کیا برنده جایزه Vincentric 2023 بهترین ارزش آمریکا برای Sorento PHEV و Rio 2023 شد.

استیون مرکز، مدیر ارشد اجرایی و EVP کیا آمریکا، گفت: «کیا تعهدی دیرینه به ارائه خودروهایی با ارزش و کیفیت عالی دارد و این جوایز Vincentric گواهی بر این هدف است. سورنتو PHEV و ریو نمونه‌های درخشانی از برتری مهندسی و نوآوری کیا هستند و ما مفتخریم که آنها را به خاطر ارزش استثنایی‌شان شناسایی کرده‌ایم.

دیوید وورستر، رئیس Vincentric گفت: “هر دو سورنتو PHEV و ریو عملکرد قوی در جوایز Vincentric بهترین ارزش در آمریکا داشتند.” سورنتو PHEV بهترین رتبه‌بندی مصرف سوخت و پایین‌ترین هزینه‌های عملیاتی را در بخش خود داشت که به آن کمک کرد تا از 22 مدل رقبا پیشی بگیرد و برای SUV سایز متوسط ​​پیروز شود. ریو با داشتن کمترین هزینه بیمه، هزینه تعمیر و کل هزینه های مالکیت در بخش خود تحت تأثیر قرار گرفت.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-wins-2023-vincentric-best-value-in-america-awards-for-2023-sorento-phev-and-rio/s/8dc33d9c-253e-4c9c-b84d-fefe86217271

علاوه بر جوایز بهترین ارزش در آمریکا، Vincentric همچنین کیا ریو 2023 را به عنوان دارای کمترین هزینه کل مالکیت در بخش ساب کامپکت و ساب کامپکت هاچ بک برای دومین سال متوالی معرفی کرده است.

  • کیا دو جایزه بهترین ارزش را برای سورنتو PHEV (SUV سایز متوسط) و ریو (Subcompact) دریافت کرد.
  • ریو دارای کمترین هزینه مالکیت در هر دو بخش ساب کامپکت و ساب کامپکت هاچ بک است.
سورنتو PHEV 2023 کیا و ریو 2023 به ترتیب برندگان جایزه Vincentric Best Value in America در سال 2023 در رده های SUV سایز متوسط ​​و ساب کامپکت معرفی شدند. کیا ریو قبلا در بخش ساب کامپکت هاچ بک در سال های 2021 و 2022 شناخته شده بود.

بخوانید:  قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز دوشنبه 28 آذر ۱۴۰۱ + جدول - اندیشه معاصر

این نوزدهمین سال جوایز Vincentric Best Value in America است که برترین وسایل نقلیه را بر اساس ارزش در هر بخش تجلیل می کند. ارزش با استفاده از تجزیه و تحلیل آماری تعیین می شود که قیمت فعلی بازار و کل هزینه مالکیت خودروهای مدل سال 2023 را در بر می گیرد.