چطور میتوانیم بیت کوین بخریم؟ صرافی کیوسک | – اگر با وجود

به عبارت دیگر این صرافی نه تنها طی مراحل ثبت نام و احراز هویت باید در کنار کاربر مورد نظر باشد، بلکه باید سوال چطور بیت کوین بخریم آنها را به خوبی پاسخ دهد و در طول معاملات کنار کاربر باقی بماند و پاسخگو نیاز او باشد.

از کدام صرافی و چطور بیت کوین بخریم؟ همان طور که توضیح دادیم برای خرید و فروش بیت کوین باید به سراغ صرافی های ایرانی ارزهای دیجیتال بروید و بعد از بررسی اعتبار و قدمت و حتی امنیت صرافی منتخب خود، راهنمای ثبت نام و ایجاد یک حساب کاربری را مطالعه کنید تا با اطلاعات کافی برای خرید بیت کوین دست به کار شوید.

پس کلاهبرداران نمی توانند با حساب های جعلی به این صرافی نفوذ کنند و در ادامه به حساب کاربری سایر افراد دست درازی داشته باشند.

طبق گزارش های به دست آمده در کشور ایران بیش از 100 صرافی ایرانی ارزهای دیجیتال وجود دارد ولی همچنان برخی از کاربران این بازار از صرافی های خارجی استفاده می کنند.

کیوسک” از همین صرافی های ایرانی ارزهای دیجیتال به حساب می آید که با پشتیبانی دائمی خود در طول معاملات شما را هرگز تنها نمی گذارد.

کلید واژه ها: بیت کوین – خرید – خرید و فروش – سود بیشتری – دیجیتال – ارز دیجیتال – واسطه – ایران – اصالت – بی احتیاطی – فروش – ریسک – واسطه ها – استفاده – مستقیم – اعتماد – افزایش – معامله – تصمیم – خطرات – صرافی – پرخطر – خودرو – سیستم – همراه – متعلق – مورد – کشور – قدیم – کافی


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65003049/%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%85%D8%9F-%D8%B5%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C-%DA%A9%DB%8C%D9%88%D8%B3%DA%A9

با وجود اینکه صرافی های ایرانی رمز ارزها برای شهروندان ایرانی حاضر در بازار ارزهای دیجیتال گزینه مناسب و امن تری نسبت به صرافی های خارجی ارزهای دیجیتال محسوب می شوند ولی نمی توان تمام این صرافی ها را معتبر و ضامن دارایی خود دانست.

در صورتی که صرافی ایرانی مورد نظر شما توانست از تمام 5 فیلتر ذکرشده در بالا بگذرد و سربلند و پیروز باقی بماند، شما باید با وارد کردن اطلاعات خود یک حساب کاربری ایجاد کنید و مراحل احراز هویت و تکمیل کردن اطلاعات را پشت سر بگذارید و همچنین اطلاعات کیف پول دیجیتال خود را به همراه اطلاعات بانکی ذکر کنید.

بخوانید:  فوت یک نفر بر اثر واژگونی خودرو در رامهرمز | رییس مرکز مدیریت

از آنجایی که تعداد صرافی های ایرانی موجود در فضای ارزهای دیجیتال زیاد است برای انتخاب یکی از آنها باید ویژگی های بهترین صرافی را بررسی کنید.

به طور کلی امن ترین راه برای خرید و فروش بیت کوین استفاده از یک صرافی ایرانی ارزهای دیجیتال است.

نگران نباشید با رعایت برخی نکات اصولی و استاندارد و بررسی ویژگی های صرافی های معتبر ایرانی می توانید یک صرافی معتبر را از یک صرافی مشکوک تشخیص دهید و با خیال راحت و آسوده سرمایه خود را به دست آنها بسپارید.

براساس نظرسنجی های انجام شده و اطلاعات به دست آمده این صرافی توانسته به جایگاه خوبی در میان سایر صرافی های ایرانی رمز ارزها دست پیدا کند و در حال حاضر معاملات بیت کوین بسیاری از کاربران را تحت مدیریت خود داشته باشد.

امن ترین راه خرید بیت کوین با توجه به اینکه بیت کوین ماهیتی متعلق به خارج از ایران دارد و اصالت آن به کشور ایران برنمی گردد شاید در این فکر باشید که امن ترین راه برای خرید و فروش بیت کوین” کمک گرفتن از محل اصالت این ارز دیجیتال است، از قدیم خرید مستقیم بهتر از خرید از واسطه ها بود و سود بیشتری به همراه داشت.

5 ویژگی مهم صرافی ایرانی معتبر ارزهای دیجیتال انتخاب یک صرافی برای خرید و فروش بیت کوین اولین قدم و مهم ترین اقدام برای شروع معاملات بیت کوین و شرکت در بازار این ارز دیجیتال است.

معتبر بودن منبع این قیمت ها نیز بسیار مهم است.

از این رو با انتخاب یک صرافی خارجی ارزهای دیجیتال این امکان وجود دارد که از هدف اصلیتان دور شوید زیرا  صرافی های خارجی به دلیل تحریم های کشور ایران ممکن است در مرحله احراز هویت به هویت ایرانی شما ایراد بگیرند و در نهایت با کشمکش بسیار حساب کاربری شما را از دسترس خارج یا مسدود کنند.

