کیا EV6 تمام الکتریکی برنده «بهترین خودروی الکتریکی 2022» از The Drive شد

این هفته، کیا EV6 تمام برقی توسط تیم تحریریه The Drive در توزیع جوایز افتتاحیه این نشریه به عنوان “بهترین خودروی الکتریکی 2022” انتخاب شد. ویراستاران The Drive خاطرنشان کردند که ترکیبی از استایل EV6، دینامیک رانندگی، راحتی سرنشینان و محدوده تمام الکتریکی به آن کمک کرده تا در بخش خودروهای الکتریکی برجسته شود.

[1]قیمت خرده‌فروشی پیشنهادی سازنده (MSRP) مقصد (1295 دلار) و جابجایی، مالیات، عنوان، هزینه‌های مجوز، گزینه‌ها و هزینه‌های خرده‌فروش را شامل نمی‌شود. قیمت های واقعی توسط خرده فروش تعیین می شود و ممکن است متفاوت باشد.

EV6 تمام الکتریکی مواردی را ارائه می‌کند که یک خودروی برقی را به بالاترین سطح کلاس می‌رساند، مانند یک MSRP زیر 50000 دلار.[1]، برد EPA 310 مایل از تمام برد الکتریکی تخمین زده شده است[2] در تریم‌های Wind و GT-Line RWD[3]، و همچنین بسیاری از ویژگی‌های دیگر که داشتن آن را مطلوب می‌سازد.»

[3]Wind AWD و GT-Line AWD با یک بار شارژ کامل باتری، بردی معادل 274 مایل تخمین زده شده توسط EPA دارند. برد EV6 GT با شارژ کامل باتری 206 مایل تخمین زده شده توسط EPA ارزیابی شده است. برد واقعی با گزینه ها، شرایط رانندگی، عادات رانندگی، تعمیر و نگهداری خودرو، تمرین شارژ، عمر باتری، آب و هوا، دما و وضعیت وسیله نقلیه شما متفاوت خواهد بود. ظرفیت باتری با گذشت زمان و استفاده کاهش می یابد. برای اطلاعات بیشتر در مورد برد، لطفاً به www.fueleconomy.gov مراجعه کنید.

«تیم ما به طور مداوم و بسیار تحت تأثیر کیا EV6 قرار گرفته است – سطح فکر و دقتی که برای ساخت یک وسیله نقلیه الکتریکی مقرون به صرفه تر و قابل دسترس تر انجام شد، واضح است. کایل چرومچا، سردبیر The Drive، گفت: این مدل دارای طراحی چرخش سر، محدوده قابل استفاده، عملکرد و هندلینگ عالی، و مجموعه ای عالی از ویژگی های پیشرفته کمک راننده است. و اینکه همه اینها توسط یک گارانتی محدود کارخانه استثنایی محافظت شود – این نوعی از خودرو است که در واقع مردم را وادار می کند به جای اینکه صرفاً آن را در نظر بگیرند، به یک خودروی برقی روی آورند.

بخوانید:  آغاز فروش فوق العاده خودرو سایپا در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

[4]تا زمانی که شارژ باتری به 20 درصد کاهش یابد، می توان از ژنراتور برق Onboard استفاده کرد.

[2]بر اساس برآورد EPA در مورد شارژ کامل باتری. برد واقعی با گزینه ها، شرایط رانندگی، عادات رانندگی، تعمیر و نگهداری خودرو، تمرین شارژ، عمر باتری، آب و هوا، دما و وضعیت وسیله نقلیه شما متفاوت خواهد بود. ظرفیت باتری با گذشت زمان و استفاده کاهش می یابد. برای اطلاعات بیشتر در مورد برد، لطفاً به www.fueleconomy.gov مراجعه کنید.

EV6 از میان خودروهای برقی برتر انتخاب شد که توسط ویراستاران The Drive در 12 ماه گذشته ارزیابی خودروها مشخص شد.

[5]سیستم های پیشرفته کمک راننده جایگزین رانندگی ایمن نیستند و ممکن است تمام اجسام اطراف خودرو را تشخیص ندهند. همیشه ایمن رانندگی کنید و احتیاط کنید.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/all-electric-kia-ev6-wins–best-ev-of-2022–from-the-drive/s/868c2362-80c6-4cd5-b675-083008f80fec

محبوبیت EV6 همچنان در حال افزایش است. تا به امروز، بیش از 19000 مدل EV6 در خرده فروشان کیا در 50 ایالت به فروش رسیده است. EV6 عملکرد فوق‌العاده‌ای، سازگاری با شارژ DC فوق‌العاده سریع، یک ژنراتور برق موجود در برد را ارائه می‌کند.[4]و یک فضای داخلی با کف مسطح که از مواد خلاقانه در سراسر کابین استفاده می کند. EV6 مجموعه گسترده ای از سیستم های پیشرفته کمک راننده را ارائه می دهد[5]سطح قابل توجهی از ویژگی های اتصال و همچنین آخرین نسل پمپ حرارتی کم مصرف کیا که گرمای هدر رفته از سیستم خنک کننده خودرو را از بین می برد. EV6 بخش مهمی از استراتژی “Plan S” کیا برای راه اندازی حداقل دو وسیله نقلیه با باتری الکتریکی (BEV) در سال و ساخت یک خط تولید کامل از 14 BEV تا سال 2027 است.

بخوانید:  ظرفیت‌های ویتنام برای تبدیل شدن به قطب بزرگ اقتصادی آسیا

  • EV6 تمام الکتریکی به دلیل ترکیبی از مزایای سطح رده در دینامیک رانندگی، ویژگی‌های موجود ADAS، محدوده تمام الکتریکی تحسین شده است.
  • EV6 معیاری را برای خودروهای الکتریکی به عنوان برنده جایزه بخش افتتاحیه تعیین می کند