حاتم گرگی مخوف ترین مجرم دهه ۸۰ تهران

بلافاصله گشت‌های پلیس به محل حادثه رفته اما با جسد غرق خون میلاد در حالی که گلوله جنگی خورده بود، روبرو شدند.

به گزارش جامعه ۲۴ ، مروارید و میلاد تازه چند روزی از عقدشان گذشته بود که برای تفریح به جنگل لویزان در خیابان هنگام رفتند، هنوز دقایقی از حضورشان نگذشته بود که میلاد برای آوردن خوراکی به سمت خودرو رفت، اما سروصدای همسرش را شنید. میلاد بلافاصله به سمت مروارید دوید و متوجه شد مردی دستان همسرش را گرفته و می‌خواهد به‌زور او را با خود ببرد.

دقایقی بعد مرد جوان همسرش را از دست مهاجم نجات داد و از او خواست که سوار خودرو شده و از آنجا فرار کند.

قتل داماد جوان راز باند را لو داد

جامعه ۲۴ – همه‌ چیز از آخر آبان‌ ماه سال ۸۱ آغاز شد، دقیقاً روزی‌ که زن و شوهر جوان برای تفریح به جنگل لویزان رفته بودند. آن‌ها نمی‌دانستند که چه حادثه شومی در انتظارشان است.

در جلسه دادگاه برادر زاده حاتم به نام بهزاد قتل را گردن گرفت و مدعی شد حاتم نقشی در قتل نداشته است و وقتی زن جوان را دیده خواسته او را با خود ببرد، اما درگیری پیش آمده و قتل را انجام داده است.

تمام جرایم خشن، به عنف و مواد فروشی حاتم و اعضای تیمش بررسی شد و سرانجام این مجرم مخوف در اردیبهشت ماه سال ۸۴ به دار مجازات آویخته شد.


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65137247/%D8%AD%D8%A7%D8%AA%D9%85-%DA%AF%D8%B1%DA%AF%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D9%88%D9%81-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D9%85-%D8%AF%D9%87%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86

بررسی های پلیس برای ردیابی این جنایت ادامه داشت تا اینکه ماموران متوجه شدند قتل در پاتوق و محل جرایم “حاتم گرگی” مواد فروش معروف جنگل رخ داده است.

بخوانید:  ببینید | بالا رفتن عجیب خودروی سوار پشت چراغ قرمز از روی خودروی سدان!

دستگیری حاتم گرگی در سپیده دم

بیشتر بخوانید: باند یاکوزا به سرکردگی علی مطلب ، مخوف‌ترین فروشندگان شیشه در ایران


به گزارش جامعه ۲۴ ، با به دست آمدن این سرنخ موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و تیم ویژه‌ای از پلیس آگاهی و یگان ویژه تصمیم گرفتند وارد منطقه حاتم شده و اعضای باند را دستگیر کنند.


دقایقی بعد مروارید خودش را به پلیس جنگل رساند و از آن‌ها کمک خواست، زن جوان که به سختی صحبت می‌کرد، به ماموران گفت: دقایقی قبل با همسرم برای تفریح به جنگل آمدیم. میلاد برای آوردن خوراکی از من دور شد و من منتظرش بودم، اما بلافاصله مردی به سراغم آمد و می‌خواست من را با خودش ببرد. اما با جیغ و فریادهایم همسرم به کمکم آمد و من را از دست مرد جوان نجات داد و خودش با او درگیر شد.

در عملیات بامدادی پلیس، حاتم و ۱۱ عضو باندش دستگیر شدند. در جریان درگیری متهمان چند مامور پلیس به خاطر گیر افتادن در تله‌هایی که حاتم در جنگل کار گذاشته بود، مجروح شدند.

این زن ادامه داد: وقتی می‌خواستم فرار کنم صدای شلیک شنیدم و از ترسم پشت سر را نگاه نکرده و مستقیم پیش پلیس آمدم.

در ادامه حاتم قتل را به گردن گرفت و گفت: برادرزاده‌ام با زن و شوهر جوان درگیر شد و ما صدای کمک خواهی‌اش را شنیدیم. به کمکش رفتم و با اسلحه از راه دور مقتول را کشتم. بعد هم همگی به مخفیگاهمان بازگشتیم.

اعدام حاتم گرگی

بخوانید:  انفجار در کارخانه ای در میامی آمریکا با 2 کشته و 5 مجروح

سرانجام مخوف‌ترین قاچاقچی تهران که بخشی از جنگل را برای خودش کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

با مشخص شدن اینکه حاتم قتل را انجام داده است او به اعدام محکوم شد. همچنین مشخص شد آن‌ها یک مامور پلیس را هم مجروح کرده بودند.

حاتم گرگی مخوف ترین مجرم دهه ۸۰ تهران

حاتم گرگی مخوف ترین مجرم دهه ۸۰ تهران

دادگاه حاتم گرگی