دزدی شیک زن و مرد سارق

به گفته رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ برای هر ۲ متهم دستگیر شده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند./ رکنا


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65246660/%D8%AF%D8%B2%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%DA%A9-%D8%B2%D9%86-%D9%88-%D9%85%D8%B1%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%82

سرهنگ جلیلی موقوفه‌ای از دستگیری زن و مردی که با همکاری یکدیگر خودروهای سواری را سرقت کرده بودند خبر داد.

موقوفه‌ای با بیان اینکه این زن و شوهر از افراد سابقه دار هستند، گفت: تحقیقات برای شناسایی دیگر جرائم ارتکابی از سوی آنان در حال انجام است.

به گزارش عرشه آنلاین، رییس پلیس پیشگیری تهران گفت:  ماموران کلانتری ۱۰۶ نامجو درحال گشت زنی به راننده و سرنشین یک دستگاه خودرو سواری مزدا۳ که در حال تردد بوده و با مشاهده ماموران تغییر مسیر داد، مشکوک شدند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه ماموران تردد خودرو را تحت مراقبت قرار دادند، افزود: در ابتدا مأموران شماره پلاک خودرو را استعلام و پس از مطمئن شدن از  سرقتی بودن خودرو  بلافاصله وارد عمل شده و در یک تعقیب و گریز و اجرای طرح مهار ، خودرو متهمان متوقف و هر دوی آنها دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه  در هنگام دستگیری از سارقان ۴۰ عدد کلید و سه عدد گوشی موبایل مسروقه کشف شد، گفت:‌ سارقان زن و مرد ۳۰ و ۴۰ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و سرقت خودرو از شرق تهران اعتراف و اظهار داشتند قصد سرقت از منزلی را داشتند که شناسایی و دستگیر شدند.

بخوانید:  رییس کمیسیون صنایع مجلس: قیمت خودروهای وارداتی پایین خواهد بود