کیا آمریکا از طریق اهدای خیریه به زنان در ورزش موتورسواری آمریکای شمالی به عنوان بخشی از اولین نمایش کیا EV6 GT با عملکرد بالا در ایالات متحده به سرعت بخشیدن به خیر ادامه می دهد.

به عنوان بخشی از اولین نمایش خودروی مورد انتظار کیا EV6 GT در ایالات متحده در طول هفته خودروی مونتری، کیا آمریکا یک کمک مالی به زنان در ورزش‌های موتوری آمریکای شمالی انجام داد. EV6 GT 576 اسب بخاری که در جریان The Quail، گردهمایی سالانه و انحصاری ابرخودروهای عجیب و غریب و تاریخی، رونمایی شد، قدرتمندترین کیا است که تا به حال تولید شده است و نشان‌دهنده عصر جدیدی در برق‌سازی برای این برند است و موقعیت رهبری کیا را در زمینه تحرک پایدار بیشتر می‌کند.

  • کمک مالی گسترشی از ابتکارات CSR “تسریع به خیر” کیا است

راسل واگر، معاون بازاریابی کیا آمریکا گفت: «EV6 GT ادامه تحول کیا است و مرحله بعدی استراتژی Plan S ما است که در آن کیا تا سال 2027 14 مدل تمام الکتریکی را در سراسر جهان عرضه خواهد کرد. EV6 GT یک سطح کاملاً جدید از عملکرد کیا است و به عنوان بخشی از اولین نمایش در ایالات متحده، ما می‌خواستیم از جوامعی که در آن زندگی می‌کنیم و در آن کار می‌کنیم، با کمک به اهداف و سازمان‌هایی که با ارزش‌های اصلی کیا هماهنگ هستند، حمایت کنیم.»

شراکت کیا با Women In Motorsports America شمالی، 501c3 co-founded توسط راننده سابق ماشین مسابقه لین سنت جیمز، برای تشویق تنوع در زمینه ورزش موتوری طراحی شده است. سنت جیمز در سری IndyCar شرکت کرد و اولین زنی بود که افتخارات سال Indy 500 را کسب کرد و یکی از 9 زنی است که برای ایندیاناپولیس 500 واجد شرایط شده است. ماموریت زنان در ورزش موتوری این است که محیطی فراگیر و مدبر را فراهم کند که مربیگری، حمایت، آموزش و رشد را تقویت کند تا آینده موفقی را برای زنان در زمینه موتوراسپرت حرفه ای تضمین کند..

بخوانید:  دولت بدون سنگ‌اندازی واردات خودرو را آزاد کند


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-america-continues-to-accelerate-the-good-through-charitable-donation-to-women-in-motorsports-nor/s/2f97e803-93cc-48db-937c-b79736357b00