دوره آموزشی اصول کار در داروخانه | آموزشگاه آپادانا تبریز

بعد از شرکت در دوره‌های ماساژ مثل آموزش ماساژ با شمع و دریافت مدرک بین‌المللی، شانس کسب درآمد بالا در این حرفه برای شما فراهم خواهد شد. ✔️ سر فصل های دوره مقدماتی آموزش تکنسین داروخانه شامل مقدمات، سرم های تزریقی، سرما خوردگی، دارو های ضد درد و ضد التهاب، آنتی بیوتیک ها و… در این ابتدای این مقاله فرمی جهت ثبت نام فراگیران قرار داده شده است که می توانید با تکمیل فرم ثبت نام در دوره های حضوری و آنلاین تکنسین داروخانه شرکت نمایید. – دوره های جهاد دانشگاهی از معتبرترین دوره های تکنسین داروخانه در کشور هستند. – دستیار داروخانه، تکنسین داروخانه یا همان نسخه پیج به فردی گفته می شود که در داروخانه ها یا بیمارستان ها تحت نظارت مستقیم پزشک دارو ساز کار می کند. دستیار داروخانه، تکنسین داروخانه یا همان نسخه پیج به فردی گفته می شود که در داروخانه ها یا بیمارستان ها تحت نظارت مستقیم پزشک دارو ساز کار می کند.

دوره آموزشی اصول کار در داروخانه | آموزشگاه آپادانا تبریز همچنین، هدف دیگر این دوره، آموزش روش‌های بهبود ارتباط با بیماران و پزشکان می‌باشد که این امر باعث افزایش رضایت بیماران از خدمات داروخانه و نیز بهبود همکاری با پزشکان می‌شود. آموزش نسخه خوانی داروخانه، یکی از مهمترین مباحثی است که برای داروسازان و پرسنل داروخانه بسیار حائز اهمیت است. هدف اصلی این دوره، آموزش تکنیک‌ها و روش‌های نسخه خوانی به صورت حرفه‌ای و دقیق به منظور پیشگیری از خطاهای نسخه‌پذیری، افزایش کیفیت درمان و بهینه سازی فرآیند ارائه خدمات به بیماران می‌باشد.

بخوانید:  اسب هم قیمت با پراید شد

تکنسین داروخانه کیست؟

قانون مربوط به پزشکی و دارویی ،مواد خوردنی و آشامیدنی و اصلاحیه های بعدی آن ، تعاریفی را از داروخانه ، مسئول فنی و موسس ارائه کرده است که در زیر به طور مختصر به آنها اشاره می کنیم . در این راهنمای جامع برای تبدیل شدن به یک تکنسین داروخانه، ما تمام جزئیاتی را که برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این حرفه برای شما مناسب است یا خیر، به شما  ارائه می دهیم. شغل تکنسین داروخانه نیز با فرصت های شغلی فراوان و افزایش تقاضا، به عنوان شغلی پایدار شناخته شده است.

حقوق و درآمد شغل نسخه خوانی

اگر ساکن و یکنواخت بودن در یک داروخانه را تهدیدی برای خودت می دانی چون به هر حال ممکن است روزی موقعیت الانت را از دست بدهی. این حرفه، یکی از مشاغلی است که به دلیل ایستادن های طولانی مدت، ممکن است شاغلین در این شغل را دچار آسیب های ناشی از ایستادن در زمان های طولانی کند. این شغل برای خانم ها و آقایان کاملا مناسب است به لحاظ جنسیتی هیچ تفاوتی ندارد. با عضویت در خبرنامه سایت ، جدیدترین مطالب ، محصولات و اخبار استخدامی را در ایمیل خود ردریافت کنید. پاورپوینت بهداشت ماهی،بهداشت ماهی، این پاورپوینت بسیار حرفه ای با تصاویر می باشد. پس از پرداخت انلاین در محیطی امن و توسط کلیه کارتهای بانکی ، لینک دانلود بلافاصله پس از خرید برای شما فعال خواهد شد .

  • شما بعد از این دوره در صورت تمایل میتوانید دوره تکنسین داروخانه عمومی پیشرفته را بگذرانید که 4 جلسه بوده و در طی این 4 جلسه همه چیز در ارتباط با نسخه ها و مکمل ها را به شما آموزش خواهیم داد.
  • در صورتیکه موفق به ارتباط با کارشناسان آموزشی ما نشدید فرم زیر را تکمیل کنید.
  • اما شما می توانید دوره تکنسین داروخانه مقدماتی را نیز بررسی و در صورت تمایل در آن شرکت کنید.
  • داوطلب بعد از شرکت در این دوره ها مدرک تکنسین داروخانه را دریافت می کند و می تواند در داروخانه ها مشغول به کار شود.
  • یک تکنسین داروخانه باید با داروهای شیمیایی و گیاهی و همین طور نحوه آماده سازی داروهای ترکیبی به خوبی آشنایی داشته باشد.
بخوانید:  به آتش کشیده شدن پمپ بنزین توسط یک راننده!

تجربه نشان داده شده است که میزان خطا در نسخه پیچ ها در ارایه دارو بسیار بالا بوده است. یکی از موضوعاتی که ذهن شرکت کنندگان دوره تکنسین داروخانه را به خود مشغول می کند، بازار کار تکنسین های داروخانه است. با توجه به آنکه جمعیت کشور ما در حال رشد بوده و متاسفانه تعداد بیماران و کسانی که به دارو نیاز دارند در حال افزایش است، شمار داروخانه های فعال در شهرها نیز رو به افزایش گذاشته و به همین دلیل، نیاز به تکنسین های داروخانه بیش از قبل احساس می شود. البته کار در داروخانه تنها حوزه ای نیست که تکنسین های داروخانه می توانند در آن مشغول به کار شوند و فرصت های شغلی دیگری نیز برای این گروه فراهم است.

دیدگاه برای “دوره تکنسین داروخانه به صورت مجازی با مدرک بین المللی معتبر”

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار