کیا آمریکا به «شتاب دادن به خیر» با جمع‌آوری کمک مالی پایان سال برای بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود ادامه می‌دهد.

رویداد پایان سال 2022 کیا همچنین شامل یک کمپین تبلیغاتی ملی با حضور بیماران و خانواده های سنت جود است که در دسامبر راه اندازی می شود. این برنامه تلویزیونی دلگرم کننده، که در پردیس سنت جود در ممفیس، تنسی فیلمبرداری شده است، بیماران را در یک وسیله نقلیه جدید کیا از میان دریایی از چراغ ها در تعطیلات می برد.

کیا فعالانه کارمندان، شبکه فروشندگان و شرکای فروشنده خود را تشویق می کند تا پشتیبانی بیشتری ارائه دهند. برای اطلاع از نحوه اهدا لطفا مراجعه کنید www.stjude.org.

[i] کیا به ازای هر خودروی جدید کیا که در نمایندگی‌های مجاز کیا خریداری یا اجاره می‌شود و به مشتریان خرده‌فروش تحویل داده می‌شود، 8 دلار اهدا می‌کند – با حداقل تضمین شده کمک مالی 500,000 دلار و حداکثر کمک مالی 1,000,00 دلاری. کل – به بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود. برای اطلاعات بیشتر لطفا کلیک کنید اینجا.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-america-continues-to–accelerate-the-good–with-year-end-fundraising-drive-for-st.-jude-children/s/a6e41139-30dc-4447-8efa-b59fb8a0c22a

کیا آمریکا امروز رویداد فروش پایان سال 2022 این برند در حال رشد را اعلام کرد که در آن به ازای هر خودروی جدید کیا فروخته و تحویل در ایالات متحده بین 11 نوامبر تا 31 دسامبر 2022 به بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود کمک مالی خواهد کرد. اهدای حداقل 1,000,000 دلار، سومین اقدام کیا در اهدای بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود در سال جاری و آخرین فعالیت از ابتکار خیریه “تسریع به خیر” کیا است که از سال 2019 بیش از 14 میلیون دلار به اهداف مختلف اهدا کرده است. اوایل امسال، کیا به عنوان بخشی از 10 میلیونمین خودروی کیا فروخته شده در ایالات متحده و دوباره به عنوان بخشی از اعلامیه پیشگامانه برای یک کارخانه مونتاژ جدید در ایالت جورجیا به سنت جود اهدا کرد.

بخوانید:  هوندا پرولوگ؛ شاسی بلند ژاپنی با اساس آمریکایی! (+عکس) | براساس

ابتکار خیریه Accelerate The Good کیا در سال 2019 تأسیس شد و به اهداف ارزشمند مختلفی از جمله ایجاد بورسیه کمک کرده است. برای دانشجویانی که به دنبال رویاهای خود در مورد آموزش عالی هستند. اجازه دادن به دبیرستان ها برای برقراری مجدد برنامه های فوتبال خود پس از کاهش بودجه ناشی از بیماری همه گیر؛ ارائه PPE به مراکز پزشکی در سراسر کشور در طول همه گیری؛ و کمک به جمعیت بی خانمان در سراسر ایالات متحده علاوه بر این، کیا کمک های مالی به سازمان های حمایت از حیوانات از جمله سازمان هایی که به نجات و حفظ جمعیت لاک پشت های دریایی در معرض خطر کمک می کنند، ارائه کرده است. و آنهایی که به حیوانات کمک می کنند تا خانه های همیشگی خود را پیدا کنند.

گفت: «ما بسیار سپاسگزار کیا و شبکه نمایندگی‌های آن هستیم که سخاوتمندانه‌شان همچنان به پیشبرد تحقیقات و مراقبت در سطح جهانی در سنت جود کمک می‌کند.» ریچارد سی. شادیاک جونیور، رئیس و مدیر عامل شرکت ALSAC، سازمان جمع آوری کمک های مالی و آگاهی برای بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود. این فوق العاده بود که شاهد تأثیر خیریه در حال گسترش کیا از طریق برنامه شتاب دادن به خیر و تعهد آن به اهدای هدفمند که به جوامع سراسر کشور کمک می کند، بود. حمایت مالی کیا در این رویداد پایانی سال به سنت جود در سفر مداوم خود برای افزایش نرخ بقای جهانی برای شش نوع شایع سرطان دوران کودکی تا سال 2030 کمک می کند.

بخوانید:  ⭐️ دریچه کولر ️ قیمت دریچه کولر آبی سقفی شرکت رحمتی

مرکز استیون، مدیر ارشد اجرایی و EVP کیا آمریکا، گفت: «حمایت از نیازمندان یک اصل اصلی برند کیا است و ما مفتخریم که بار دیگر با بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود به عنوان کانون رویداد فروش پایان سال 2022 همکاری کنیم. . «با رسیدن به رکورد فروش در سه ماهه سوم، ما پیش‌بینی می‌کنیم که سال به پایان برسد و مشتاقانه منتظر کمک مالی قابل توجه و تأثیرگذار کیا به بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود هستیم تا به آن‌ها کمک کنیم تا به کار مهم و به معنای واقعی کلمه نجات بخش خود ادامه دهند. سلامتی کودک بسیار مهم است و هنگامی که آن را از دست می دهند، والدین به هر منبعی که در دسترس هستند برای کمک به بازگشت فرزندشان به زندگی سالم نیاز دارند. کیا مفتخر است که بخش کوچکی از تأثیر بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود بر زندگی کودکان در سراسر کشور است.

زمانی که سنت جود در سال 1962 افتتاح شد، سرطان دوران کودکی غیرقابل درمان در نظر گرفته شد. از آن زمان، سنت جود به افزایش نرخ بقای کلی از 20٪ به بیش از 80٪ کمک کرده است و تا زمانی که هیچ کودکی بر اثر سرطان نمیرد متوقف نخواهد شد.

  • از 11 نوامبر تا 31 دسامبر 2022، کیا به ازای هر خودروی جدید کیا که در ایالات متحده فروخته و تحویل می شود، به بیمارستان تحقیقاتی کودکان سنت جود کمک مالی می کند.
  • حداقل کمک مالی کیا به مبلغ 1،000،000 دلار، از مأموریت سنت جود برای پیشبرد درمان، و ابزارهای پیشگیری، برای بیماری های فاجعه بار کودکان از طریق تحقیق و درمان حمایت می کند.[i]
بخوانید:  خودروهای تارا و پژو 207 در بورس کالا پذیرش شدند | طبق اعلام