کیا EV6 به عنوان بهترین خودروی الکتریکی در US News 2022 انتخاب شد

محبوبیت EV6 با افزایش 49 درصدی تحویل در دومین ماه خود در نمایشگاه‌ها همچنان ادامه دارد. بیش از 3100 مدل تمام الکتریکی EV6 در ماه مارس فروخته شد که به مدل های برقی کیا کمک کرد تا بهترین عملکرد ماهانه و سه ماهه را تضمین کنند.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-ev6-named-u.s.-news-2022–best-electric-vehicle-/s/da5988c1-f125-46d9-94d4-9705ba2d656d

EV6 از زمان عرضه‌اش در اوایل سال جاری به‌عنوان موفقیت‌آمیز مورد ستایش قرار گرفته است و اولین گام مهمی به سوی استراتژی برق‌سازی «Plan S» کیا است. که تا سال 2026 11 مدل کاملاً جدید برقی را در سراسر جهان عرضه خواهد کرد. ما مفتخریم که این تقدیرنامه را از US News دریافت می کنیم، که جهت گیری و رهبری آینده برند را در فضا تقویت می کند.

جیم شریفی گفت: «ما در سال جاری شاهد رشد زیادی در بخش شاسی‌بلندهای الکتریکی بوده‌ایم و کیا EV6 کاملاً جدید یک انتخاب برتر با فضای داخلی راحت و جذاب و همچنین مجموعه‌ای از ویژگی‌های ایمنی فعال است. ، سردبیر US News Best Cars. با این حال، شاید بزرگترین نقطه فروش، برد رانندگی استثنایی EV6 تا 310 مایل باشد.

کیا EV6 2022 در لیست “بهترین خودروهای هیبریدی و الکتریکیتوسط US News & World Report. EV6 ده ها رقیب را شکست داد تا در جوایز امسال عنوان بهترین خودروی الکتریکی را به خود اختصاص دهد.

  • کارشناسان EV6 را به دلیل فضای داخلی مدرن، جادار و فناوری ایمنی پیشرفته آن انتخاب کردند
  • اولین خودروی برقی اختصاصی کیا طی چند ماه پس از عرضه همچنان به کسب تحسین برانگیز ادامه می دهد
بخوانید:  پژو، دنا و ساینا جهش کردند/ جدول آخرین قیمت ها

برای تعیین برنده در هر دسته، US News امتیاز کلی هر وسیله نقلیه، قیمت شروع، نرخ شارژ سطح 2، و برآورد مصرف سوخت EPA و محدوده را برای 82 خودروی هیبریدی، پلاگین هیبریدی و الکتریکی مورد بررسی تجزیه و تحلیل کرد. برندگان بهترین ترکیب کیفیت، ارزش و کارایی را در بخش خود داشتند.