فلسفه طراحی کیا ‘Opposites United’ در نمایشگاه منحصر به فرد سئول جشن گرفته شد

کیا میزبان «نمایشگاه فلسفه طراحی کیا» با همکاری بنیاد طراحی سئول در ماه اکتبر است، با این هدف که اصولی را که در پس فلسفه طراحی برند «Opposites United» از طریق ویدیو، صدا و مجسمه سازی وجود دارد، بیشتر به اشتراک بگذارد.

نمایشگاه فلسفه طراحی کیا در DDP از رویدادهای کیا با مضمون مشابه در دوسالانه طراحی گوانگجو (اکتبر 2021) و نمایشگاه اتومبیل بوسان (ژوئیه 2022) پیروی می کند. کیا از طریق نمایشگاه مداوم خود از هنر و مجسمه سازی در سراسر کره، یک حرکت و حرکت در پشت فلسفه طراحی “Opposites United” است که بسیار مورد تحسین منتقدان طراحی در سراسر جهان قرار گرفته است.

این نمایشگاه در مرکز فرهنگی Dongdaemun Design Plaza (DDP) در سئول برگزار خواهد شد و هر روز از 1 تا 23 اکتبر به روی عموم باز است. به میزبانی کیا و با حضور اعضای جامعه طراحی سئول.

کیا در سال 2022 میزبان جشن‌های طراحی بیشتری خواهد بود، با «فورم طراحی کیا DDP» در نوامبر و رویداد «زمستان روشن سئول» در دسامبر. اولی شامل مکالمه ای بین کریم حبیب و یک اینفلوئنسر برجسته ساکن سئول می شود و به دنبال آن پرسش و پاسخ مخاطبان انجام می شود، در حالی که دومی هر روز پس از غروب خورشید یک طرح رسانه ای در اندازه غول پیکر را به نمایش می گذارد. جزئیات بیشتر در مورد هر دو در زمان مناسب اعلام خواهد شد.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia–opposites-united–design-philosophy-celebrated-at-unique-seoul-exhibition/s/eaf16fdc-901e-442b-885e-4a083a37fd9d

“Opposites United” بر اساس پنج اصل کلیدی طراحی است: “Bold for Nature”، “Joy for Reason”، “Power to Progress”، “Technology for Life” و “Tension for Serenity”. هر اصل طراحی فضای خاص خود را در نمایشگاه DDP خواهد داشت.

بخوانید:  قیمت انواع خودرو سمند امروز 30 مهر 1401

فلسفه طراحی «Opposites United» کیا از تضادهای موجود در طبیعت و انسان الهام گرفته است و نیروی محرکه هنری پشت اولین خودروی الکتریکی باتری اختصاصی کیا (BEV) مدل EV6 و EV9 آینده بوده است. در مرکز آن یک هویت بصری قدرتمند است که نیروهای مثبت و انرژی طبیعی را با ترکیبی متضاد از عناصر سبک تیز و اشکال مجسمه ای برمی انگیزد.

  • کیا میزبان جشن طراحی در Seoul Dongdaemun Design Plaza در ماه اکتبر خواهد بود
  • اعضای عموم، فلسفه طراحی برند “Opposites United” را از طریق ویدئو، صدا و مجسمه تجربه خواهند کرد.
  • رویداد VIP (30 سپتامبر) برای اعضای برجسته جامعه طراحی تأثیرگذار سئول برای شروع رسمی نمایشگاه
  • هر یک از پنج ستون اخلاق طراحی “Opposites United” توسط یک فضای نمایشگاهی منحصر به فرد نشان داده خواهد شد.
  • رویدادهای بیشتری در سال 2022 برگزار می شود تا بر روی شتاب رو به رشد و تمجید از طراحی کیا ایجاد شود.