کیا چندین برد را در iF Design Awards 2022 تضمین می کند

تریم داخلی جیونیک پیشرفته کیا که با همکاری KOLON ساخته شده است، جایزه طراحی iF را برای «مواد طراحی داخلی خودرو» دریافت کرد. این ماده ترکیبی سه بعدی چندین لایه PU را لمینت می کند و امکان الگوهای نامحدود و طیف متنوعی از رنگ ها را فراهم می کند. این یک تکنیک جدید ساده و در عین حال عمیق برای زنده کردن رویکردهای جدید در طراحی داخلی خودرو است.

امسال، iF Design Awards بیش از 11000 شرکت کننده از 57 کشور را جذب کرد و مجموعه ای از دستاوردهای برجسته در زمینه طراحی را برجسته کرد. در مجموع 75 کارشناس طراحی از 23 کشور مختلف گرد هم آمدند تا در مورد 5424 اثری که پس از یک دور مقدماتی دیجیتال به فهرست نهایی راه یافته بودند، قضاوت کنند.

iF: یکی از پرافتخارترین جوایز طراحی جهانی

  • کراس اوور تمام الکتریکی EV6 در چهار برنده در رده‌های معتبر برجسته شده است: «خودروها/خودروها»، «فروشگاه‌ها/نمایشگاه‌ها»، «رابط محصول» و «نساجی/دیواری/کف‌پوش»

جایزه طراحی iF برندگان را در 9 رشته از جمله محصولات، ارتباطات، بسته بندی، طراحی خدمات، معماری، معماری داخلی، تجربه کاربری (UX)، رابط کاربری (UI) و مفاهیم حرفه ای در 80 دسته مورد تقدیر قرار می دهد. همه آثار برنده جایزه در ارائه شده است www.ifdesign.com و در اپلیکیشن iF Design منتشر شده است.

EV6 به لطف «تجسم تحرک الهام‌بخش» برنده طراحی «خودروها/وسایل نقلیه» شد. این اولین کیا است که از معماری پلتفرم ماژولار پیشرفته الکتریک-گلوبال جدید مارک استفاده می‌کند و فلسفه طراحی مخالف یونایتد این برند را پیشرو می‌کند که احساسات را با عقلانیت ترکیب می‌کند تا هم کاربران را آرام کند و هم حرکت و خلاقیت را القا کند.

جایزه طراحی iF در سال 1954 توسط iF International Forum Design GmbH در هانوفر، یکی از موسسات طراحی مستقل پیشرو در جهان، تأسیس شد. iF Design Award Night 2022، مراسم اهدای جوایز، قرار است در 16 می در Friedrichstadt-Palast، برلین برگزار شود.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-secures-multiple-wins-at-prestigious-if-design-awards-2022/s/107b88ce-f552-4664-aa3b-8eaf47721709

کراس اوور تمام الکتریکی EV6 نقش اصلی را در هر چهار جایزه طراحی iF کیا ایفا کرد. علاوه بر تضمین جایزه طراحی «خودروها/وسایل نقلیه»، EV6 برای سه جایزه دیگر نیز در کانون توجه قرار گرفت: «فروشگاه‌ها/نمایشگاه‌ها» (برای فضای برند EV6 Unplugged Ground)، «رابط محصول» (برای سیستم اطلاعات سرگرمی EV6). ) و «نساجی/دیوار/کف» (برای مواد هیبریدی سه بعدی GEONIC که در کابین EV6 استفاده شده است).

با این آخرین افتخارات، کیا EV6 با طراحی پیشرو، یک برد فوق‌العاده را حفظ کرده است. این وسیله نقلیه از زمانی که در سال 2021 به نمایش درآمد، مورد تحسین منتقدان رسانه‌های سراسر جهان قرار گرفت و برنده جایزه چه خودرویی شد؟ جوایز «خودروی سال 2022» و جوایز «خودروی سال اروپا» – در میان بسیاری دیگر – ظرف چند ماه پس از عرضه.

کیا در مراسم معتبر iF Design Awards 2022 جوایز متعددی را کسب کرده است که نشان‌دهنده قدرت اخلاق طراحی محصول مخالفان یونایتد این برند و همچنین رویکرد نوآورانه آن برای تعامل با مشتریان فعلی و آینده‌نگر خودروهای الکتریکی (EV) است.

سیستم اطلاعات سرگرمی پیشرفته EV6 برنده جایزه طراحی iF 2022 برای «رابط محصول» شد. صفحه نمایش منحنی پانوراما و با وضوح بالا سیستم از تجربه راننده پشتیبانی می کند و آن را بهبود می بخشد و با زیبایی کلی داخلی هماهنگ می شود. همچنین، طراحی خوشه‌ای از گرافیک دایره‌ای خودروهای موتور احتراق داخلی فاصله گرفته و بر توسعه گرافیک‌هایی متمرکز است که برای خودروهای الکتریکی دوستدار محیط زیست بهینه شده است. پالت رنگ سبز و بنفش سیستم که “تصویر مدرن” را منتقل می کند نیز توسط داوران برجسته شد.

برنده شدن در رده «فروشگاه ها/نمایشگاه ها»، فضای برند «EV6 Unplugged Ground» در سئونگ سو، سئول برای معرفی مردم با EV6 برنده جایزه به روش های سرگرم کننده و تخیلی از طریق مناطق تجربه همه جانبه ایجاد شد. نمایشگاه نسل بعدی همچنین پیام کیا را در مورد روش‌های جدید زندگی – شامل بازیافت، پایداری، و راه‌حل‌های حرکتی متمرکز بر آینده به اشتراک می‌گذارد.