چندین برد برای گروه موتور هیوندای در جوایز اتوکار 2022

سانگ یاپ لی از هیوندای در هنگام دریافت جایزه «قهرمان طراحی» خود گفت: «با نگاهی به برندگان قبلی جایزه قهرمان طراحی اتوکار، این یک افتخار واقعی است که اکنون در کنار برخی از افرادی که به نظرم قهرمانان طراحی خودم هستند نشسته‌ام. از تیم اتوکار تشکر می کنیم که کار مرکز طراحی جهانی هیوندای را با چنین تمجیدی معتبر می شناسند. من این جایزه را از طرف تمام طراحان و مهندسانمان که فداکار، با استعداد و بی‌پایان خلاق هستند و همچنان به نوآوری برند ما از سراسر جهان ادامه می‌دهند، این جایزه را می‌پذیرم.»

گروه موتور هیوندای (گروه) افتخارات متعددی را در اتوکار 2022 “جوایز بهترین خودرو بریتانیا” کسب کرده است. این پنج جایزه شامل سه برنده محصول است: “بهترین خودروی الکتریکی” برای EV6، “بهترین خودروی بزرگ” برای هیوندای سانتافه، و “بهترین خودروی راننده مقرون به صرفه” برای هیوندای i20 N، و همچنین شناخت فردی برای طراحی اجرایی گروه. مشاور پیتر شرایر و رئیس طراحی جهانی هیوندای، سانگ یاپ لی. این جوایز جایگاه گروه را که به سختی به دست آورده است به عنوان پیشرو در صنعت خودرو در طراحی و توسعه محصول، مجدداً تأیید می کند.

چه یانگ کیم، رئیس بخش محصولات در گروه موتور هیوندای، اظهار داشت: “برنده شدن در این محصول بسیار رقابتی دسته بندی است یک دستاورد مهم برای گروه این گواهی بر کار سختی است که برای تولید محصولات پیشرو در کلاس انجام می شود و افراد شگفت انگیزی که ما در تیم های طراحی و توسعه محصول خود رهبری و کار می کنند. هیوندای سانتافه، هیوندای i20 N و کیا EV6 ممکن است خودروهای بسیار متفاوتی باشند، اما همان نبوغ و مهارت فنی در ساخت آنها وجود دارد.

بخوانید:  آغاز رقابت تسلا با خودروسازان چینی | تسلا خودروهای الکتریکی

داوران شاسی بلند هیوندای سانتافه را به عنوان “بهترین خودروی بزرگ” انتخاب کردند، در حالی که i20 N توربوشارژر جایزه “بهترین خودروی راننده مقرون به صرفه” را دریافت کرد. اولین خودروی برقی باتری دار کیا، EV6، به عنوان “بهترین خودروی الکتریکی” اتوکار نام گرفت و به مجموعه جوایز چشمگیر این خودرو از زمان عرضه آن در سال گذشته اضافه شد.

اتوکار تنها نهاد مستقلی نیست که این محصولات گروه موتور هیوندای را به رسمیت می شناسد. به عنوان مثال، کیا EV6 اخیراً به عنوان خودروی سال اروپا در سال 2022 انتخاب شد و هیوندای i20 N برنده جایزه محبوب Top Gear “خودروی سال” در سال 2021 شد.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/multiple-wins-for-hyundai-motor-group–at-2022-autocar-awards/s/72d8f2e8-9f15-4ecf-9917-d42e062ab64b

در سال 2006، این فرصت به من داده شد تا به کیا بپیوندم و آزادی طرح یک برند طراحی مطلوب را داشته باشم. این یک لحظه واقعاً غنی در حرفه من بود. به لطف رهبری رویایی گروه و اعتمادی که به من داشتند، ما تحول گروه موتور هیوندای را رهبری کردیم و میراثی را ایجاد کردیم که این شرکت می تواند برای آینده بر روی آن بسازد. از آن زمان تاکنون در بسیاری از برنامه‌های موفق برای برندهای هیوندای، کیا و جنسیس شرکت کرده‌ام و مشتاقانه منتظر ادامه کارم برای گروه هستم.»

پیتر شرایر طراح درباره جایزه خود گفت: دریافت این جایزه یک عمر دستاورد افتخاری است. من خوش شانس بودم که در طول بیش از 40 سال حرفه طراحی خود در پروژه های زیادی شرکت داشتم و این افتخار را داشتم که با تیم های بسیار با استعداد کار کنم. وسایل نقلیه ای را توسعه دهید که با مشتریان در سراسر جهان طنین انداز شده باشد.

بخوانید:  تابوی قیمت گذاری دستوری شکست!

  • عملکرد برجسته با پنج جایزه در “جایزه بهترین خودرو بریتانیا” شناخته شد
  • کیا EV6 برای «بهترین خودروی الکتریکی» برنده شد. هیوندای سانتافه برای «بهترین خودروی بزرگ»؛ و هیوندای i20 N برای “بهترین خودروی راننده مقرون به صرفه”
  • مشاور طراحی اجرایی گروه، پیتر شرایر، برنده جایزه “یک عمر دستاورد” شد. مدیر طراحی جهانی هیوندای، سانگ یاپ لی، به عنوان “قهرمان طراحی” تحسین شد.
  • جوایز اتوکار موفقیت fمی دهد جوایز مهم دیگر، از جمله برنده خودروی سال جهان برای هیوندای IONIQ5 و برنده خودروی سال اروپا برای کیا EV6

جوایز Autocar بالاترین دستاوردهای صنعت و برای اولین بار در این رویداد، برخی از بهترین خودروهای فروش در بریتانیا در 10 دسته را به رسمیت می شناسند.