کیا آمریکا قیمت Niro Hybrid 2023 را اعلام کرد

[iii] بهترین اتاق مسافر در کلاس؛ ادعاها بر اساس مقایسه CUV های ورودی 2021 و 2022 از اکتبر 2021. کلاس CUV ورودی طبق تقسیم بندی کیا تعیین شده است.

کیا قیمت نسل دوم کاملاً جدید Niro Hybrid 2023 را اعلام کرده است که از 26490 دلار شروع می شود، بدون در نظر گرفتن مقصد.

در ویژگی‌های پیشرفته کمک راننده در جلو، نیرو به صورت استاندارد با مجموعه‌ای از ویژگی‌ها از جمله دستیار جلوگیری از برخورد از جلو، هشدار برخورد نقطه کور با خروج موازی، و سیستم کمکی جلوگیری از برخورد متقابل از عقب ارائه می‌شود.[vi] Niro که در سه سطح تریم (LX، EX، و SX) ارائه می‌شود، می‌تواند با بسته‌بندی تورینگ موجود (تریم‌های EX و SX) که سبک‌های جذابی را به آن اضافه می‌کند، بیشتر ارتقا یابد. با بالاترین رتبه ترکیبی بازده سوخت برآورد شده توسط EPA در بخش خود در 53 MPG[vii] (تریم های LX، EX، SX)، Niro 2023 یک بسته متقاعد کننده ارائه می دهد.

[v] Tencel یک علامت تجاری Lenzing AG است.

سطوح برش/قیمت – MSRP: (به استثنای مقصد 1295 دلاری)

نیرو LX 26490 دلار
نیرو EX 29090 دلار
نیرو اس ایکس 32490 دلار

[iv] Kia Digital Key 2 Touch به اشتراک واجد شرایط Kia Connect و یک دستگاه هوشمند سازگار با طرح داده فعال نیاز دارد. ممکن است در هنگام استفاده از دستگاه هوشمند، نرخ‌های عادی سرویس تلفن همراه اعمال شود.

[vii] بر اساس برآورد EPA. مسافت پیموده شده واقعی با گزینه ها، شرایط رانندگی، عادات رانندگی، تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه و وضعیت وسیله نقلیه شما متفاوت است.

بخوانید:  سایپا ترمز رشد قیمت را کشید + جدول


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-america-announces-2023-niro-hybrid-pricing/s/68a3380a-5a3c-4cee-91ed-58b5d3c1bb67

[vi] سیستم های پیشرفته کمک راننده جایگزین رانندگی ایمن نیستند و ممکن است تمام اجسام اطراف خودرو را تشخیص ندهند. همیشه ایمن رانندگی کنید و احتیاط کنید.

نسل دوم کاملاً جدید 2023 Niro Hybrid با طراحی مدرن، ابعاد بزرگتر و فناوری استانداردتر، چیزهای بیشتری را برای عشق به ارمغان می آورد. با افزایش ابعاد، خودروی کاربردی کراس اوور دارای بهترین اتاق سرنشین در کلاس است[iii] و فناوری راحتی راننده مانند نمایشگرهای پانوراما دوگانه و فناوری کلید دیجیتال قابل انتقال را ارائه می دهد[iv]. Niro که از ابتدا برای فراتر از انتظارات خریداران خودروهای هیبریدی طراحی شده است، با طراحی جسورانه الهام گرفته از فلسفه “Opposites United” که به طور یکپارچه فرم های طبیعی و اصلاحات آیرودینامیکی را ترکیب می کند، متمایز است. درهای Niro را به یک فضای داخلی آوانگارد باز کنید، از جمله صندلی‌های باریک و امروزی که با پلی‌اورتان زیستی با کیفیت بالا و Tencel™ پوشیده شده‌اند.[v] ساخته شده از برگ های اکالیپتوس

نیرو هیبریدی با یک موتور 1.6 لیتری چهار سیلندر همراه با یک موتور الکتریکی 32 کیلوواتی، ترکیبی 139 اسب بخار قدرت و 195 پوند فوت گشتاور تولید می کند. نیرو از طریق یک گیربکس شش سرعته دوکلاچه به چرخ های جلو منتقل می شود.

بخوانید:  پیش فروش خودروهای سایپا و کوییک+جدول

[ii] تعداد محدود برای وسایل نقلیه تا زمانی که موجودی وسیله نقلیه بهبود یابد.

Niro Hybrid 2023 اکنون وارد نمایندگی‌ها می‌شود و در تمام 50 ایالت در دسترس خواهد بود.

[i] MSRP مقصد و جابجایی، مالیات، عنوان، هزینه مجوز، گزینه‌ها و هزینه‌های خرده‌فروش را شامل نمی‌شود. قیمت های واقعی توسط خرده فروش تعیین می شود و ممکن است متفاوت باشد.