شاسی بلند کیا تلوراید جایزه بهترین شاسی بلند 3 ردیفه سایز متوسط ​​را در بخش خانه داری خوب «بهترین خودروهای خانوادگی سال 2023» دریافت کرد.

کیا تلوراید 2023 در رده بندی Good Housekeeping “بهترین خودروهای خانوادگی سال 2023” به عنوان “بهترین شاسی بلند 3 ردیفه متوسط” معرفی شده است. این سومین بار در چهار سال گذشته است که Telluride توسط تسترهای شخص ثالث پیشرو کالاهای مصرفی به رسمیت شناخته می شود.

Steven Center، COO و EVP، کیا آمریکا، گفت: «تلوراید ترکیبی از فناوری، پالایش و راحتی موجودات را ارائه می‌کند که والدین به آن نیاز دارند و سرنشینان جوان‌تر آرزوی آن را دارند و جذابیت بی‌نظیری را برای خانواده‌ها در سراسر آمریکا ارائه می‌کند.

[1] سیستم‌های پیشرفته کمک راننده جایگزین رانندگی ایمن نیستند و ممکن است همه اشیاء اطراف خودرو را شناسایی نکنند. همیشه ایمن رانندگی کنید و احتیاط کنید.

منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-telluride-suv-awarded–best-mid-size-3-row-suv–in-good-housekeeping–best-family-vehicles-of-20/s/13e77e1c-38cc-4cbd-845f-c5d900f64878طراحی شده برای بازار ایالات متحده و مونتاژ انحصاری در کارخانه ما در وست پوینت، جورجیا؛ شاسی بلند پرچمدار Telluride یک پیشنهاد شگفت انگیز و یک موفقیت در فروش است. برای سال 2023، Telluride دارای عناصر بازطراحی شده در داخل و خارج است که در هر دو تریم Telluride X-Line و Telluride X-Pro برجسته شده است و لیست گسترده ای از فناوری ADAS را به ارمغان می آورد.[1] برای آرامش بیشتر و اعتماد راننده. در پاسخ به تقاضای مصرف کنندگان، برای مدل سال 2023، ظرفیت مونتاژ به 120000 دستگاه افزایش یافته است.

بخوانید:  استخدام کارشناس تعمیرات مکانیک با بیمه، بیمه تکمیلی در ماموت خودرو در البرز