رهبری گروه موتور هیوندای در حمل و نقل الکتریکی با جوایز متعدد جهانی خودرو شناخته شد

گروه موتور هیوندای قصد دارد یک پلت فرم جدید اختصاصی BEV، معماری مدولار مجتمع (IMA) را معرفی کند. IMA برای وسایل نقلیه مسافربری و همچنین وسایل نقلیه هدفمند مورد استفاده قرار می گیرد و به ساده سازی فرآیندهای تولید و کاهش هزینه کمک می کند. این گروه با گسترش حوزه‌های تجاری تحرک، اتصال و سایر خدمات مبتنی بر داده‌ها و افزایش رقابت نرم‌افزاری، به تحول نرم‌افزاری دست خواهد یافت. برای انجام این کار، گروه مراکز تخصصی تعالی برای توسعه نرم افزار در کره و خارج از کشور ایجاد خواهد کرد.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/hyundai-motor-group-leadership-in-electromobility-recognized-with-multiple-world-car-awards/s/36949d9c-a6ec-492c-bfc9-80b980c12da0

سه برند ما، هیوندای، کیا و جنسیس، همگی خودروهای الکتریکی را در سال گذشته معرفی کرده‌اند. در حالی که هر کدام هویت مشخص خود را دارند، همه آنها منعکس کننده یک اخلاق مهم در سطح گروه هستند: ارائه محصولات با طراحی، نوآوری، کیفیت و عملکرد پیشرو در کلاس. چشم انداز ما ایجاد دنیای جدیدی از تحرک است، جایی که مردم بتوانند با خیال راحت و پایدار گرد هم آیند. این وسایل نقلیه – و این جوایز برنده – شاهدی بر واقعیت شدن این چشم انداز است. بخشی از طیف متنوع ما از راه‌حل‌های جدید حرکت الکتریکی که به نفع بشریت طراحی شده‌اند.»

گروه موتور هیوندای اخیراً برای BEV های خود موفق به دریافت یک سری جوایز مشهور جهانی شده است. هیوندای IONIQ 5 در بریتانیا و آلمان به عنوان خودروی سال انتخاب شد، در حالی که کیا EV6 عنوان خودروی سال اروپا را از آن خود کرد و کراس اوور سال را در جوایز Top Gear به دست آورد. جنسیس GV60 کلاس ممتاز نیز جایزه معتبر Red Dot 2022 را دریافت کرد.

هیئت داوران مستقل بین‌المللی متشکل از 102 روزنامه‌نگار خودرو با تجربه و معتبر از 33 کشور در سراسر جهان، آخرین مدل‌های عرضه شده در سال گذشته را بررسی کردند. BEVهای هیوندای موتور و کیا به عنوان سه فینالیست برتر حداقل در یکی از شش دسته نامزد شدند که هیوندای IONIQ 5 و کیا EV6 هر دو به عنوان فینالیست‌های خودروی سال جهان و طراحی خودروی جهان معرفی شدند. جنسیس GV70 در میان سه فینالیست خودروی لوکس سال جهان قرار گرفت.

استراتژی گسترده برق رسانی

کیا خط تولید خودروهای برقی خود را تا سال 2027 به 14 خودروی برقی اضافه خواهد کرد که شامل طیف جدیدی از خودروهای برقی کوچک و متوسط ​​از سال 2025 می شود. کیا قصد دارد تا سال 2030 سالانه چهار میلیون خودرو در سراسر جهان بفروشد که 1.2 میلیون از آنها BEV خواهد بود. این خودروها عبارتند از Niro EV کاملا جدید، دو پیکاپ EV (یک پیکاپ الکتریکی اختصاصی و یک مدل استراتژیک برای بازارهای نوظهور)، یک BEV سطح پایه و یک نسخه تولیدی SUV مفهومی EV9.

هیوندای IONIQ 5، کیا EV6 و جنسیس GV60 همگی بر اساس پلتفرم مدولار الکتریکی-جهانی نوآورانه HMG (E-GMP) ساخته شده‌اند که جدیدترین پیشرانه EV و فناوری‌های شارژ را با فضای داخلی بسیار جادار ترکیب می‌کند. با محدوده رانندگی گسترده و قابلیت شارژ فوق سریع 800 ولت برای شارژ 10 تا 80 درصدی تنها در 18 دقیقه، هر سه مدل به گونه‌ای طراحی شده‌اند که از لذت بدون ایراد لذت ببرید.

  • هیوندای IONIQ 5 برنده سه جایزه از جمله خودروی سال جهانی شد
  • سایر گروه موتور هیوندای ترکیب ها در سه فهرست کوتاه برتر در بخش های طراحی و لوکس شناخته شده است
  • BEVهای گروه همگی دارای پلتفرم مدولار برقی-جهانی نوآورانه، به علاوه رویکرد مخرب در طراحی و فضا هستند.
  • از دیگر جوایز مشهور جهانی برای خط رو به رشد BEV HMG می‌توان به خودروی سال اروپا، خودروی سال بریتانیا و جایزه Red Dot اشاره کرد.
  • HMG قصد دارد تا سال 2030 12 درصد از بازار جهانی خودروهای برقی را به خود اختصاص دهد

پس از عرضه موفقیت آمیز GV60، برند لوکس جنسیس HMG قصد دارد تا سال 2030 شش BEV اضافی شامل دو خودروی سواری و چهار SUV را معرفی کند که یکی از آنها GV70 الکتریکی است که قرار است اواخر امسال عرضه شود. تمام مدل های جدید جنسیس تا سال 2025 برقی خواهند شد.

گروه موتور هیوندای (گروه) با هیوندای IONIQ 5 که خودروی سال، خودروی الکتریکی جهان و خودروی جهانی را تضمین می‌کند، مجموعه‌ای از جوایز بسیار مورد تقاضا را در جوایز معتبر جهانی خودرو (WCA) به دست آورده است. طراحی سال. برنده جایزه و نامزدهای فینالیست در چندین دسته WCA چشم انداز و رهبری گروه را در ارائه وسایل نقلیه الکتریکی باتری (BEVs) با طراحی و فناوری پیشرفته برجسته می کند.

گروه موتور هیوندای یک استراتژی جامع و گسترده برای برق رسانی در سه برند خودروسازی خود طراحی کرده است، با هدف این گروه برای دستیابی به فروش سالانه 3.07 میلیون دستگاه برقی تا سال 2030، یعنی 12 درصد از سهم بازار جهانی.

به عنوان بخشی از این طرح، هیوندای موتور تا سال 2030 11 دستگاه BEV شامل سه سدان، شش خودروی شاسی بلند، یک خودروی تجاری سبک و یک مدل جدید را معرفی خواهد کرد. امسال هیوندای مدل IONIQ 6 و پس از آن IONIQ 7 در سال 2024 عرضه خواهد شد.

Euisun Chung، رئیس هیئت مدیره گروه هیوندای موتور، اظهار داشت: «برنده شدن این جوایز اتومبیل جهانی بسیار تأثیرگذار، از جمله عنوان خودروی سال جهان، افتخار بزرگی برای ما است. مایلم از همه اعضای تیم خود در سراسر گروه برای تلاش و فداکاری مداوم آنها تشکر کنم که بدون آنها به چنین نتایج برجسته ای نمی رسیدیم.