کیا کارناوال MPV به عنوان خودروی خانواده سال توسط هیسپانیک موتور پرس انتخاب شد

استیون سنتر، مدیر ارشد اجرایی و EVP کیا آمریکا، گفت: “به رسمیت شناخته شدن به عنوان بهترین وسیله نقلیه برای خانواده های اسپانیایی توسط هیسپانیک موتور پرس تایید می کند که MPV کیا کارناوال نهایت تطبیق پذیری، راحتی و قابلیت را در اختیار دارندگان قرار می دهد.” “کارناوال کیا از زمان ورود به نمایشگاه ها موفقیت فوق العاده ای داشته است و در سال 2021 9.3 درصد سهم بازار را در بخش خود به خود اختصاص داده است. کیا مفتخر است که این جایزه را از هیسپانیک موتور پرس دریافت می کند و ما همچنان به ارائه موارد بیشتری از خانواده ها ادامه خواهیم داد. تقاضای امروز برای یک وسیله نقلیه، فناوری بیشتر، ایمنی بیشتر، سبک بیشتر و قابلیت اطمینان بیشتر.

ریکاردو رودریگز لانگ، موسس، گفت: «MVP کیا کارناوال یک پیشنهاد ارزش فوق‌العاده نه تنها برای خانواده‌های اسپانیایی تبار، بلکه برای همه خانواده‌ها، بدون به خطر انداختن سبک، راحتی، راحتی و ویژگی‌های فناوری که خانواده‌های امروزی در یک وسیله نقلیه خانوادگی مورد نیاز هستند، ارائه می‌کند. و رئیس هیسپانیک موتور پرس. فضای داخلی جادار و راحت، سواری بی‌صدا و ویژگی‌های پیشرفته کمک راننده از جمله ترمز اضطراری خودکار ترکیب شده تا Carnival MPV را به پکیج کامل خودرو تبدیل کند.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-carnival-mpv-named-family-vehicle-of-the-year-by-hispanic-motor-press/s/9d23c405-ca08-4bae-921f-613b8c04aa37

کیا کارناوال MPV 2022 در رتبه بندی ده وسیله نقلیه برتر سال 2022 برای خریداران خودرو اسپانیایی توسط هیسپانیک موتور پرس، به عنوان خودروی خانوادگی سال انتخاب شده است. 12هفتم برنامه سالانه بهترین وسایل نقلیه جدید را برای خریداران خودروهای اسپانیایی بر اساس استایل، رضایت از رانندگی، فناوری، ایمنی، اثرات زیست محیطی، قابلیت اطمینان مکانیکی و ارزش به رسمیت می شناسد.

بخوانید:  هشدار یک روزنامه درباره قیمت خودرو / منتظر زلزله چند ده ریشتری در بازار خودرو باشیم؟

کیا کارناوال MVP 2022 به عنوان بهترین فناوری و ارزش برای خانواده های اسپانیایی انتخاب شد

هیئت داوران جوایز هیسپانیک موتور مطبوعات 2022 متشکل از روزنامه نگاران مستقل خودرو اسپانیایی، سازندگان محتوا و تأثیرگذاران صنعت است که توسط هیئت مشاوران سازمان انتخاب شده اند. بیش از 20 عضو هیئت منصفه بیش از 100 وسیله نقلیه جدید را در طول سال های 2021 و 2022 ارزیابی کردند.