سوفیا کاوالی کیا آمریکا به عنوان یکی از قهرمانان برجسته تنوع در سال 2022 توسط اخبار خودرو مورد تجلیل قرار گرفت.

  • کیا آمریکا برای تعهد به تنوع، برابری و گنجاندن در صنعت خودرو شناخته شده است

کاوالی گفت، این یک افتخار است که در بین دریافت کنندگان جوایز قهرمانان تنوع خودرو در سال 2022 قرار بگیرم. “در حالی که کار مهمی در پیش است، دیدن دستاوردهایی که به دست می آوریم هیجان انگیز است. ما معتقدیم که هر فردی که برای کیا کار می کند باید توانایی دستیابی به حداکثر پتانسیل خود و دستیابی به اهداف خود را داشته باشد – این به شرکای ما نیز تعمیم می یابد. کار ما برای تنوع، برابری، و شمول هر روز ادامه دارد.»

خارج از کارش در کیا آمریکا، خانم کاوالی اولین هفته زنان در تولید را با همکاری شرکت توسعه داد. زنان در تولید انجمن (WiM)، تنها انجمن تجارت ملی و جهانی که به ارائه حمایت در تمام طول سال از زنانی که شغلی را در صنعت تولید انتخاب کرده اند اختصاص دارد. اولین در نوع خود هفته WiM منجر به رویدادها و فرصت های یادگیری برای تجلیل از زنان در تولید شد.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-america-s-sophia-cavalli-celebrated-as-one-of-2022-s-notable-champions-of-diversity-by-automotiv/s/0380c163-1408-4a91-bc1a-cdfdde72897c

تحت رهبری کاوالی، کیا برنامه‌های جدید و سرمایه‌گذاری‌های گسترده‌ای را برای گنجاندن تنوع، ارزش و مشارکت (DEI) در فعالیت‌های تجاری و عملیاتی در سراسر شرکت اجرا کرده است. تعهد کیا به تنوع نیروی کار، برنامه های یادگیری و توسعه، و ابتکارات اجتماعی گسترش می یابد.

تنوع، برابری، و گنجاندن بر هر زمینه از کسب و کار ما از طراحی وسایل نقلیه، ترکیب همه تیم های ما، و فروش وسایل نقلیه ما تا مشتریان ما تاثیر می گذارد. من مشتاقانه منتظرم تا شاهد پیشرفت بیشتر سوفیا در راستای اهداف ما در سال آینده باشم.”

بخوانید:  کمپین جوانان دوچرخه سوار شهر لاهور با هدف کاهش آلودگی هوا

کیا همچنین جوایز بورسیه تحصیلی را برای بیش از 600 دانشجوی رنگین پوست با شرکای اجتماعی، صندوق کالج متحد سیاه پوست، انجمن کالج ها و دانشگاه های اسپانیایی، خدمات سرخپوستان آمریکایی، و بنیاد بورسیه تحصیلی کره ای آمریکایی گسترش داده است. مشارکت‌های محلی به مناطق مدارس و دانشگاه‌ها برای ابتکارات کم‌درآمد و دانش‌آموزان رنگی گسترش می‌یابد. از دیگر نکات برجسته می‌توان به گسترش هدایای شرکتی در سراسر ردپای ملی کیا با سازمان‌های محلی محلی اشاره کرد که به جوامع رنگین پوست و افراد کم‌نمایش و خدمات کمتر ارائه می‌شوند.

Automotive News سال 2022 را اعلام کرد برندگان برجسته جوایز قهرمانان تنوع و از جمله آنها سوفیا کاوالی است. مدیر تنوع، برابری و مشارکت (DEI) و مسئولیت اجتماعی در کیا آمریکا. اخبار خودرو 18 مدیر اجرایی در صنعت را انتخاب کردند که تعهد خود را به بهبود تنوع، برابری و شمول در صنعت و در جوامع محلی خود نشان داده اند. سوفیا در میان افرادی که در زمینه تولید خودرو، زنجیره تامین، بازاریابی، خرده‌فروشی، امور مالی، فناوری و تحرک کار می‌کنند، انتخاب شد.