کیا از مسابقات آزاد استرالیا 2022 با خودروهای رسمی مسابقات و افتتاحیه کیا آرنا پشتیبانی می کند

به عنوان شریک اصلی AO22، کیا در 13 ژانویه یک مراسم رسمی تحویل خودرو را در کیا آرنا در ملبورن پارک با حضور مدیران کیا و تنیس استرالیا، قهرمان سابق اوپن استرالیا، رافائل نادال و قهرمان تنیس با ویلچر، دیلان آلکات، برگزار کرد.

کریگ تایلی، مدیر مسابقات اوپن استرالیا، همکاری دو دهه ای کیا و AO را ستود.

تایلی گفت: «مشارکت بین کیا و اوپن استرالیا یکی از طولانی‌ترین همکاری‌ها در ورزش استرالیاست و ما برای این رابطه منحصربه‌فرد که به ما کمک کرد AO را به رویداد ورزشی و سرگرمی جهانی پریمیوم امروزی تبدیل کنیم، ارزش و احترام قائل هستیم.» ناوگان کیا، که شامل خودروهای تمام الکتریکی جدید برای سال 2022 است، به نمادی از AO تبدیل شده است، با خودروهای هوشمند AO Kia که در سطح شهر زیپ می زنند و AO را در حرکت نگه می دارند. این همچنین گواهی بر روابط قوی ما است که ما اینجا در کنار کیا آرنا، نماد دوستی بین کیا و AO در ملبورن پارک در تمام طول سال ایستاده ایم.

“در راستای تعهد ما به تحریک نوآوری که از طبیعت الهام گرفته شده است، ما خوشحالیم که با تنیس استرالیا و طرفداران آن برای کمک به حفظ محیط های اقیانوسی در سراسر جهان از طریق کمپین “Aces for Oceans” همکاری می کنیم. کیا با اهدای تجهیزات تنیس ساخته شده با مواد ضایعات بازیافتی به بنیاد تنیس استرالیا، با اهدای تجهیزات تنیس ساخته شده با مواد زائد بازیافتی، به کسانی که مشتاق رسیدن به رویاهای تنیس خود هستند، کمک خواهد کرد.

شرکت کیا از مسابقات آزاد استرالیا 2022 (AO22) – رویداد معتبر گرند اسلم تنیس در منطقه آسیا و اقیانوسیه – با مجموعه ای از فعالیت های بازاریابی که چشم انداز شرکت و تعهد به تحرک پایدار را برجسته می کند، حمایت خواهد کرد.

یک پیشرفت کلیدی برای AO22 افتتاح کیا آرنا است، یک استادیوم با ظرفیت 5000 نفر که میزبان مسابقات مسابقات خواهد بود. کیا آرنا چهارمین ورزشگاه بزرگ اوپن استرالیا در ملبورن پارک است و قبل از رویداد سال 2022 ساخته شده است. همچنین به عنوان مکانی برای برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی و سرگرمی خارج از برنامه مسابقات مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

کیا ناوگانی متشکل از 130 وسیله نقلیه متشکل از شاسی بلندهای محبوب اسپورتیج، MPV کارناوال و کراس اوور تمام الکتریکی EV6 را به مسئولان مسابقات ارائه کرد. این وسایل نقلیه بازیکنان، مسئولان مسابقات و افراد VIP را در آسایش و ایمنی در طول مسابقات آزاد از 17 تا 30 ژانویه به اطراف پارک ملبورن منتقل خواهند کرد.

جدا از این رویدادها و پیشرفت‌ها، کیا غرفه نمایشگاهی EV6 و فعالیت‌های بازاریابی متنوعی را با محتوای دیجیتال جذاب اجرا خواهد کرد. به عنوان شریک اصلی انحصاری اوپن استرالیا از سال 2002، کیا به ارائه تجربیات نوآورانه مرتبط با برند به مشتریان در سراسر جهان ادامه خواهد داد و از هم افزایی های مختلف ایجاد شده از اوپن استرالیا استفاده می کند.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-supports-australian-open-2022-with-official-tournament-vehicles-and-opening-of-kia-arena/s/3a13c8a4-e9d0-4d7e-a9bb-be02af2e976a

آرتور گفت: “به عنوان شریک اصلی اوپن استرالیا برای بیش از دو دهه، ما مشتاقانه منتظر تعمیق تعامل خود با میلیون ها هوادار در سراسر جهان هستیم و در عین حال وضعیت مسابقات اوپن استرالیا را به عنوان یکی از هیجان انگیزترین رویدادهای ورزشی جهان تثبیت می کنیم.” مارتینز، رئیس برند جهانی کیا و تجربه مشتری.

  • کیا به همکاری طولانی مدت با اوپن استرالیا به عنوان شریک اصلی از سال 2002 ادامه خواهد داد
  • کیا 130 وسیله نقلیه برای عملکرد کارآمد، راحت و ایمن مسابقات برای بازیکنان، مسئولان مسابقات و افراد VIP عرضه می کند
  • کمپین دیجیتالی Aces for Oceans برای افزایش آگاهی در مورد بحران پلاستیک اقیانوس و رویکرد نوآورانه کیا برای پایداری
  • کیا آرنا با ظرفیت 5000 نفر به عنوان چهارمین مکان بزرگ مسابقات در ملبورن پارک افتتاح شد.
  • کراس اوور تمام الکتریکی کیا EV6 برنده جایزه در ملبورن پارک به نمایش گذاشته می شود