کشف 13 تن آجیل قاچاق در سمنان | به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان،

فرمانده انتظامی استان سمنان از بازرسی بار خودرو توسط مأموران خبر داد و افزود: در بررسی تخصصی پلیس مشخص شد، راننده به صورت حرفه ای 13 تن آجیل را در قسمت تانکر مخصوص حمل فرآورده های نف


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn66891549/%DA%A9%D8%B4%D9%81-%D8%AA%D9%86-%D8%A2%D8%AC%DB%8C%D9%84-%D9%82%D8%A7%DA%86%D8%A7%D9%82-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%85%D9%86%D8%A7%D9%86

وی اضافه کرد: برای مقابله قاطع مأموران انتظامی با قاچاقچیان، تیم های گشت پلیس به صورت شبانه روزی در حوزه استحفاظی استان سمنان فعالیت می کنند.

موقوفه ای به بررسی مدارک خودرو و ظن مأموران به جعلی بودن آن اشاره و اضافه کرد: خودرو به همراه راننده برای بررسی های بیشتر به پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان منتقل شد.

وی ادامه داد: مأموران پس از بررسی مدارک تریلر و استعلام آن، از جعلی بودن پلاک خودرو اطمینان حاصل کردند و مشخص شد که به صورت قاچاق از مرزهای شرقی وارد کشور شده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از سمنان، سرهنگ جلیل موقوفه ای، فرمانده انتظامی استان سمنان عصر امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: اجرای طرح برخورد پلیس با سرشبکه ها و باندهای سازمان یافته قاچاق کالا و ارز جزو اولویت اصلی مأموریتی پلیس امنیت اقتصادی است.

فرمانده انتظامی استان سمنان افزود: در پی انجام اقدامات ویژه پلیسی و اشراف اطلاعاتی مأموران پلیس امنیت اقتصادی، حین گشت زنی هوشمندانه در محور سمنان- دامغان به یک دستگاه تریلر کشنده مظنون شدند و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

بخوانید:  از نسل دوم بی ام و M2 رونمایی شد