کیا آمریکا یک SUV سفارشی 2023 Sportage را به Sea Turtle Inc اهدا کرد.

در قسمت بیرونی، علاوه بر رنگ سفارشی و نشان «لاک‌پشت شارژ»، اسپورتیج دارای یک گیره بکسل اصلاح شده ویژه است. چراغ‌های LED سفید استاندارد خودرو اصلاح شد تا کارشناسان Sea Turtle Inc. می‌توانند به چراغ‌هایی روی بیاورند که قرمز می‌درخشند، زیرا مطالعات نشان می‌دهد که نور قرمز با مهاجرت لاک‌پشت‌های دریایی بهتر از نور سفید درخشان ساطع شده از چراغ‌های LED استاندارد اسپورتیج است. علاوه بر این، اسپورتیج با لاستیک‌های بزرگ‌تر و کم‌فشار تجهیز شده بود که با افزایش کشش و مانورپذیری، عملکرد بهتری را در سواحل شنی نرم ارائه می‌کردند و کنترل بهتری را هنگام حرکت در مناظری که لانه‌های لاک‌پشت‌های دریایی پنهان در آن‌ها فراوان است، فراهم می‌کردند. در نهایت، فضای داخلی خودرو با راه‌حل‌های ذخیره‌سازی منحصربه‌فرد و خلاقانه هم در کابین و هم در قسمت بار سفارشی شد. این تغییرات به گونه ای طراحی شده اند که به Sea Turtle Inc اجازه می دهد تا تخم ها، لاک پشت های دریایی و حتی لاک پشت های دریایی بالغ را در صورت نیاز حمل کند.

شاسی بلند اسپورتیج X-Pro 2023 سفارشی شده دارای تغییراتی در داخل و خارج است. این تغییرات نه تنها وظایف و مسئولیت های روزانه سازمان را در بر می گیرد، بلکه اکوسیستم شکننده ای را نیز در نظر می گیرد که لاک پشت های دریایی در آن لانه می کنند و بچه های خود را از تخم بیرون می آورند.

نسل پنجم شاسی‌بلند اسپورتیج که به‌طور قابل‌توجهی بزرگ‌تر، توانمندتر، قدرتمندتر و هدفمندتر برای مصرف سوخت بیشتر است، تعدادی از مدل‌های خود را معرفی می‌کند، از جمله نمایشگر دیجیتال منحنی پانوراما دوگانه. اکثر تریم‌های اسپورتیج در کنار تلوراید، سورنتو و K5 برنده جایزه در کارخانه تولید کیا در وست پوینت جورجیا، اکنون در ایالات متحده مونتاژ خواهند شد.

بخوانید:  نسخه تکراری ساماندهی خودرو


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-america-donates-a-customized-2023-sportage-suv-to-sea-turtle-inc./s/9c0d01fb-02d9-456a-9d0a-2b1127d8aefa

ما از نزدیک با کارشناسان Sea Turtle Inc. کار کردیم تا این SUV اسپورتیج X-Pro را اصلاح کنیم تا به طور خاص نیازهای آنها را از نظر عملکرد، راحتی، عملکرد و عملکرد برطرف کنیم، به ویژه زمانی که در مناطقی که لانه لاک‌پشت‌ها در آنها وجود دارد رانده می‌شوند. راسل واگر، معاون بازاریابی کیا آمریکا گفت. کیا اسپورتیج بی‌نظیر شرکت Sea Turtle به این سازمان کمک می‌کند تا وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد و آن‌ها را قادر می‌سازد حتی بیشتر از 5600 لاک‌پشت دریایی در خطر انقراض را نجات دهند.

مجموعه‌ای از پنج ویدیوی 30 ثانیه‌ای که ارتباط بین کیا و لاک‌پشت دریایی و همچنین طراحی و ساخت اسپورتیج سفارشی را مستند می‌کند، یافت می‌شود. اینجا. این ویدیوها توسط هر دو سازمان در رسانه های اجتماعی پخش خواهد شد.

کیا آمریکا یک SUV سفارشی 2023 اسپورتیج را به Sea Turtle Inc.، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در South Padre Island، تگزاس، اهدا کرده است که به حفاظت و توانبخشی از جمعیت لاک پشت های دریایی در حال انقراض اختصاص دارد. اهدای خودرو دومین مرحله از مشارکت بین کیا و Sea Turtle Inc است، رابطه‌ای که از آوریل سال جاری آغاز شد و شامل کمک مالی برای کمک به سازمان در ارتقاء امکانات آنها بود. این شراکت بخشی از ابتکارات CSR “تسریع به خوب” کیا است.

کیا اسپورتیج اصلاح شده به شرکت لاک پشت دریایی کمک می کند، کارشناسان از دریای در حال انقراض مراقبت می کنندجمعیت لاک پشت: زیستگاه لاک پشت های دریایی، چشم انداز طبیعی و ایمنی لاک پشت های دریایی در هنگام انجام تغییرات در نظر گرفته شد

  • اهدای خودرو بخشی از مشارکت بزرگ‌تر بین کیا و Sea Turtle Inc است که شامل نوسازی برای کمک به مدرن‌سازی امکانات غیرانتفاعی است.
بخوانید:  عکس | گران‌ترین خودرو تسلا چه ویژگی‌هایی دارد؟