کمک 600000 دلاری کیا آمریکا به موسسات خیریه گرجستان در جریان ساخت کارخانه تولید جدید

  • کمک های مالی در ارتباط با مراسم افتتاحیه کارخانه جدید فناوری پیشرفته در ساوانا، جورجیا اعلام شد.
  • ابتکار خیریه «شتاب به خیر» کیا از سال 2019 بیش از 14 میلیون دلار به نیازمندان در سراسر کشور کمک کرده است.

کیا آمریکا 600000 دلار کمک مالی به چهار موسسه خیریه شهرستان برایان را به عنوان بخشی از جشن آغازین گروه هیوندای موتور Metaplant در نزدیکی ساوانا، جورجیا اعلام کرد. این بودجه برای کمک به تامین مسکن، مراقبت های پزشکی، غذا و کمک به دسترسی بیشتر به یادگیری دیجیتال برای خانواده ها و کودکان نیازمند در منطقه استفاده خواهد شد.

در همین حال، کارخانه کیا در وست پوینت بیش از 10 میلیون دلار برای حمایت از جوامع گرجستان از سال 2009 ارائه کرده است که شامل بیش از 6 میلیون دلار برای حمایت از برنامه های آموزشی مانند کالج THINC و آکادمی شغلی در لاگرانج و SAE “یک جهان در حرکت” است. علاوه بر این، کیا بیش از 1.9 میلیارد دلار در وست پوینت گرجستان برای ساخت کارخانه پیشرفته کیا جورجیا سرمایه گذاری کرده است که با ایجاد بیش از 14000 شغل، اقتصاد محلی را احیا کرده است.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-america-donates–600-000-to-georgia-charities-during-groundbreaking-for-new-manufacturing-plant/s/9e688e1e-f301-43a7-ad53-bf3a623c9ebc

شان یون، رئیس و مدیر عامل کیا آمریکای شمالی و کیا گفت: «کیا نزدیک به 15 سال است که عضوی مفتخر و فعال در جامعه جورجیا بوده است، و ما به حمایت از جوامع نیازمند از طریق برنامه «تسریع به خیر» متعهد هستیم. آمریکا. هدف کمک های مالی امروز نه تنها در شهرستان برایان، بلکه در سراسر ایالت، امید و کمک است.

بخوانید:  گروه هیوندای موتور، بوسان، پیشنهاد کره جنوبی برای میزبانی نمایشگاه جهانی 2030 را در مجمع جهانی اقتصاد تبلیغ می کند.

این آخرین تمدید ابتکار خیریه کیا است که از سال 2019 بیش از 14 میلیون دلار به نیازمندان در سراسر ایالات متحده کمک کرده است. اخیراً، کیا برای حمایت از تلاش‌های امدادی طوفان یان به صلیب سرخ آمریکا کمک مالی کرده است. پیش از این، این برند بورسیه هایی را برای دانشجویانی که به دنبال رویاهای خود در زمینه آموزش عالی هستند، ایجاد کرده است. به دبیرستان ها اجازه داد تا پس از کاهش بودجه ناشی از بیماری همه گیر، برنامه های فوتبال خود را دوباره برقرار کنند. PPE را در طول همه‌گیری به مراکز پزشکی در سراسر کشور ارائه کرد و به جمعیت بی‌خانمان در سراسر ایالات متحده کمک کرد، علاوه بر این، کیا از سازمان‌های حمایت از حیوانات از جمله سازمان‌هایی که به نجات و حفظ جمعیت لاک‌پشت‌های دریایی در معرض خطر انقراض کمک می‌کنند و سازمان‌هایی که به حیوانات کمک می‌کنند خانه‌های ابدی خود را پناه دهند، حمایت کرده است.

کمک مالی 600000 دلاری کیا به چهار سازمان غیرانتفاعی حامی ساکنان گرجستان، از جمله:

  • وعده خانواده امپراتوری ساحلی (300,000 دلار) – کمک کیا به خرید خانه جدیدی کمک می کند که به عنوان “پایه خانه” برای کمک به خانواده های بی خانمان دارای فرزند برای یافتن شغل و سایر کمک ها استفاده می شود.
  • برداشت دوم آمریکا از جورجیا (100,000 دلار) – کمک مالی کیا به ایجاد “Kia KidsCafé” و یک برنامه بعد از مدرسه کمک می کند که در آن کودکان کم درآمد می توانند غذای مغذی و کمک در انجام تکالیف مدرسه دریافت کنند.
  • بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود (100000 دلار) – کمک کیا به خانواده هایی که در بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود در ممفیس، تنسی نیاز به کمک برای مراقبت از سرطان کودکان دارند، کمک خواهد کرد.
  • الهام بخش (100,000 دلار) – هدیه کیا به ارائه ابزارها و منابع فناوری مهم برای پر کردن شکاف در سواد آموزشی دیجیتال برای دانش آموزان نیازمند در سراسر منطقه بزرگ شهرستان برایان کمک می کند.
بخوانید:  سیگنال فروش خودروها در بورس کالا 200 میلیون زیر قیمت بازار