کیا تلوراید برنده جایزه «بهترین خودرو برای پول» در US News 2022 شد

تلوراید به عنوان اولین برنده جایزه بهترین خودرو برای پول، نوار بالایی را برای تمام خودروهای کیا تعیین کرده است. برای سال 2022، تلوراید نشان جدید کیا و جلوپنجره رادیاتور بازطراحی شده را اضافه می کند. در داخل، Telluride یک صفحه نمایش ناوبری لمسی بزرگتر 10.25 اینچی، کنترل دمای کاملا اتوماتیک و کمک رانندگی در بزرگراه به تریم های LX و S، و همچنین منحنی کنترل کروز هوشمند مبتنی بر ناوبری را به تمام تریم ها اضافه می کند.

شان یون، رئیس، گفت: «ما تلوراید را طراحی و مهندسی کردیم تا به مشتریان کیا تعداد زیادی ویژگی استاندارد، فناوری پیشرفته و آرامش خاطر طولانی‌ترین گارانتی پیشرانه در این بخش ارائه دهیم: همه عواملی که به ارزش استثنایی کمک می‌کنند.» & CEO، کیا آمریکای شمالی، کیا آمریکا.

کیا تلوراید 2022 توسط سردبیران US News Best Cars به ​​عنوان بهترین SUV 3 ردیفه برای پول شناخته شده است، در انتخاب سالانه این نشریه از دریافت کنندگان “بهترین خودرو برای پول”. اهدای جایزه همزمان با روز رسانه ای نمایشگاه خودرو واشنگتن 2022 در واشنگتن دی سی بود

با نزدیک به 90 درصد تلوریدها توسط خانواده ها خریداری می شود1، این شاسی بلند سه ردیفه مجهز همچنان با کسانی که به دنبال فضایی برای حداکثر هشت سرنشین، فضای بار فراوان و سیستم های استاندارد پیشرفته کمک راننده هستند، طنین انداز می شود. تلوراید در سال 2021 با فروش 93705 دستگاه به فروش قوی برای برند کیا ادامه داد که نشان دهنده افزایش 25 درصدی نسبت به سال قبل است.

بخوانید:  افشای جنایات نظامیان انگلیسی در افغانستان؛ دردناک اما پندآموز

سردبیران US News Best Cars، Telluride را به عنوان بهترین SUV 3 ردیفه خود برای پول از طریق فرآیند ارزیابی داده‌های کیفیت، ایمنی، و قابلیت اطمینان و همچنین معیارهای ذهنی انتخاب کردند.

1 منبع: 2021 مطالعه مشتریان خودروی جدید Maritz (NVCS)


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-telluride-wins-2022-u.s.-news–best-car-for-the-money–award/s/ed812952-fdb2-403b-b268-6ba56b76bb67

تلوراید به عنوان بهترین شاسی بلند 3 ردیفه برای پول شناخته شد

جیم شریفی، سردبیر US News Best Cars می‌گوید: «تلوراید در رتبه‌بندی شاسی‌بلندهای متوسط ​​ما، با ویژگی‌های مفید فناوری استاندارد و کابینی باکیفیت که فضای قابل‌توجهی را برای مسافران و محموله‌ها به طور یکسان فراهم می‌کند، برجسته است. همچنین با گارانتی طولانی مدت پیشرانه و هزینه‌های مالکیت پیش‌بینی‌شده پایین، این نوید را می‌دهد که در طول مدت مالکیت ارزش بالایی داشته باشد.