کیا آمریکا به دور نهایی Electrify Expo 2022 متصل شد

درباره Electrify Expo

موضوعات مختلفی برای بحث در نظر گرفته شده است و شامل قوانینی است که بر صنعت خودروهای برقی، اضطراب برد، مواد باتری و پایداری، زیرساخت شارژ، آینده برنامه های کاربردی رانندگی خودران و موانع زنجیره تامین تاثیر می گذارد. لیست کامل جلسات و ارائه دهندگان را می توانید با مراجعه به سایت پیدا کنید www.electrifyexpo.com.

برای سال 2022، Electrify Expo رویدادهای مرتبط با صنعت و برنامه‌های آموزشی خود را با یک روز کامل برنامه‌نویسی، رهبری صنعت، و جلسات فراگیر برای دسته‌های Auto و Micromobility گسترش داد. این سریال در آستین در Circuit of the Americas به پایان می رسد.

Electrify Expo بزرگترین جشنواره خودروهای الکتریکی در فضای باز آمریکای شمالی است که آخرین محصولات حمل و نقل الکترونیکی، از جمله خودروهای برقی، موتورسیکلت های الکترونیکی، دوچرخه های الکترونیکی، اسکوترهای الکترونیکی، اسکیت بردهای الکترونیکی، قایق های الکترونیکی، تخته های موج سواری الکترونیکی و غیره را از برندهای برتر به نمایش می گذارد. سراسر دنیا. این جشنواره به یکی از چالش برانگیزترین موانع پذیرش انبوه وسایل نقلیه الکتریکی با تجربیات عملی، نمایش ها و سواری های آزمایشی می پردازد. Electrify Expo با تقاضای فزاینده شرکت‌ها برای به اشتراک گذاشتن فناوری‌های جدید، حالت‌های جدید تحرک و قرار دادن محصولات در دست مصرف‌کنندگان به روشی معنادار پاسخ می‌دهد. Electrify Expo بیش از 1 میلیون فوت مربع فضای نمایشگاهی در شهرستان لس آنجلس، سیاتل، نیویورک، میامی و آستین خواهد داشت.


منبع: http://www.kianewscenter.com/news/kia-america-plugs-into-final-round-of-electrify-expo-2022/s/29197cd9-a40e-45f5-b95d-60de0b322603

اریک واتسون، معاون رئیس‌جمهور گفت: رویدادهای Electrify Expo سال 2022 انجمنی را برای شرکت‌ها و مدیران برتر در زمینه برق‌سازی فراهم کرده است تا با یکدیگر نظرات خود را به اشتراک بگذارند و در مورد چگونگی انتقال به وسایل نقلیه تمام برقی تا حد امکان یکپارچه بحث کنند. عملیات فروش، کیا آمریکا. “کیا توانست دیدگاه خود را به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان خودروهای برقی برقی به اشتراک بگذارد و ما مطمئناً از دیدگاه دیگران آموخته ایم. ما مطمئن هستیم که بهترین مسیر رو به جلو ترسیم می کنیم و کمک به شکل دادن به آینده صنعت خودرو».

بخوانید:  قیمت خودرو های سایپا امروز سه شنبه 26 اردیبهشت 1402 + جدول

کیا آمریکا بار دیگر به شرکت های پیشرفته حمل و نقل پیوست Electrify Expo Austinرویداد نهایی این مجموعه که در آن رهبران برق‌سازی گرد هم می‌آیند تا در مورد چالش‌های کلیدی، بینش‌ها، تحقیقات موجود و روندهای پیش روی بخش تحرک به‌سوی آینده‌ای کاملاً الکتریکی بحث کنند. پس از رویدادهایی که در اوایل تابستان امسال در مناطق لانگ بیچ، کالیفرنیا، سیاتل، نیویورک-مترو و میامی رخ داد، این مجموعه از 11 تا 13 نوامبر در Circuit of the Americas در آستین، تگزاس به پایان می رسد، جایی که شرکت کنندگان بار دیگر فرصت تجربه را خواهند داشت. کیا EV6 دست اول است و جزو اولین کسانی باشید که Niro EV کاملا جدید را می بینید.

  • مجموعه‌های Electrify Expo خودروهای الکتریکی جدید، پایداری، انرژی، زیرساخت‌ها و قوانین خودروهای برقی را برجسته می‌کنند
  • کیا EV6 را تجربه کنید و Niro EV کاملاً جدید را در آستین در Circuit of the Americas ببینید.