کیا فورته رتبه یک را در بخش خود در JD Power 2022 مطالعات کیفیت اولیه ایالات متحده برای چهارمین سال متوالی کسب کرد.

پنج خودروی کیا در بخش های مربوطه جایگاه دوم را به خود اختصاص داده اند

شان یون، رئیس و مدیر عامل شرکت کیا می‌گوید: «با تعداد زیادی از مدل‌های کیا که در بخش‌های مربوطه خود در رتبه‌های اول یا دوم قرار دارند، شکی نیست که کیفیت، مهارت و توجه به جزئیات بخشی جدایی‌ناپذیر از هر خودرویی است که کیا می‌سازد – بدون توجه به بخش خودرو.» ، کیا آمریکای شمالی و کیا آمریکا.

بخش وسیعی از شاسی‌بلندها و سدان‌های کلاس جهانی کیا آمریکا در بررسی کیفیت اولیه JD Power 2022 ایالات متحده (IQS) امتیاز بالایی دریافت کردند و فورته برای چهارمین سال متوالی در صدر بخش خودروهای کامپکت قرار گرفت. پنج مدل دیگر کیا – کارناوال، K5، ریو، اسپورتیج و تلوراید – هر کدام رتبه دوم را در رده های مربوطه به خود اختصاص دادند.

گزارش سالانه پاسخ‌های 84165 پاسخ‌دهنده را در رابطه با 189 مدل خودرو در 26 بخش مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. خودروها بر اساس تجربه رانندگی، عملکرد موتور و گیربکس و طیف وسیعی از مسائل کیفی گزارش شده توسط صاحبان خودرو مورد ارزیابی قرار گرفتند.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-forte-ranks-number-one-in-its-segment-in-j.d.-power-2022-u.s.-initial-quality-study-for-fourth-c/s/87648ded-951f-46ba-847e-825a60c31b64

بخوانید:  توسعه همکاری کره جنوبی و چین به رغم نارضایتی آمریکا