کیا پروژه چراغ سبز را در رواندا و ویتنام تکمیل می کند

با وجود واگذاری مدیریت پروژه چراغ سبز به مقامات محلی، برنامه های کمکی کیا در ویتنام و رواندا به پایان نرسیده است. این شرکت به حمایت و نقش مهمی در توسعه بیشتر هر دو کشور، به ویژه در شهرستان مای چاو و گهنگری ادامه خواهد داد.

کیا از ایجاد و راه اندازی مرکز آموزش حرفه ای در گهنگری حمایت کرده است. این مرکز علاوه بر اینکه یک مرکز آموزش حرفه ای است، یک شبکه اجاره ضروری برای ماشین آلات کشاورزی و برنامه های جوجه کشی برای کشاورزان محلی ایجاد کرده است که در این فرآیند به مزارع جدید و موجود کمک می کند تا از فرصت های برداشت، توزیع و فروش استفاده کنند.

در شهرستان مای چاو ویتنام، کیا از ژوئیه 2019 به حل مسائل آلودگی زیست محیطی سمی کمک کرده است.

  • پروژه چراغ سبز که بخشی از مسئولیت اجتماعی شرکتی جهانی (CSR) کیا است، از کشورهای در حال توسعه برای غلبه بر چالش های اجتماعی حمایت می کند.
  • با تکمیل پروژه چراغ سبز، کیا مسئولیت های عملیاتی خود را به جوامع محلی رواندا و ویتنام واگذار می کند.
  • این برنامه در سه سال گذشته در شهرستان مای چاو ویتنام به حل مسائل زیست محیطی سمی کمک کرده است
  • از سال 2017، پروژه چراغ سبز به مقابله با فقر و کیفیت زندگی در شهر گهنگری رواندا کمک کرده است.
  • برای مرحله بعدی این ابتکار، کیا قصد دارد پروژه جدید Green Light 2.0 را با تمرکز بر سازگاری با محیط زیست و تحرک عرضه کند.

به عنوان بخشی از تمرکز گسترده تر CSR کیا برای جوامعی که نیاز به کمک دارند، پروژه چراغ سبز با هدف ارائه حمایت مادی از کشورهای در حال توسعه، به نوبه خود زمینه ای حیاتی را ایجاد می کند که جوامع محلی را قادر می سازد تا به خود متکی و مستقل شوند.

بخوانید:  شرایط طرح فروش فوری ایران خودرو اعلام شد + جدول

کیا به موازات تمرکز ویتنام، در شهر گهنگری رواندا، به مسائل مربوط به کشاورزی و کیفیت زندگی پرداخته است.

با تکمیل موفقیت آمیز این برنامه، کیا مسئولیت های عملیاتی و فعالیت های تجاری پروژه چراغ سبز را به جوامع مربوطه و مقامات محلی در ویتنام و رواندا منتقل کرده است. این مرحله از ابتکار کیا در ویتنام و رواندا دهمین و یازدهمین مکان در سراسر جهان است که پروژه چراغ سبز تأثیر مثبتی بر جوامع محلی که نیاز به حمایت دارند داشته است.

کیا آخرین مرحله از پروژه چراغ سبز خود را با موفقیت به پایان رسانده است.

پروژه چراغ سبز در سال 2023 پس از واگذاری پایگاه غنا با موفقیت به پایان خواهد رسید. کیا قصد دارد پروژه چراغ سبز 2.0 را معرفی کند که تمرکز جدیدی بر سازگاری با محیط زیست و تحرک در آینده دارد.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-completes-green-light-project-in-rwanda-and-vietnam/s/89a5e46c-d148-4503-9d50-a87b1eb1605d

کیا اخیراً امکانات متعددی را – از جمله مدارس متوسطه، مراکز بهداشتی و مراکز آموزش حرفه‌ای – در 12 پایگاه در 9 کشور در آفریقا و آسیا افزایش داده و گسترش داده است. اینها شامل تانزانیا، مالاوی، موزامبیک، اتیوپی، کنیا و اوگاندا می‌شوند – شش پایگاهی که پروژه نور سبز از سال 2012 در آنها قوی بوده است.

همراه با سازمان بین المللی غیردولتی (NGO) همسایگان خوب، کیا یک تغییر گام حیاتی زیست محیطی در Mai Chau در ارتباط با تخلیه زباله را تسهیل کرده است. این دو شریک یک سیستم تصفیه زباله سازگار با محیط زیست پیشرفته ایجاد کرده اند و بر عملکرد روزانه یک کامیون جمع آوری زباله نظارت دارند. این پروژه همچنین به افزایش آگاهی در مورد حفاظت از محیط زیست در سراسر منطقه ادامه می دهد.

بخوانید:  خودرو سمند با موتور EF7 دارم که حدود 50 هزار کیلومتر کار کرده و احساس می‌کنم مصرف سوخت آن به‌تازگی بیشتر شده است. مشکل چیست؟