هیوندای موتور و شرکت کیا در پروژه های مختلف. این برنامه با هدف کشف استارت آپ های ارزشمند و بررسی احتمالات استفاده استراتژیک از فناوری های نوآورانه آنها می باشد.

از زمانی که گروه شتابدهنده ZER01NE را در سال 2018 معرفی کرد، 125 تیم از 11 شرکت وابسته به گروه و 115 استارتاپ روی 97 پروژه مشترک با هم کار کرده اند. این امر باعث شده است که 54 استارتاپ با موفقیت سرمایه گذاری سهام خود را از گروه دریافت کنند.

سازمان‌های گروه که مسئولیت توسعه فناوری را بر عهده دارند، مستقیماً در بررسی و جذب متقاضیان برای هر پروژه مشارکت دارند. فقط شرکت های ثبت شده واجد شرایط برای بررسی خواهند بود و می توانند درخواست خود را در این مورد ارسال کنند وب سایت رسمی برنامه از 7 جولای29 جولای. نتایج در سپتامبر اعلام خواهد شد.

بخوانید:  سهمیه بنزین نفری اجرا می شود؟| جزییات تخصیص سهمیه بنزین برای افراد بدون خودرو

استارت‌آپ‌ها می‌توانند برای یکی از 20 پروژه که توسط تیم‌های داخلی گروه تحت شش موضوع کلیدی به دست آمده است، درخواست دهند: انرژی، تحرک، تدارکات، ساخت و ساز، کارخانه هوشمند، و مواد. هر راه اندازی محدود به یک پروژه خاص است.

استارت آپ های منتخب با بودجه توسعه پروژه ارائه می شوند و می توانند برای سرمایه گذاری های سهام مورد ارزیابی قرار گیرند.