کیا اولین کارخانه PBV الکتریکی خود را در کره ایجاد می کند، زیرا تحرک الکتریکی را تسریع می کند.


  • کیا اولین کارخانه تولیدی خود را که به تولید وسایل نقلیه الکتریکی با هدف (PBV) اختصاص دارد، ایجاد خواهد کرد.
  • ورود کیا به بخش PBV یک گام اساسی است که در این شرکت مشخص شده است پلان اس استراتژی، با هدف نهایی تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در راه حل های تحرک پایدار
  • ساخت تاسیسات جدید در نیمه اول سال 2023 آغاز می شود. تولید در نیمه دوم سال 2025 آغاز می شود
  • این تسهیلات پیشگام این شرکت استجنگل الکترونیکیاکوسیستم تولید هوشمند که توسط داده ها، اتصالات، فن آوری های روباتیک هدایت می شود

شرکت کیا که در حال تبدیل شدن به یک ارائه‌دهنده تحرک پایدار است، امروز اعلام کرده است که یک مرکز تولید هوشمند کاملاً جدید و با فناوری پیشرفته را ایجاد می‌کند که به تولید وسایل نقلیه الکتریکی با هدف (PBV) اختصاص دارد.

مرکز تولید هوشمند جدید برای PBVها در سایت فعلی تولید کیا Hwaseong در کره واقع خواهد شد. این شرکت قصد دارد ساخت و ساز را در نیمه اول سال 2023 آغاز کند و هدف آن آغاز تولید تجاری در نیمه دوم سال 2025 است.

این کارخانه در ابتدا قادر به ساخت 100000 دستگاه PBV در سال با ظرفیت افزایش تولید به 150000 دستگاه در سال در راستای رشد بازار PBV خواهد بود.

هو سونگ سانگ، رئیس و مدیر عامل شرکت کیا، گفت: این مرکز اختصاصی PBV یکی از ستون‌های اصلی استراتژی Plan S ما است زیرا کیا به دنبال کسب جایگاه برتر در بازار جهانی PBV است. ما در ابتدا بازارهای جدید را با مدل‌های PBV مشتق بررسی خواهیم کرد، سپس به تدریج حضور خود را در بازارهای جهانی با مدل‌های اختصاصی PBV با فناوری‌های رانندگی خودران گسترش خواهیم داد.

بخوانید:  استخدام کارشناس طراحی ابزار با بیمه در فرآوری و ساخت قطعات خودرو ایران - «ای استخدام»

کیا یکی از اولین سازمان های جهانی است که در بازار PBV پیشرفت کرده است، و به عنوان بخشی از نقشه راه Plan S خود، این برند قصد دارد تا سال 2030 به یک رهبر PBV تبدیل شود. انتظار می رود که PBV ها با فناوری رانندگی خودران ترکیب شوند، انقلابی را ارائه دهند. وسایل حمل و نقل جدید که باعث غنای بیشتر جامعه و جوامع در سراسر جهان می شود.

کارخانه جدید PBV دارای پیشرفته ترین فرآیندهای اتوماسیون همراه با فناوری های پیشرفته است که انتشار کربن را در طول فرآیندهای تولید کاهش می دهد. این سایت همچنین مجهز به رنگ‌آمیزی تمیز و امکانات صرفه‌جویی در مصرف انرژی است تا اثرات زیست‌محیطی را به حداقل برساند.

تولید هوشمند با EFساعت

E-FOREST نام تجاری اکوسیستم کارخانه هوشمند جدید کیا است که نوآوری در سیستم های تولید را با اتصال ارگانیک همه چیز برای درک ارزش مشتری دنبال می کند. “E” اولیه نشان دهنده پیشرفت در صنعت حمل و نقل کلی از نظر کارایی و اقتصادی است. همچنین نشان دهنده جاه طلبی برای دستیابی به نوآوری برای همه با اتصال عناصری مانند هوش مصنوعی، فناوری ربات و ICT برای ارائه بهترین محصولات به مشتریان خود است. را جنگل‘ بخشی از نامگذاری به اکوسیستمی اشاره دارد که همه این عناصر را برای عملکرد یکپارچه هماهنگ می کند.

آینده کیا

هنگامی که عملیات در نیمه دوم سال 2025 آغاز شود، تاسیسات جدید PBV یک PBV سایز متوسط، اولین مدل اختصاصی PBV کیا، خواهد ساخت. اولین PBV اختصاصی کیا بر اساس پلتفرم اسکیت برد ‘eS’ کیا خواهد بود که به صراحت برای PBV ها توسعه یافته است. پلت فرم جدید می تواند به طور انعطاف پذیر مدل های مختلف PBV را در پاسخ به خواسته های متنوع مشتری در خود جای دهد. پس از عرضه مدل با اسم رمز SW، کیا به PBV های بدون سرنشین با اندازه میکرو، تدارکات عمومی، مواد غذایی تازه، شاتل های چند صندلی و PBV های بزرگ که می توانند به عنوان دفاتر سیار یا فروشگاه استفاده شوند، متنوع خواهد شد.

بخوانید:  نقشه تکان دهنده پسر عاشق برای انتقام از یک دختر جوان

هر یک از PBV های نوآورانه کیا به یک عملکرد OTA (Over the Air) مجهز خواهند شد که می تواند به صورت بی سیم نرم افزار خودرو را در زمان واقعی به روز کند، که مزایایی برای کل هزینه مالکیت و سهولت استفاده خواهد داشت.

کیا به معرفی چندین ابتکار آینده نگر برای برانگیختن تغییر تحرک پایدار ادامه می دهد، از جمله: پروژه پاکسازی اقیانوس. پروژه کربن آبی؛ پیوستن به RE100 گروه آب و هوا; و راه اندازی نیرو پلاس، یک PBV مشتق شده به عنوان یک تاکسی برقی کامل در کره.

گروه هیوندای موتور (گروه) شامل کیا، شرکت هیوندای موتور و جنسیس به عنوان زیرمجموعه های آن، قصد دارد تا سال 2030 سالانه 3.23 میلیون خودروی برقی در سراسر جهان بفروشد و هدف آن 12 درصد از بازار جهانی خودروهای الکتریکی است. این گروه قرار است با عملکرد و ارزشی فراتر از رقبا، یک تغییر دهنده بازی در بازار جهانی خودروهای الکتریکی باشد. در سه ماهه اول سال 2022، فروش خودروهای الکتریکی این گروه به 76801 دستگاه رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 73 درصد افزایش داشت.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-to-establish-its-first-electric-pbv-plant-in-korea–as-it-accelerates-electrified-mobility/s/5055a39d-9537-4951-804b-fb7f199a6841