کیا آمریکا قیمت 2023 Niro EV را اعلام کرد

نیرو EV که توسط یک باتری 64.8 کیلووات ساعتی و یک موتور 150 کیلووات (201 اسب بخار) با قابلیت شارژ سریع DC به صورت استاندارد تامین می شود، دارای برد الکتریکی 253 مایلی برآورد شده توسط EPA است. وقتی Niro EV به شارژر سریع سطح 3 متصل می شود، می تواند در کمتر از 45 دقیقه از 10 تا 80 درصد با حداکثر توان شارژ 85 کیلووات شارژ شود. پکیج Preserve که در هر دو سطح تریم Niro EV موجود است، با گرمکن صندلی‌های عقب و پمپ حرارتی، آمادگی در برابر هوای سرد را افزایش می‌دهد.

در داخل و خارج، Niro EV طراحی جسورانه ای با الهام از فلسفه “Opposites United” کیا ارائه می دهد که الهام گرفتن از طبیعت را با ظرافت آیرودینامیکی القا می کند. مدل نسل دوم ردپای جمع و جور خود را حفظ می کند، اما به طور تدریجی بزرگتر از خودرویی است که جایگزین می کند. مواد سطح بالا در داخل Niro EV شامل صندلی‌هایی است که با پلی‌اورتان زیستی با کیفیت بالا و Tencel™ ساخته شده از برگ‌های اکالیپتوس و روکشی متشکل از کاغذ دیواری بازسازی‌شده پوشانده شده‌اند.[vi] صفحه‌نمایش پانوراما دوگانه 10.25 اینچی برای خوشه ابزار و سیستم اطلاعات سرگرمی و سیستم صوتی اختیاری هارمان/کاردون با هشت بلندگو به فضای داخلی می‌افزاید.

39450 دلار

انتظار می رود Niro EV 2023 در این ماه وارد خرده فروشان کیا شود و در تمام 50 ایالت موجود باشد.

Niro EV Wind

[i] MSRP مقصد و جابجایی، مالیات، عنوان، هزینه مجوز، گزینه‌ها و هزینه‌های خرده‌فروش را شامل نمی‌شود. قیمت های واقعی توسط خرده فروش تعیین می شود و ممکن است متفاوت باشد.

بخوانید:  استخدام کارشناس بازرگانی خارجی مسلط به زبان انگلیسی در شرکت نگار خودرو

ویژگی‌های استاندارد دستیار راننده در همه مدل‌های Niro EV عبارتند از Blind-Spot Collision-Avoidance با Rear Traffic Collision Avoidance، Forward Collision-Avoidance Assist با تشخیص عابر پیاده و چرخش اتصال، و Lane Following Assist.[vii]

[vii] وقتی درگیر است، ویژگی‌های کمک راننده جایگزین رانندگی ایمن نیستند و ممکن است همه اشیاء اطراف یا پشت خودرو را تشخیص ندهند. همیشه ایمن رانندگی کنید و احتیاط کنید.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-america-announces-2023-niro-ev-pricing/s/ec3f7d20-51e3-4403-80e2-7c7344665afd

نیرو EV Wave

[vi] Tencel یک علامت تجاری Lenzing AG است.

[ii] محدوده تخمینی EPA مسافت پیموده شده شما متفاوت خواهد بود و به عوامل مختلفی از جمله عمر باتری، تعمیر و نگهداری خودرو، تمرین شارژ، آب و هوا، شرایط جاده/ترافیک، دمای محیط، عادات رانندگی، گزینه‌ها، بار و موارد دیگر بستگی دارد. ظرفیت باتری با گذشت زمان و استفاده کاهش می یابد. استفاده مکرر از شارژ سریع DC می تواند بر عملکرد و دوام باتری تأثیر منفی بگذارد و کیا توصیه می کند استفاده از شارژ سریع DC را به حداقل برسانید.

  • Kia Niro EV MSRP مدل 2023 از 39450 دلار شروع می شود[i]
  • مدل نسل دوم با مسافت 253 مایلی تمام برد الکتریکی توسط EPA ارزیابی شده است[ii] و شارژ سریعتر: می تواند از 10 تا 80 شارژ شود درصد در کمتر از 45 دقیقه[iii]
  • ارائه شده در دو سطح، Niro EV Wind و Niro EV Wave، مملو از ویژگی‌های استاندارد جلوگیری از برخورد و کمک راننده و فناوری ممتاز داخل خودرو[iv]
  • ورود به خرده فروشان کیا در تمام 50 ایالت در پاییز 2022[v]
بخوانید:  کار پلید یک راننده تاکسی و دوستانش با زن 31 ساله

44450 دلار

[iv] هیچ سیستمی، مهم نیست که چقدر پیشرفته باشد، نمی تواند تمام خطاهای راننده و/یا شرایط رانندگی را جبران کند. همیشه با خیال راحت رانندگی کنید.

سطوح برش/قیمت – MSRP (به استثنای مقصد 1295 دلاری)

امروز، کیا قیمت تماماً جدید Niro EV 2023 را اعلام کرد، نسل دوم کراس اوور که از ابتدا برای برآورده کردن و فراتر از انتظارات مصرف کنندگان خودروهای الکتریکی طراحی شده است. Niro EV 2023 که در سطوح Niro EV Wind و Niro EV Wave ارائه می‌شود، دارای قیمت MSRP 39450 دلاری است.

[v] تعداد محدود تا زمانی که موجودی خودرو بهبود یابد.

[iii] زمان شارژ بر اساس تست شرکت کیا موتورز با شارژر SAE CCS1 150 کیلووات (480 ولت). زمان شارژ واقعی ممکن است با گزینه ها، شرایط رانندگی، عادات رانندگی، تعمیر و نگهداری خودرو، تمرین شارژ، عمر باتری، آب و هوا، دما و وضعیت خودروی شما متفاوت باشد. ظرفیت باتری با گذشت زمان و استفاده کاهش می یابد. استفاده مکرر از شارژ سریع DC می تواند بر عملکرد و دوام باتری تأثیر منفی بگذارد و کیا توصیه می کند استفاده از شارژ سریع DC را به حداقل برسانید.