شاسی بلند کیا تلوراید جایزه بهترین شاسی بلند 3 ردیفه سایز متوسط ​​را در بخش خانه داری خوب «بهترین خودروهای خانوادگی سال 2023» دریافت کرد.

Steven Center، COO و EVP، کیا آمریکا، گفت: «تلوراید ترکیبی از فناوری، پالایش و راحتی موجودات را ارائه می‌کند که والدین به آن نیاز دارند و سرنشینان جوان‌تر آرزوی آن را دارند و جذابیت بی‌نظیری را برای خانواده‌ها در سراسر آمریکا ارائه می‌کند.

کیا تلوراید 2023 در رده بندی Good Housekeeping “بهترین خودروهای خانوادگی سال 2023” به عنوان “بهترین شاسی بلند 3 ردیفه متوسط” معرفی شده است. این سومین بار در چهار سال گذشته است که Telluride توسط تسترهای شخص ثالث پیشرو کالاهای مصرفی به رسمیت شناخته می شود.

طراحی شده برای بازار ایالات متحده و مونتاژ انحصاری در کارخانه ما در وست پوینت، جورجیا؛ شاسی بلند پرچمدار Telluride یک پیشنهاد شگفت انگیز و یک موفقیت در فروش است. برای سال 2023، Telluride دارای عناصر بازطراحی شده در داخل و خارج است که در هر دو تریم Telluride X-Line و Telluride X-Pro برجسته شده است و لیست گسترده ای از فناوری ADAS را به ارمغان می آورد.[1] برای آرامش بیشتر و اعتماد راننده. در پاسخ به تقاضای مصرف کنندگان، برای مدل سال 2023، ظرفیت مونتاژ به 120000 دستگاه افزایش یافته است.

[1] سیستم‌های پیشرفته کمک راننده جایگزین رانندگی ایمن نیستند و ممکن است همه اشیاء اطراف خودرو را شناسایی نکنند. همیشه ایمن رانندگی کنید و احتیاط کنید.

منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-telluride-suv-awarded–best-mid-size-3-row-suv–in-good-housekeeping–best-family-vehicles-of-20/s/13e77e1c-38cc-4cbd-845f-c5d900f64878