بخوانید:  رشد ۵۰ درصدی ورود مصالح ساختمانی به بنادر قطر

پس باید اولین قدم خود را به درستی بردارید و از هر گونه بی دقتی و بی احتیاطی اجتناب کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

بهترین ویژگی های صرافی ایرانی برای خرید بیت کوین اگر به تازگی به عرصه ارزهای دیجیتال وارد شده اید، بدون شک انتخاب یک صرافی معتبر ایرانی ارزهای دیجیتال برای شما کاری سخت و حتی نگران کننده ای است.

شاید برای شما سوال شود که صرافی های ایرانی ارزهای دیجیتال چه مزیتی نسبت به صرافی های خارجی رمز ارزها دارند و چرا باید برای خرید بیت کوین به سراغ صرافی های ایرانی ارزهای دیجیتال برویم؟ قبل از اینکه مزیت صرافی های ایرانی ارزهای دیجیتال را بازگو کنیم باید این سوال را پاسخ دهید، هدف شما از سرمایه گذاری در فضای رمز ارزها و خرید و فروش بیت کوین چیست؟ بدون شک شما به دنبال کسب درآمد بیشتر و افزایش سوددهی و بازدهی سرمایه خود هستید.

بهتر است صرافی را انتخاب کنید که به صورت لحظه ای قیمت بیت کوین” را ذکر و اعلام کند.

با این وجود توصیه می کنیم بهتر است برای تضمین امنیت دارایی خود به صرافی های ایرانی رمز ارزها روی آورید.

ولی بیت کوین یک ملک یا یک خودرو نیست که با دور زدن واسطه معامله شما به سود بیشتری دست پیدا کنید، بلکه در صورت عدم وجود یک واسطه امن و معتبر، امکان بر باد رفتن سرمایه شما بیشتر خواهد بود.

در این بخش 5 مورد از ویژگی های بهترین صرافی ایرانی ارزهای دیجیتال را به طور خلاصه نام می بریم: امنیت صرافی های ایرانی ارزهای دیجیتال باید سنجیده شوند و درصد امکان نفوذ هکرها و کلاهبرداران بسیار پایین باشد.

صرافی ایرانی رمز ارزها به شرطی خوب است که بهترین خدمات و پشتیبانی را در اختیار کاربران بگذارد و در هر لحظه کنار آنها باشد.

صرافی ایرانی ارزهای دیجیتال چه مزیتی دارد؟ صرافی رمز ارزها هم مثل صرافی های عادی عمل می کنند در واقع این صرافی ها به جای معامله انواع ارزهای فیات یا سکه، با مبادله ارزهای دیجیتال درگیر هستند.

بخوانید:  روزنامه دنیای خودرو - شماره 1867

در نتیجه با انتخاب یک صرافی خارجی ارزهای دیجیتال به طور حتم در استرس و نگرانی طولانی مدتی خواهید بود که ارزش ناراحتی شما را ندارد، بدین ترتیب سعی کنید از ابتدای شروع روند معاملات خود در یکی از صرافی های ایرانی رمز ارزها حساب کاربری ایجاد و سرمایه گذاری خود را شروع کنید.

در این بازار آشفته و پرریسک استرس و نگرانی بیشتری برای خود ایجاد نکنید و با خیالی آسوده به کمک صرافی های ایرانی ارزهای دیجیتال به معامله و خرید و فروش بیت کوین دست بزنید.

صرافی ایرانی خوب است که بهترین خدمات پشتیبانی را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

بسیاری از ایرانیان خود را با صرافی های خارجی رمز ارزها درگیر کرده اند و نگران مراحلی همانند احراز هویت، عدم تایید هویت ایرانی خود و حتی مسدود شدن حساب کاربریشان هستند.

صرافی ایرانی نباید کارمزدی غیر قابل قبول و هنگفت از کاربران خود دریافت کند.

پس اگر شما نیز به فکر خرید و فروش بیت کوین هستید و قصد دارید در یکی از صرافی های ایرانی ارزهای دیجیتال حساب کاربری داشته باشید، بهتر است سری به کیوسک بزنید و اطلاعات آن را کامل بخوانید.

بدین ترتیب می توان گفت امن ترین راه برای خرید بیت کوین کمک گرفتن از یک صرافی ایرانی ارز دیجیتال است.

فضای خرید و فروش بیت کوین به اندازه کافی پرخطر و پر ریسک است، پس با بی دقتی و بی احتیاطی این خطرات و ریسک ها را افزایش ندهید.

در صورتی که صرافی مورد نظر احراز هویت کامل و بی نقصی داشته باشد، بدین معنا است که اطلاعات و هویت کاربران به طور کامل ثبت و ضبط می شود.

– اگر با وجود تمام اتفاقات ناگواری که در سیستم ارزهای دیجیتال رخ داده است، همچنان در تصمیم خود مصر هستید و قصد دارید بیت کوین بخرید، بهتر است بی گدار به آب نزنید و سعی کنید برای خرید بیت کوین از بسترهای مورد اعتماد و بی ضرر استفاده کنید.