چرا فیدلیتی پرستیژ بهمن‌ موتور ارزش خرید بالایی دارد؟

شبکه گسترده نمایندگی در سراسر کشور به‌خریدار فیدلیتی پرستیژ اطمینان می‌دهد که شرکت بهمن‌موتور همواره پشتیبان انتخاب او خواهد ماند. به‌همین ترتیب، بهمن‌موتور در ایام نوروز همواره با عقد تفاهمنامه با مجموعه‌های مختلف، مشتریان خود را مطمئن نگه می‌دارد که درصورت بروز کوچک‌ترین مشکلی در دورترین جاده‌ها، مشتری خود را تنها نخواهد گذاشت.

چرا فیدلیتی پرستیژ بهمن‌ موتور ارزش خرید بالایی دارد؟

خرید خودرو از شرکتی که نسبت به‌رضایتمندی و خشنودی مشتریان خود حساسیت دارد، سرمایه شما را حفظ خواهد کرد. به‌رغم آن‌که بیش از ۱۵ سال از عرضه خودرو مزدا از بهمن‌موتور می‌گذرد، این شرکت همچنان نسبت به‌تامین قطعات یدکی آن متعهد است. به‌همین سبب،‌ بهمن‌موتور از نظر شاخص خدمات پس از فروش رتبه برتر را در ارزیابی نهادهای مستقل به‌دست آورده است.

فیدلیتی پرستیژ بر پایه پلت‌فرم جدید عرضه خواهد شد و هیچ ارتباطی با نسخه پرایم نخواهد داشت. این خودرو از موتور توربوشارژ ۱۶۰۰ سی.سی GDI بهره می‌برد. سیستم پاشش مستقیم GDI که مورد توجه خودروسازان بزرگ است و ۷۵ درصد از بزرگان این صنعت از همین تکنولوژی بهره می‌برند.

رقابتی بودن قیمت فیدلیتی پرستیژ

بدون تردید به‌روز بودن به‌هر کسی حس خوبی می‌دهد و این موضوع درخصوص خودرو مصرفی شخص یا خانوار نیز صادق است؛ به‌ویژه آن‌که اطمینان داشته باشیم صاحب به‌روزترین خودرو داخل کشور شده‌ایم؛ همان اطمینانی که خریداران فیدلیتی پرستیژ نسبت به‌این خودرو خواهند داشت.

طراحی فیدلیتی پرستیژ ویژه و خاص است؛ چراغ‌ها و نمایی جلو این خودرو به‌راننده احساس اعتماد به‌نفس می‌دهد و این خودرو را قدرتمند و جسور نشان می‌دهد. خنک‌کننده صندلی، رانندگی با این خودرو را به‌یک تجربه خستگی‌ناپذیر تبدیل می‌کند. طراحی ۶ کیسه هوا در این خودرو، ایمنی آن را در حد قابل قبولی بالا برده است. در کنار کیسه‌های هوا، تکنولوژی بالای ترمزها و کنترل‌کننده حرکت در بین خطوط، از سلامت راننده و سرنشینان به‌خوبی حفاظت خواهند کرد.

بخوانید:  هشدار ایران خودرو درباره پیامک های قرعه کشی | در پی ارسال

فیدلیتی پرستیژ پرآپشن‌ترین محصول موجود بازار ایران خواهد بود. همان‌طور که محصولات پیشین بهمن نیز از نظر آپشن‌های رفاهی و ایمنی از سایر محصولات مشابه موجود در ایران برتری داشتند.

قدرت ۱۹۷ اسب‌بخاری فیدلیتی پرستیژ توان مناسبی به‌این SUV برای تردد در مسیرهای کوهستانی ایران می‌دهد. تکنولوژی فیدلیتی پرستیژ مشابه آن چیزی است که در خودروهای آئودی، BMW، فورد، هوندا، هیوندا، کیا، لکسوس، مزدا، نیسان و فولکس‌واگن به‌کار گرفته می‌شود. به‌کارگیری این موتور برای فیدلیتی پرستیژ انتخابی هوشمندانه است که می‌تواند از کمترین مقدار سوخت، بیشترین نیرو را بگیرد.

طراحی منحصر به‌فرد فیدلیتی پرستیژ

با توجه به‌منش و سنت قیمت‌گذاری در بهمن‌موتور، می‌توان نسبت به‌رقابتی بودن قیمت این خودرو اطمینان داشت. به‌رغم این امکانات و آپشن‌های متعدد، به‌نظر می‌رسد در فیدلیتی پرستیژ نیز مانند محصولات پیشین بهمن‌موتور، برتری مشتری‌مداری در قیمت‌گذاری، از آنِ بهمن‌موتور باشد. ایرانگردی با فیدلیتی پرستیژ، جذاب و لذت‌بخش خواهد بود؛ خودرویی که موتوری قدرتمند داشته باشد و شبکه نمایندگی و خدمات پس از فروش قدرتمندی از آن پشتیبانی کنند، مقرون به‌صرفه‌ترین وسیله برای یک سفر طولانی است.

منبع: https://www.donyayekhodro.com/news/244660/%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D9%81%DB%8C%D8%AF%D9%84%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%DB%8C%DA%98-%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF

چرا فیدلیتی پرستیژ بهمن‌ موتور ارزش خرید بالایی دارد؟

خدمات پس از فروش به اندازه خودرو اهمیت دارد

عرضه فیدلیتی پرستیژ بر پایه پلت‌فرم جدید