کیا بیشترین جوایز مدل را در جوایز JD Power 2023 US ALG Residual Value دریافت کرد.

  • Telluride، Sportage، K5، Soul و Rio جوایز JD Power را به دلیل داشتن بالاترین ارزش باقیمانده در بخش های مربوطه خود دریافت کردند.
  • کیا بهبود یافته ترین برند بازار انبوه در طول سال است

جوایز ارزش باقیمانده USJD Power ALG استاندارد صنعت خودرو در شناسایی مدل‌های خودرویی است که پیش‌بینی می‌شود بالاترین درصد قیمت خرده‌فروشی پیشنهادی سازنده خود را پس از یک دوره سه ساله مالکیت داشته باشند. این حفظ ارزش یک متغیر کلیدی در هزینه اجاره خودرو است که بر موفقیت خودروساز در زمینه‌های کیفیت و طراحی بلندمدت و نیز مطلوبیت کلی برندهای خودرو و مدل‌های آنها تاکید می‌کند.

هفته گذشته، کیا بیشترین تعداد جوایز مدل – پنج – را در جوایز ارزش باقی مانده JD Power 2023 US ALG دریافت کرد. این بخش با برنده شدن توسط Telluride (SUV های متوسط ​​با صندلی های 3 ردیفه)، Sportage (SUV های کامپکت)، K5 (خودروهای متوسط)، Soul (میکرو SUV) و ریو (ماشین های کوچک)، کیا را به بهترین سال گذشته رساند. بهبود هر برند بازار انبوه در ارزیابی سالانه.

استیون سنتر، مدیر ارشد اجرایی و EVP، کیا آمریکا، گفت: «کیا یک برند در حال حرکت است و پیش‌بینی می‌شود که مدل‌های بیشتری نسبت به هر برندی در بازار انبوه ارزش خود را در بخش‌های مربوطه حفظ کنند». ارزش فروش مجدد یکی از مهم ترین ملاحظات خرید است و از SUV های مقاوم و توانا گرفته تا سدان های اسپرت، جدیدترین جوایز JD Power US ALG Residual Value آخرین نمایش قدرت و گستردگی خط تولید کیا است.

دستاورد امسال کیا گویای پیشرفت این برند است. اریک لیمن، معاون ALG گفت، بخش JD Power به عنوان معیار صنعت پیش بینی ارزش باقیمانده خودرو شناخته شد. بازار اذعان می‌کند که کیا از نظر طراحی، کیفیت و ارزش‌های باقیمانده محصولات بسیار قوی‌ای دارد. کیا تبدیل به یک نیروی قابل حساب شده است.


منبع: http://www.kianewscenter.com/news/kia-receives-the-most-model-awards-in-the-j.d.-power-2023-u.s.-alg-residual-value-awards/s/023178bc-2a83-4b0e-993b-3fc7a4f4822f