کیا تلوراید 2023 به عنوان “خودروی خانواده مورد علاقه” در رالی بهار انجمن رسانه خودرو میدوست معرفی شد.

تلوراید 2023 با حفظ ظاهر جسورانه و پیچیده خود، استایل بیرونی تازه‌ای را برای ظاهری ظریف‌تر به‌علاوه فناوری جدید از جمله صفحه نمایش منحنی دوگانه 12.3 اینچی در داخل کابین معرفی کرد. تریم جدید X-Line ریل های سقفی از نوع پل را اضافه می کند[i]، نشان X-Line و افزایش فاصله از زمین برای ظاهری ناهموارتر، در حالی که X-Pro با نشان X-Pro، رینگ های منحصر به فرد 18 اینچی مشکی، لاستیک های سراسری و افزایش ظرفیت یدک کشی از 5000 پوند، آن را ارتقا می دهد. به 5500 پوند[ii]

قابلیت افزایش یافته Telluride X-Pro، ویژگی های Luxe مانند تاثیر ماندگاری بر جای می گذارد

کیا تلوراید 2023 در جریان رالی بهاره سالانه انجمن رسانه‌های خودروی غرب میانه (MAMA) تاج «خودروی خانواده مورد علاقه» را به خود اختصاص داد. بیش از 100 روزنامه‌نگار خودرو در جاده آمریکای الخارت لیک در ویسکانسین برای رالی بهار رفتند، جایی که نزدیک به 90 وسیله نقلیه را در دوره‌های مختلف رانندگی قبل از رای دادن به خودروهای مورد علاقه خود در هفت دسته ارزیابی کردند.

جیم اوبریل، مدیر ارتباطات MAMA گفت: «تلوراید از زمانی که با استایل، فضای داخلی و فناوری چشمگیر عرضه شد، مورد علاقه اعضای ما بوده است. نمایش مدل 2023 X-Pro امسال هم در مسیرهای آفرود و هم در مسیرهای خیابانی نشان می‌دهد که کیا بر روی تکامل قابلیت‌های تلوراید و حفظ موقعیت خود در این بخش در میان رقبای جدید و باطراوت تمرکز کرده است.»

Steven Center، COO & EVP، کیا آمریکا، گفت: «اگرچه Telluride از زمان معرفی خود دارای یک عامل شگفت‌انگیز غیرقابل انکار بوده است، ما همچنان در حال یافتن راه‌هایی برای بهبود یکی از محبوب‌ترین مدل‌های خود در تاریخ کیا هستیم. ما تریم X-Pro را برای مدل سال 2023 اضافه کردیم تا خانواده‌های ماجراجوی بیشتری را جذب کند، و مفتخریم که این نسخه مقاوم توجه خبرنگاران فهیم MAMA را به خود جلب کرده است.»

بخوانید:  این خودرو در عرض 24 ساعت 60 میلیون گران شد

[i] میلگردهای ریلی سقفی و ملحقات قفسه سقف به طور جداگانه فروخته می شوند و شامل آن نمی شوند. همیشه محموله را با خیال راحت حمل کنید.
[ii] بکسل نیاز به تجهیزات اضافی دارد. برای ظرفیت بکسل، دستورالعمل های اضافی و هشدارها به دفترچه راهنمای مالک مراجعه کنید. همیشه هنگام بکسل احتیاط کنید.

منبع: https://www.kianewscenter.com/news/2023-kia-telluride-named–favorite-family-vehicle–at-midwest-automotive-media-association-s-spring-/s/6138b71c-4ff5-4f55-8b29-0dd46c28cfa6