کیا اروپا، پیر مارتین باس را به عنوان مدیر PBV منصوب کرد

وون جونگ جونگ، رئیس کیا اروپا، اظهار داشت: «کیا متعهد به نوآوری به عنوان ارائه‌دهنده راه‌حل‌های تحرک پایدار است. با رویکرد منحصر به فرد PBV خود، ما به بازار B2B یک راه کاملاً جدید برای استفاده از تحرک پایدار و کاملاً متصل ارائه می دهیم. با Pierre-Martin Bos، ما یک مدیر مجرب با درک عمیق از مشتریان خود پیدا کرده ایم. او کارهای پیشگامانه مهمی را انجام خواهد داد که به ما کمک خواهد کرد تا جایگاه کیا اروپا را حتی بیشتر برای آینده داشته باشیم.

کیا اروپا پیر مارتین باس را به عنوان مدیر PBV خود منصوب کرده است. او در سمت تازه ایجاد شده در کیا اروپا از مقر منطقه ای فرانکفورت کار خواهد کرد. به عنوان مدیر ارشد، Bos مدیریت تیم اختصاصی را بر عهده می گیرد که از سال 2021 مقدمات منطقه را فراهم کرده اند.

Bos در مورد نقش جدید خود به عنوان مدیر PBV گفت: “این یک افتخار است و من هیجان زده هستم که بازار اروپا را در این بخش که بازی را تغییر می دهد آماده کنم. کیا قبلاً با خودروهای الکتریکی نشان داده است که چگونه می توانند در مدت زمان کوتاهی با فناوری برتر پیشرو باشند. من تحت تأثیر این قرار گرفتم که چگونه این برند در هر مرحله از راه مشتریان خود را درگیر می کند و در سفر خود برای تبدیل شدن به ارائه دهنده راه حل های تحرک پایدار به بالاترین سطح رضایت دست می یابد. این نیروی محرکه برای من است تا با ایجاد شبکه ای قوی از شرکا، بازار PBV را در اروپا آماده کنم.

بخوانید:  قیمت دیسک و صفحه کلاچ خودرو در بازار

  • پیر مارتین بوس به عنوان مدیر جدید PBV به تیم مدیریت ارشد کیا اروپا می پیوندد
  • این مدیر فرانسوی بیش از دو دهه تجربه در صنعت خودروهای تجاری را به روی میز آورده است
  • Bos بر اساس اکوسیستم منطقه ای و آمادگی بازار برای معرفی خودروهای هدفمند کیا (PBV) در اروپا ایجاد می کند.

بوس در رشته مهندسی مکانیک در ISAT تحصیل کرد و در سال 1998 با مدرک کارشناسی ارشد در توسعه موتور در مدرسه IFP در پاریس، فرانسه فارغ التحصیل شد. او سپس یک حرفه مدیریت بین المللی را با فیات، فیات کرایسلر و استلانتیس در اروپا، خاورمیانه و آفریقا دنبال کرد. او به عنوان مدیر عامل فیات حرفه ای، تجارت LCV را در بسیاری از بازارهای اروپایی شکل داد. اخیراً، به عنوان رئیس LCV & B2B در Stellantis، به ایجاد موقعیت پیشرو در بازار برای گروه در منطقه خاورمیانه و آفریقا کمک کرد. باس نقش خود را در کیا اروپا در 10 جولای 2023 ایفا خواهد کرد.

منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-europe-appoints-pierre-martin-bos-as-director-pbv/s/a1cf6653-a453-464e-9e25-744e900c8ee6

Bos بیش از بیست سال تخصص و تجربه صنعت خودرو را به ارمغان می آورد و از سال 1999 چندین موقعیت بین المللی را با استلانتیس و برندهای پیشین خود با موفقیت به عهده داشت. خاورمیانه و آفریقا

برای حمایت از توسعه مداوم تجارت B2B برای کیا، وظیفه اصلی او رهبری آماده سازی بازار اروپا برای در دسترس بودن وسایل نقلیه هدفمند (PBV) است. این بخش بسیار نوآورانه شامل وسایل نقلیه سری تولید می شود که می توانند برای یک هدف خاص بهینه شوند. کیا قصد دارد یک مدل اختصاصی PBV سایز متوسط ​​را در سال 2025 در یک مرکز تولید PBV اختصاصی در Hwaseong عرضه کند. این PBV های کاملاً شبکه ای و باتری دار، چشم انداز جالبی را به خصوص در بخش خودروهای تجاری سبک و حمل و نقل مسافر ارائه می دهند. کیا به عنوان یک تازه وارد وارد بازار LCV در اروپا می شود. Bos به آماده شدن برای آمادگی بازار در سال‌های آینده و ایجاد یک شبکه پایدار برای نوع جدیدی از اکوسیستم کمک خواهد کرد.

بخوانید:  گروه هیوندای موتور سرمایه گذاری ایالات متحده را افزایش می دهد زیرا این گروه رهبری نوآوری و تحرک را هدف قرار می دهد