کیا آمریکا به Electrify Expo 2022 متصل شد

اریک واتسون، معاون عملیات فروش کیا آمریکا گفت: «Electrify Expo شرکت‌ها و مدیران برتر در زمینه برق‌سازی را گرد هم می‌آورد تا دانش خود را به اشتراک بگذارند و در مورد چگونگی انتقال ما به خودروهای تمام برقی تا حد امکان یکپارچه بحث کنند.» تاثیری که رویدادهای Electrify Expo روی همه ما خواهد گذاشت را نمی توان دست کم گرفت. کیا یکی از پرفروش ترین تولیدکنندگان خودروهای برقی در ایالات متحده تاکنون در سال 2022 است و ما مفتخریم که با همکاران صنعتی خود برای ترسیم بهترین مسیر رو به جلو همکاری می کنیم. و به شکل گیری آینده صنعت خودرو کمک کند.»

موضوعات مختلفی برای بحث در نظر گرفته شده است و شامل قوانینی است که بر صنعت خودروهای برقی، اضطراب برد، مواد باتری و پایداری، زیرساخت شارژ، آینده برنامه های کاربردی رانندگی خودران و موانع زنجیره تامین تاثیر می گذارد. لیست کامل جلسات و ارائه دهندگان را می توانید با مراجعه به سایت پیدا کنید www.electrifyexpo.com.

برنامه نمایشگاه Electrify 2022

27 – 28 آگوست نیویورک، لانگ آیلند ناسائو کولیزوم
8 تا 9 اکتبر میامی پارک رگاتا
11 تا 13 نوامبر* آستین مدار قاره آمریکا


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-america-plugs-into-electrify-expo-2022/s/ac346130-5a39-4aef-9c8d-d41927a8c585

کیا آمریکا به شرکت های حمل و نقل پیشرفته می پیوندد Electrify Expoمجموعه‌ای از پنج رویداد محلی که در آن رهبران برق‌سازی گرد هم می‌آیند تا در مورد چالش‌های کلیدی، بینش‌ها، تحقیقات موجود و روندهای پیش روی بخش تحرک به‌سوی آینده‌ای کاملاً الکتریکی بحث کنند. پس از رویدادهای اوایل تابستان امسال در لانگ بیچ، کالیفرنیا و سیاتل، این مجموعه از 27 تا 28 آگوست در منطقه مترو شهر نیویورک در ناسائو کلیزئوم ادامه می یابد، جایی که شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا به طور دست اول کیا EV6 جدید را تجربه کنند.

بخوانید:  قیمت خودرو های سایپا امروز چهارشنبه 28 دی 1401 + جدول

کیا EV6 را در منطقه مترو-نیویورک در ناسائو کولیسئوم، 27 تا 28 آگوست تجربه کنید.

  • مجموعه‌های Electrify Expo خودروهای الکتریکی جدید، پایداری، انرژی، زیرساخت‌ها و قوانین EV را برجسته می‌کند

Electrify Expo رویدادهای مرتبط با صنعت و برنامه‌های آموزشی خود را با یک روز کامل برنامه‌نویسی، رهبری صنعت، و جلسات فراگیر برای دسته‌های Auto و Micromobility گسترش داد. این مجموعه در آستین، تگزاس، در Circuit of the Americas در 11 نوامبر 2022 بسته خواهد شد. برنامه آینده رویدادهای Electrify Expo به شرح زیر است (* نشان دهنده روز صنعت است):