خانه معما قم با 16 درصد تخفیف | allescape

خانه معما قم با 16 درصد تخفیف | allescape تنها کافی است که شما از طریق همین صفحه (صفحه رزرواسیون) اقدام به انتخاب بازی، سناریو و تاریخ مورد سوالات متداول اسکیپ روم نظر خود کنید. اتاق فرار انیگما سعی کرده تو طراحی اتاق فرار و طراحی معمای اتاق فرار فضایی رو ایجاد کنه که شما از موضوع بازی به شدت لذت ببرید و ی خاطره خیلی خوب از اتاق فرار رو برای خودتون بسازید. گیم مسترهای اسکیپ روم انیگما هم همیشه سعی میکنن لحظات شادی رو برای شما رقم بزنن تا بهترین خاطره اتاق فراری خودتون رو داشته باشید.

  • ساخت بازی های اتاق فرار در کل دنیا توسط نوابغ و متخصص هایی انجام می شود که از مهارت های فردی متنوعی بهره مند هستند(هر کسی نمیتواند اتاق فرار بسازد و موفق بشود).
  • چرا اینو میگیم؟ انصراف از بازی باعث میشه تفریح کل گروه خراب بشه و اگر شما از فوبیایی که اعضای گروه دارن باخبر نباشید قطعا از رزرو اتاق فرار خودتون پشیمون میشید.
  • یا اینکه بازیکن‌ها جایی حضور داشته باشن که موجوداتی خاصی در اون محیط هستن و از گوشت و پوست انسان‌ها تغذیه می‌کنند.
  • این اسکیپ روم با دو سناریوی ترسناک ماه شوم و طلوع مرگ پذیرای علاقه‎‌مندان است.

در داخل کلبه با پیرمردی مواجه می‌شوید که با دادن غذا شما را بی‌هوش می‌کند. زمانی که به هوش می‌آیید، تنها یک ساعت فرصت دارید تا خودتان را نجات دهید و این تازه آغاز ماجرا است. جک قاتل به عنوان قاتل مشهور سریالی لندن، به شیوه ای عجیب دست به سلاخی کردن زنان و مردان کرده است. شما و دوستان تان به عنوان کارآگاهان این پرونده جنایی هولناک، به محل جنایت ها می روید تا پرده از راز این قتل های فجیع بردارید. لطفاً حداقل ۱۵ دقیقه قبل از شروع سانس در مجموعه حضور داشته باشید.

بخوانید:  قیمت روز خودرو های داخلی 1401/07/16

اتاق فرار منفی چهار؛ مجموعه بینگو اسکیپ روم

بر اساس آمار در سپتامبر 2017 بیش از 8000 اتاق فرار در سراسر دنیا وجود داشتند و روند افزایش آنها ادامه دارد. این بازی به محبوبیت خوبی دست پیدا کرده و توانسته مشاغل زیادی را نیز ایجاد کند. کازویا ایواتا ، دوست کاتو، در سال 2012 این بازی را به سانفرانسیسکو برد و در سال بعد پازل برک به عنوان نخستین کمپانی آمریکایی اتاق فرار در سیاتل شکل گرفت. تعداد افرادی که شما را در این بازی همراهی می کنند، در نظر بگیرید.

اتاق فرارهای پیشنهادی کرج

اسکیپ روم یک بازی‌ جذاب و معمایی است که با ژانرها و سناریوهای مختلف شما را برای یک ساعت درگیر ماجرایی ترسناک و هیجان‌انگیز می‌کند. در اسکیپ روم شما و گروهتان از شخصیت‌های بازی هستید و باید تلاش کنید در مدت زمانی که فرصت دارید، معماها را حل کنید و به رازها پی ببرید، قفل‌ها را باز کنید و خودتان را نجات دهید. در هزینه ساخت اتاق فرار، ابزار و وسایل مختلف مربوط به اپراتوری تأثیر زیادی دارند. این مسئله مربوط به وسایل الکترونیکی می‌شود که قیمت‌های آنها روزانه تغییر می‌کند.

اتاق فرار تهران

اتاق فرار طهران 1346 اگر بهترین اتاق فرار تهران در سبک خودش نباشد، یکی از بهترین‌های ایران در ژانر مخصوص به خودش محسوب می‌شود. در واقع اتاق فرار یا اسکیپ روم همان بازی های کامپیوتری هستند که در دنیای واقعی شبیه سازی شده اند و به صورت گروهی انجام می شوند. تاکائو کیوتو مردی ۳۰ ساله از کیوتو ژاپن بود که برای اولین بار در سال ۲۰۰۷ تصمیم گرفت بازی های معماگونه و ترسناک را در محیط های رمزآلود طراحی و پیاده سازی کند. این بازی ها به صورت گروهی انجام میشوند، در مدت زمان محدود لازم است افراد گروه جواب معماها را با کمک خلاقیمت و نشانه هایی که در اتاق موجود می باشد بدست آورده و در نهایت از شرایط ترسناک نجات پیدا کنند. اگر معما حل کردن رو دوست دارید و فردی ریزبین هستید که به جزییات توجه می‌کنید، اتاق فرار معمایی رو برای بازی انتخاب کنید. با رزرو اسکیپ روم معمایی وارد یک بازی هیجان‌انگیز و سرشار از معماهای پیچیده خواهید شد.

بخوانید:  امتیاز جدید برای مالکان خودروهای فرسوده | سرپرست ستاد مدیریت
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار