کیا کمپین برند جهانی را برای جام جهانی 2022 راه اندازی کرد

کیا کمپین برند جهانی خود را برای جام جهانی 2022 با راه اندازی چندین فعالیت بازاریابی مرتبط با این مسابقات که از 20 نوامبر برگزار می شود، آغاز کرده است.هفتم تا 18 دسامبرهفتم.

به‌علاوه، این برند یک کمپین رسانه‌های اجتماعی با نام #KiaInspireTogether را آغاز می‌کند و هواداران فوتبال را تشویق می‌کند تا UGC (محتوای تولید شده توسط کاربر) خود را ایجاد کنند تا اشتیاق خود را به تیم‌هایشان نشان دهند. بهترین UGC ها به عنوان ویدیوهای هایلایت توسط کیا مورد استفاده قرار خواهند گرفت و در نهایت ویدیوها از طریق بردهای الکترونیکی در استادیوم ها به نمایش گذاشته می شوند. رافائل نادال، سفیر جهانی برند کیا، به همراه سایر اینفلوئنسرها نیز ویدیوهایی را برای تشویق تیم های ملی خود آپلود می کنند تا طرفداران بیشتری را برای شرکت در این کمپین تشویق کنند.

  • ویدیوی کمپین پیام کلیدی کیا را تداعی می کند: «الهام». این در همه ماست.
  • این برند از طریق کمپین #KiaInspireTogether محتویات ساخته شده توسط طرفداران را بر روی بردهای الکترونیکی در استادیوم ها نمایش می دهد.
  • محتوای دیجیتال برای برجسته کردن رویاها و الهامات کودکانی که به عنوان حامل توپ بازی رسمی شرکت می کنند
  • کیا ناوگانی از وسایل نقلیه سازگار با محیط زیست را برای حمل و نقل بازیکنان، کارکنان و مسئولان مسابقات فراهم می کند
  • کیا از محتوایی با تاکید بر EV6 GT-line با همکاری FIFA+ (پلتفرم OTT فیفا) رونمایی می کند.

هر چهار سال، بشریت می‌آموزد که فوتبال فقط یک ورزش نیست، یک حرکت است. هر ضربه، هر تکل و هر ثانیه به مردم این باور را می دهد که همه آنها قادر به کارهای بزرگ هستند. برای این منظور، کیا از یک فیلم قهرمان مبارزات انتخاباتی رونمایی خواهد کرد که زندگی روزمره افرادی را که از لحظه جام جهانی الهام گرفته اند را در تلویزیون و کانال های رسانه های اجتماعی از جمله یوتیوب و اینستاگرام به نمایش می گذارد.

بخوانید:  کشورگشایی خودرویی چین در 2023

برای توضیح بیشتر خودروها، EV6 GT-line همچنین قرار است در محتوای دیجیتال کیا با همکاری FIFA+ (پلتفرم OTT فیفا) نمایش داده شود و در این محتوا اسطوره های فوتبال سوار بر خط EV6 GT و صحبت های جالبی در مورد جهان ارائه می شود. جام.

چارلز ریو، معاون ارشد و رئیس بخش طراحی CX Purchase، گفت: “کیا معتقد است که جام جهانی فوتبال 2022 یک جنبش فرهنگی بزرگ فراتر از یک رویداد ورزشی است. ما به عنوان یک شریک رسمی فیفا، از داشتن آن خرسندیم. این فرصت برای ارائه تجربیات ویژه به افرادی در سراسر جهان که از همه‌گیری طولانی کووید خسته شده‌اند. مانند پیام کمپین ما “الهام، این در همه ماست”، امیدواریم که افراد در هر سن و پیشینه الهام جدیدی را در خود کشف کنند. در حالی زندگی می کنند که لحظات هیجان انگیز جام جهانی را در مقابل چشمانشان می بینند.”

کمپین OMBC (حمل توپ رسمی مسابقه) کیا رویاها و الهامات 64 کودک از حدود 20 کشور مختلف در سراسر جهان را برای تجربه حمل توپ رسمی مسابقه به زمین در کنار بازیکنان و مسئولان مسابقه برجسته می کند. .

در راستای پیام برند کلیدی کیا برای جام جهانی امسال، «الهام». این در همه ماست، کیا مجموعه ای از ابتکارات را ارائه خواهد کرد که نشان دهنده تعهد این برند به این ورزش و مشارکت آن در متحد کردن مردم از سراسر جهان به این باور است که تیم آنها شانس رسیدن به اوج را دارد.

از سال 2007، کیا شریک رسمی خودروسازی فیفا بوده و وسایل نقلیه را از خط تولید مدل های گسترده خود تا رویدادهای فیفا و فیفا ارائه می دهد و شناخت برند خود را از طریق فعالیت های بازاریابی مختلف و تبلیغات A-board در استادیوم ها افزایش می دهد.

بخوانید:  آمار جالب ورود مسافر به گیلان در 48 ساعت گذشته | مدیرکل راهداری


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-launches-global-brand-campaign-for-fifa-world-cup-2022-/s/440e6669-2a40-4f00-b3e9-a499e47920ebبه عنوان شریک رسمی تحرک، کیا ناوگانی از وسایل نقلیه را برای استفاده در طول جام جهانی 2022 ارائه خواهد کرد تا حرکت ایمن و راحت بازیکنان، داوران، مدیریت و کارکنان را تسهیل کند. 297 خودروی سواری (شامل تلوراید، سورنتو، اسپورتیج و کارناوال) با 80 مدل دوستدار محیط زیست کیا (EV6 GT-line، Sorento PHEV و Niro PHEV) و همچنین 70 اتوبوس برای این منظور ملحق خواهند شد. این اولین باری است که کیا از خودروهای دوستدار محیط زیست در رویداد فیفا استفاده می کند.

علاوه بر این، کیا کودکانی را که از طریق تجربه OMBC یک گام به تحقق رویاهای خود نزدیکتر می شوند، مستند می کند و داستان های آنها را از طریق رسانه های اجتماعی تبلیغ می کند. با انجام این کار، این برند نه تنها قصد دارد تجربه کودکان شرکت کننده به عنوان OMBC را افزایش دهد، بلکه همچنین نشان می دهد که چگونه هر حرکت منفرد می تواند جهشی قابل توجه به سمت دستیابی به هر هدف زندگی باشد.