کیا ریو اس جایزه Vincentric 2022 بهترین ارزش ناوگان در آمریکا را دریافت کرد

استیو سنتر، COO و EVP کیا آمریکا گفت: “ما مفتخریم که جایزه Vincentric بهترین ارزش ناوگان در آمریکا را برای کیا ریو S 2022 دریافت می کنیم.” “این افتخار تعهد ما را برای ایجاد بهترین وسایل نقلیه در کلاس با ارزش بی نظیر برای طیف گسترده ای از سبک های زندگی تایید می کند.”

دیوید وورستر، رئیس Vincentric، گفت: «کیا ریو از هشت تریم رقیب بهتر عمل کرد تا برای اولین بار جایزه بهترین هاچ بک ساب کامپکت با ارزش ناوگان را به دست آورد. ریو ارزش ناوگان قوی خود را با داشتن کمترین هزینه تعمیر و نگهداری و کمترین هزینه تعمیر در کلاس خود نشان داد.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-rio-s-receives-vincentric-2022-best-fleet-value-in-america-award/s/b94f443a-0ab1-4281-977a-cc19d1697c2a

  • کیا ریو اس 2022 در بخش ساب کامپکت هاچ بک برنده شد
  • جوایز Vincentric Best Fleet Value in America، وسیله نقلیه و تزئینات خاص را با کمترین هزینه کل مالکیت در بیشترین تعداد 28 سناریو هزینه چرخه عمر مختلف می شناسند.

کیا ریو S جایزه Vincentric 2022 بهترین ارزش ناوگان در آمریکا را برای بخش ساب کامپکت هاچ بک دریافت کرده است که از هشت رقیب دیگر از برندهای برتر پیشی گرفته است.

برای تعیین جایزه Vincentric 2022 Best Fleet Value in America™ Awards، Vincentric هزینه تجزیه و تحلیل مالکیت را انجام داد که بیش از 2000 پیکربندی خودرو را بر اساس استفاده معمولی ناوگان اندازه گیری کرد. با استفاده از هشت عامل هزینه مختلف – استهلاک، هزینه ها و مالیات، تامین مالی، سوخت، بیمه، نگهداری، هزینه فرصت و تعمیرات – هر وسیله نقلیه در تمام 50 ایالت با استفاده از 28 سناریو چرخه عمر مختلف ارزیابی شد. برندگان با تعیین اینکه کدام خودروها دارای کمترین هزینه چرخه عمر ناوگان در بیشتر سناریوها در بخش خود هستند، مشخص شدند.

بخوانید:  اجرای طرح خدمات پس از فروش برای محصولات تجاری بهمن | شرکت