کیا EV6 تمام الکتریکی برنده خودروی سال 2023 آمریکای شمالی شد™

دومین برد کیا در سه سال اخیر

  • EV6 برای نوآوری خودرو، طراحی، ویژگی های ایمنی، عملکرد، فناوری، رضایت راننده، تجربه کاربر، ارزش شناخته شده است.
  • دومین خودروی کاربردی سال آمریکای شمالی پیروزی برای کیا در سه سال
  • EV6 توسط هیئت داوران متشکل از 50 متخصص خودرو انتخاب شد

محبوبیت EV6 همچنان در حال افزایش است. تا به امروز، بیش از 19000 مدل EV6 در خرده‌فروشی‌های کیا در تمام 50 ایالت فروخته شده است، از جمله EV6 GT با قدرت 576 اسب بخار که در دسامبر 2022 عرضه شد. نیروی داخل هواپیما و فضای داخلی با کف مسطح که از مواد خلاقانه در سراسر کابین استفاده می کند. EV6 مجموعه گسترده ای از سیستم های پیشرفته کمک راننده را ارائه می دهد[i]سطح قابل توجهی از ویژگی های اتصال و همچنین آخرین نسل پمپ حرارتی کم مصرف کیا که گرمای هدر رفته از سیستم خنک کننده خودرو را از بین می برد. EV6 بخش مهمی از استراتژی “Plan S” کیا برای راه اندازی حداقل دو وسیله نقلیه با باتری الکتریکی (BEV) در سال و ساخت یک خط تولید کامل از 14 BEV تا سال 2027 است.

EV6 توسط 50 متخصص خودرو از رسانه های چاپی، آنلاین، رادیو و پخش انتخاب شد. به عنوان بخشی از فرآیند ارزیابی، هیئت منصفه NACTOY وسایل نقلیه از خودروهای اسپورت گرفته تا کامیون‌های وانت را آزمایش کردند و معیارهایی از جمله نوآوری خودرو، طراحی، ویژگی‌های ایمنی، عملکرد، فناوری، رضایت راننده، تجربه کاربر و ارزش را ارزیابی کردند.

امروز، کیا EV6 تمام الکتریکی به عنوان خودروی سال آمریکای شمالی توسط هیئت داوران خودروی سال آمریکای شمالی (NACTOY) انتخاب شد. این دومین مورد در سه سال گذشته است که هیئت داوران NACTOY یک خودروی کیا را به عنوان برترین انتخاب خود در این رده و اولین برنده برای خودروی برقی کیا (EV) معرفی می‌کند.

بخوانید:  قیمت شاهین 520 میلیون تومان شد | فاصله 95 میلیونی قیمت بازار و کارخانه شاهین

شان یون، رئیس و مدیرعامل کیا آمریکا، گفت: «از زمان عرضه در اوایل سال 2022، طیف مدل EV6 پیچیدگی و ظرافت ذاتی مهندسی کیا EV را نشان داده است و مشتریان آمریکای شمالی به آن توجه کرده اند. “در یک سال با سه فینالیست الکتریکی، این برد ثابت می کند که EV6 نه تنها یک وسیله نقلیه کاربردی برتر، بلکه یک خودروی برقی نمونه است.”

[i] سیستم های پیشرفته کمک راننده جایگزین رانندگی ایمن نیستند و ممکن است تمام اجسام اطراف خودرو را تشخیص ندهند. همیشه ایمن رانندگی کنید و احتیاط کنید.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/all-electric-kia-ev6-wins-2023-north-american-utility-vehicle-of-the-year-/s/443bb7f8-ebb5-44eb-b385-e07373a11280