کیا اسپورتیج و اسپورتیج هیبریدی 2023 جایزه انتخاب ایمنی برتر IIHS 2022 را دریافت کردند.

Steve Center، COO و EVP می‌گوید: «طولانی‌ترین نام کیا در هر نسل به چیزی بزرگ‌تر تبدیل می‌شود، با نسل پنجم که همه چیز را – به‌ویژه ایمنی – برای خریداران SUV کامپکت امروزی باهوش، ماجراجو و آگاه به محیط زیست ارائه می‌دهد. کیا آمریکا: «این آخرین نام‌گذاری‌های TSP گواه آن است.»

برای دریافت رتبه TSP، یک وسیله نقلیه باید در شش تست صلاحیت تصادف – همپوشانی کوچک سمت راننده در جلو، همپوشانی کوچک سمت سرنشین جلو، همپوشانی متوسط ​​جلو، سمت اصلی، استحکام سقف و تست های تکیه گاه سر – رتبه های “خوب” را کسب کند. رتبه‌بندی «پیشرفته» یا «برتر» برای ارزیابی‌های پیشگیری از تصادف خودرو به خودرو و خودرو به عابر پیاده. علاوه بر این، خودرو باید حداقل یک سیستم چراغ جلو در دسترس داشته باشد که رتبه «خوب» یا «قابل قبول» را کسب کند.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/2023-kia-sportage-and-sportage-hybrid-earn-2022-iihs-top-safety-pick-award/s/2a8a6d5e-0bea-4470-9df8-1034421c5ae1

برای سال 2023، اسپورتیج از پلتفرم کاملاً جدید نسل سوم N3 کیا پشتیبانی می‌کند و مجموعه‌ای از سیستم‌های پیشرفته کمک راننده استاندارد، از جمله پیشگیری از برخورد از جلو (FCA) با قابلیت تشخیص دوچرخه‌سوار، هشدار سرنشین عقب (ROA) و دستیار حفظ خطوط (Lane Keeping Assist) را ارائه می‌کند. LKA).

کراس اوورهای کامپکت IIHS کسب می کنند انتخاب ایمنی برتر وضعیت

اسپورتیج و اسپورتیج هیبریدی 2023 جایزه موسسه بیمه ایمنی بزرگراه (IIHS) 2022 را دریافت کردند. انتخاب ایمنی برتر جایزه (TSP) این نام برای اسپورتیج و اسپورتیج هیبریدی در صورت مجهز شدن به چراغ‌های جلو پروژکتور LED اعمال می‌شود و همچنین اسپورتیج را به نهمین خودروی کیا تبدیل می‌کند که دارای TSP 2022 یا TOP SAFETY PICK+ جایزه (TSP+).

کیا تلوراید، سورنتو، سلتوس، کارناوال ساخته شده پس از مارس 2021 (با چراغ‌های جلوی خاص)، اسپورتیج، اسپورتیج هیبریدی و روح (با جلوگیری از تصادف جلو و چراغ‌های جلوی خاص) نیز در اوایل امسال جوایز TSP را برای سال 2022 دریافت کردند، در حالی که کیا K5 و سدان های استینگر به عنوان برندگان TSP+ واجد شرایط شدند.