مدل های هیوندای موتور، کیا و جنسیس در جوایز خودروهای نیوزویک 2022 شناخته شدند

هیوندای موتور، کیا و جنسیس جوایز خودروهای نیوزویک 2022 را برنده شده اند. سه برند گروه موتور هیوندای در مجموع 8 جایزه به دست آوردند.

جنسیس به دلیل فناوری و ویژگی‌های محصول آینده‌نگر خود موفق به کسب جایزه معتبر «نوآورانه‌ترین برند خودرو» شد، در حالی که سدان اجرایی متوسط ​​لوکس G80 به عنوان «بهترین خودروی سایز متوسط» تحسین شد.

جوایز خودروهای نیوزویک 2022 بهترین های صنعت را در 25 دسته خودرو و برند جداگانه برجسته می کند. حدود 150 وسیله نقلیه برای جوایز در نظر گرفته شدند و توسط هیئت داوری بسیار مجرب نیوزویک در برابر رقبا در دسته بندی های مربوطه بر اساس برداشت ها، ویژگی ها و مشخصات درایو رتبه بندی شدند. برندگان از طریق اعطای ترکیبی از امتیازها انتخاب شدند – با بخشی از امتیاز با توجه به ویژگی‌ها و مشخصات عینی، و بقیه بر روی برداشت‌های انگیزشی ذهنی تمرکز می‌کردند.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/hyundai-motor–kia-and-genesis-models-recognized-at-2022-newsweek-autos-awards/s/7e399ef3-ea2a-49ce-8f9b-b81e5a0e4141

چانگ کوک پارک، رئیس و رئیس بخش تحقیق و توسعه در می گوید: “سه برند ما – هیوندای، کیا و جنسیس – به طور مداوم محصولاتی با طراحی، نوآوری، کیفیت و عملکرد پیشرو در کلاس ارائه می دهند و ما خوشحالیم که این موضوع توسط نیوزویک به رسمیت شناخته شده است.” گروه موتور هیوندای. “در بحبوحه تحول به عصر جدیدی از تحرک، هدف اصلی ما تحویل وسایل نقلیه ای است که ترکیبی بی نظیر از جذابیت و قابلیت استفاده در دنیای واقعی را به مشتریان ما ارائه می دهد.”

کیا همچنین موفق به کسب سه جایزه شد و کارناوال برای دومین سال متوالی “بهترین مینی ون” نام گرفت. سدان اسپرت K5 با سبک جسورانه “بهترین خودروی خانوادگی” را دریافت کرد و شاسی بلند جمع و جور اسپورتیج یکی از پنج “انتخاب ویرایشگر” را با معیارهایی بر اساس ویژگی ها، مشخصات و برداشت های رانندگی دریافت کرد.

بخوانید:  تردید خریداران خودرو بیشتر شد / افزایش قیمت خودرو قطعی است؟

هیوندای موتور به عنوان برنده سه دسته از جوایز خودروهای نیوزویک 2022. شاسی بلند ساب کامپکت شیک Kona جایزه “بهترین شاسی بلند کوچک” را دریافت کرد، در حالی که خودروی ماجراجویی اسپرت سانتا کروز “بهترین پیکاپ کوچک” در نظر گرفته شد. هیوندای همچنین به دلیل کیفیت بالای محصول و ارائه سخاوتمندانه ویژگی‌های ممتاز در تمامی مدل‌ها، به‌عنوان «بهترین برند برای شما» انتخاب شد.

  • سه برند هیوندای موتور در مجموع برنده هشت جایزه شدند
  • شش جایزه بهترین محصول و دو جایزه کلی برند دریافت کرد
  • Newsweek Autos وسایل نقلیه را رتبه بندی می کند در مورد برداشت ها، ویژگی ها و مشخصات درایو