کیا و رافا نادال ابتکار «Kia Clubhouse» را برای الهام بخشیدن به نسل بعدی طرفداران تنیس راه اندازی کردند

قهرمان 21 دوره گرند اسلم و سفیر برند جهانی کیا گفت: “بنیاد رافا نادال کارهای زیادی برای حمایت از کودکانی که بیشترین نیاز را دارند انجام داده است و ما شاهد تاثیری که تنیس و ورزش می تواند بر آموزش کودکان داشته باشد، بوده ایم. بنابراین، من واقعا خوشحالم که با کیا در باشگاه کیا همکاری می کنم تا تنیس را برای کودکان بیشتری در سراسر جهان در دسترس تر کنم. من واقعاً امیدوارم که این ابتکار الهام بخش دیگران باشد تا همین کار را انجام دهند.”

Fête le Mur le Mur یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در پاریس است که از بیش از 13000 کودک محروم در بیش از 76 مکان با تمرکز بر ورزش، در فرانسه و سرزمین های خارج از کشور فرانسه حمایت می کند. این شرکت با ارائه‌دهنده تجهیزات پیشرو Babolat همکاری می‌کند و از ورزش، به ویژه تنیس، به عنوان یک مسیر پشتیبانی کامل برای زندگی حرفه‌ای و ادغام اجتماعی استفاده می‌کند.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-and-rafa-nadal-launch–kia-clubhouse–initiative-to-inspire-next-generation-of-tennis-fans/s/856eeeb8-6b4f-4180-9a0c-8890b0161a8e

آرتور مارتینز، معاون ارشد و رئیس بخش جهانی برند و تجربه مشتری کیا، گفت: «در کیا، ما به توانمندسازی افراد برای استفاده حداکثری از زندگی خود معتقدیم. کیا کلوب هاوس برای فراهم کردن فضایی برای کودکانی که ممکن است در غیر این صورت قادر به دسترسی به بازی تنیس نبودند، ساخته شده است. ما امیدواریم که همراه با رافا نادال، کودکان را از همه اقشار الهام دهیم تا به آنجا بروند و بازی کنند.”

  • تجربه جهانی تنیس با هدف دسترسی بیشتر به تنیس
  • رویداد راه اندازی در پاریس به کودکان محلی مهارت ها و تجهیزاتی می دهد تا عشق مادام العمر به بازی را تقویت کنند
  • رافا نادال سفیر کیا برای الهام بخشیدن به کودکان ظاهری غافلگیرکننده دارد
  • این ابتکار پیش از مسابقات آتی، شهرهای بزرگ جهان را به گردش در خواهد آورد
بخوانید:  اجرای طرح خدمات پس از فروش برای محصولات تجاری بهمن | شرکت

شرکت کیا و رافا نادال برای راه‌اندازی “Kia Clubhouse” همکاری کرده‌اند، یک ابتکار جدید با هدف دسترسی بیشتر تنیس و الهام بخشیدن به نسل بعدی طرفداران تنیس. مراسم افتتاحیه با حضور 18 کودک از سازمان محلی Fête le Mur و شش کودک از باشگاه تنیس پایه Gennevillois در پاریس، فرانسه برگزار شد. مطابق با اخلاق کیا مبنی بر «حرکت الهام‌بخش»، کودکان در ناوگانی از خودروهای کیا، از جمله اولین مدل تمام الکتریکی اختصاصی EV6 و محبوب‌ترین مدل SUV این برند، اسپورتیج، سوار شدند.

به عنوان بخشی از تجربه باشگاه کیا، بچه ها در تعدادی از فعالیت ها شرکت کردند، از جمله یک مسترکلاس مهارت ها و ترفندها به میزبانی بن سیمونه بازیکن آزاد فرانسوی و یک سری چالش به رهبری یک تنیس حرفه ای، علی.رفیق لیم بچه‌ها همچنین مهارت‌های جدید خود را در آزمایش‌ها، چالش‌ها و مسابقات مختلف آزمایش کردند و روز را با یک تورنمنت دوستانه و مراسم اهدای جوایز به پایان رساندند.

ابتکار کیا کلاب هاوس از سال آینده سفری بین المللی خواهد داشت و این تجربه به یاد ماندنی را در شهرهای بزرگ تنیس دوست در سراسر جهان تکرار خواهد کرد.

در بدو ورود، بسته خوشامدگویی به بچه‌ها ارائه شد که شامل تجهیزات تنیس از بابولات به عنوان یادگاری ویژه برای تقویت عشق مادام العمر به بازی بود. رافا نادال یک ظاهر غافلگیرکننده داشت تا شخصاً به کودکان خوش آمد بگوید و آنچه را که او را برای بازی کردن الهام می‌داد به اشتراک بگذارد.