کیا به عنوان سازنده سال در جوایز TopGear.com 2022 انتخاب شد.

  • شرکت کره ای به دلیل سال “قابل توجه” خود پس از راه اندازی های کلیدی مورد ستایش قرار گرفت
  • Niro جدید، نسل پنجم اسپورتیج و پرچمدار EV6 GT به تغییر درک برند کره ای کمک کردند.
  • ادامه سفر برقی کیا در سال 2023 با عرضه EV9 مورد انتظار

کیا امسال چندین مدل متحول کننده بازی را در اروپا روانه بازار کرده است – به ویژه نسل پنجم اسپورتیج و نیرو جدید که به طور مداوم دو مدل از پرفروش ترین های کیا در سراسر اروپا هستند. هر دو مدل در چندین زمینه، از جمله طراحی بیرونی و داخلی، پیشرفت‌های تکنولوژیکی و اعتبار پایداری، نسبت به مدل‌های قبلی خود به‌روزرسانی بزرگی ارائه کردند.

کیا EV9 اوج چیزی است که با یک SUV الکتریکی امکان پذیر است. این شاسی بلند الکتریکی بزرگ که بر روی پلتفرم مدولار جهانی الکتریکی (E-GMP) این شرکت توسعه یافته است، عصر جدیدی از تحرک پیشرفته، با تکنولوژی بالا و پایدار را برای کیا آغاز خواهد کرد.

دیوید هیلبرت، مدیر بازاریابی کیا اروپا، این جایزه را از طرف کیا پذیرفت و گفت: «2022 سال مهمی در تاریخ کیا بود که در آن این برند مترادف با برق‌سازی شد و استاندارد طلایی جدید را برای آینده حمل‌ونقل تعیین کرد. معرفی EV6 GT لحظه ای تعیین کننده برای ما بود زیرا ما رهبری الکتریکی خود را به عرصه عملکرد بالا گسترش دادیم. از TopGear.com برای نامگذاری ما به عنوان “تولید کننده سال” تشکر می کنیم – این به رسمیت شناختن دستاوردهای این برند تاکنون است و ما مشتاقانه منتظر یک سال 2023 موفق هستیم.

بخوانید:  هنرنمایی حیرت انگیز یک هنرمند روی شیشه کثیف خودرو + فیلم

یادداشت هایی برای ویراستاران

ویدیوی «Meet the Winners» جوایز TopGear.com 2022 در اینجا موجود است:


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-named–manufacturer-of-the-year–at-2022-topgear.com-awards/s/4c929ac0-e026-4a00-b569-41586a02b9be

کیا در جوایز TopGear.com 2022 به عنوان «تولیدکننده سال» انتخاب شد و سال را با اوج به پایان رساند. این دومین سال متوالی است که کیا در جوایز TopGear.com پیروز می شود. سال گذشته، EV6 تازه راه‌اندازی شده برنده رده «کراس اوور سال» شد.

برای مشاهده 2022 TopGear.com جوایز ویدیوی «با برندگان» را دنبال کنید این لینک به وب سایت TopGear.com.

جیسون جئونگ، رئیس کیا اروپا، گفت: «این سال برای کیا از نظر محصول جدید، آگاهی از برند و فروش، سال فوق‌العاده‌ای بود. سهم بازار از سال تا به امروز ما در سراسر اروپا در دو ماه گذشته 5.1 درصد قوی بوده است و این موفقیت به دلیل خط تولید برقی باورنکردنی ما است. همانطور که ما خدمات برقی خود را در سال 2023 و پس از آن گسترش می دهیم، امیدواریم مشتریان بیشتری را برای تغییر و حمایت از آینده ای پایدار برای همه ترغیب کنیم.

جک ریکس، سردبیر مجله بی‌بی‌سی Top Gear، اظهار داشت: «شکل اخیر کیا قابل توجه است. با وجود بادهای مخالف بی سابقه، سیر صعودی هیچ نشانه ای از کاهش سرعت نشان نمی دهد. در واقع، شجاع تر می شود. جدیدترین اسپورتیج در مقایسه با نزدیکترین رقبای خود یک کراس اوور خانوادگی برتر است، نیرو جدید چشمگیر به نظر می رسد و نسخه های هیبریدی یا الکتریکی را ارائه می دهد و به نظر می رسد کیا در مورد انتقال به تمام الکتریکی روی پای خود می آید. EV6 GT یک نسخه 577 اسب بخاری با حالت دریفت شگفت انگیز ارائه می دهد.

بخوانید:  وانت تسلا به سبک پراید خودمون! + عکس

استراتژی «Plan S» این شرکت اهداف پایداری خود را مشخص می‌کند، از جمله خط تولید 14 مدل تمام الکتریکی تا سال 2027. مدل بعدی که عرضه می‌شود، EV9 مورد انتظار کیا است که در سال 2023 به بازار اروپا معرفی خواهد شد.