کیا حقوق نامگذاری و شریک رسمی خودرویی انجمن کیا شد

تغییر نام انجمن کیا تنها آخرین گام در تحول کیا در ایالات متحده است که با معرفی خودروی برقی برنده جوایز آن در آمریکای شمالی در سال 2021 و معرفی پلان S یا Plan Shift این شرکت سرعت گرفت. ، استراتژی برنامه بلندپروازانه 25 میلیارد دلاری کیا Plan S شامل حمل و نقل پایدار جدید، وسایل نقلیه تحویل و راه حل های حمل و نقل شخصی است. این شامل عرضه 11 خودروی برقی در سطح جهانی تا سال 2026 است و تا کنون در سال 2022، کیا شروع قدرتمندی در تحویل EV6 به مشتریان در سراسر کشور جشن گرفته است.

کیا آمریکا به تاریخ ما در کالیفرنیای جنوبی که به تأسیس دفتر مرکزی ایالات متحده در اینجا در سال 1992 بازمی‌گردد، افتخار می‌کند، و بنابراین همه ما اکنون جشن می‌گیریم. راسل واگر، معاون بازاریابی، کیا آمریکا، گفت: بخشی از یکی از تاریخی‌ترین و مرتبط‌ترین مکان‌های تفریحی و ورزشی زنده در کالیفرنیا – اگر نه در جهان. ما خوشحالیم که بخشی از سرگرمی و هیجان موسیقی زنده و رویدادهای انجمن کیا در حال حرکت رو به جلو هستیم.

مشارکت کیا با کیا فروم شامل علائم جدید در فضای باز و داخلی، نصب ایستگاه های شارژ EV و نمایشگرهای خودروی کیا است که با EV6 شروع می شود. همچنین به زودی تاسیس “Kia Club”، یک سالن پذیرایی منحصر به فرد برای لذت بردن از علاقه مندان به خودرو و طرفداران موسیقی است.

جنی لینکلن، جنرال موتورز و SVP Live Events، انجمن کیا، گفت: «ما مفتخریم که با کیا شریک شده و تاریخ خود را با آینده‌ای نوآورانه در هم می‌پیوندیم و در عین حال تعهد خود را به جامعه SoCal ادامه می‌دهیم. ما مشتاقانه منتظر ادغام صنایع سرگرمی و خودرو هستیم و تعهدات متقابل خود را نسبت به تنوع، پایداری و خلاقیت گسترش می دهیم.

بخوانید:  آمار ثبت نام طرح فروش محصولات ایران خودرو

انجمن کیا سالانه میزبان بزرگ‌ترین نام‌های موسیقی و سرگرمی، نمایش جوایز، بوکس، هنرهای رزمی ترکیبی، کشتی و غیره است. این مکان به مدت 55 سال یک مقصد SoCal بوده است و به عنوان اثبات دیگری بر تأثیر آن بر منطقه و صنعت، این مکان با جایزه حفاظت از LA در سال 2014 اهدا شد و در جوایز Pollstar 2021 به عنوان “عرصه دهه” مورد تقدیر قرار گرفت.

“انرژی سرگرمی زنده – با پشتیبانی کیا”

خودروساز مستقر در کالیفرنیای جنوبی کیا آمریکا و محل برگزاری موسیقی زنده و سرگرمی فروم اعلام کرده اند. که از امروز، انجمن به عنوان انجمن کیا شناخته می شود. کیا حق نامگذاری و شریک رسمی خودرویی این شرکت می شود تنها مکانی به اندازه عرصه در ایالات متحده است که به موسیقی و سرگرمی اختصاص دارد، اولین قرارداد حقوق نامگذاری ایالات متحده برای این خودروساز است.

عکس‌ها و فیلم‌های تالار کیا، از جمله رویدادی که صبح امروز برای راه‌اندازی این مشارکت برگزار شد، در دسترس خواهد بود اینجا.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-becomes-naming-rights-and-official-automotive-partner-of-the-kia-forum/s/f05970d1-0f0d-45a1-80b7-71ed4ee81baa