کیا EV6 تمام الکتریکی 2023 و کیا نیرو هیبریدی در اخبار US “جایزه بهترین خودروهای هیبریدی و الکتریکی 2023” شناخته شدند.

[2] تا زمانی که شارژ باتری به 20 درصد کاهش یابد، می توان از ژنراتور برق Onboard استفاده کرد.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/all-electric-2023-kia-ev6-and-kia-niro-hybrid-recognized-to-u.s.-news–2023-best-hybrid-and-electric/s/3fa4079e-49b6-4a76-b69c-f705bd5d0f61[1] استفاده مکرر از شارژ سریع DC می تواند بر عملکرد و دوام باتری تأثیر منفی بگذارد و کیا توصیه می کند استفاده از شارژ سریع DC را به حداقل برسانید.

پیشرو در استراتژی Plan S کیا، EV6 عملکرد فوق‌العاده و سازگاری با شارژ DC فوق‌العاده سریع دارد.[1]، ژنراتور برق آنبرد[2]و یک فضای داخلی با کف مسطح که از مواد خلاقانه در سراسر کابین استفاده می کند. نیرو هیبریدی طراحی جسورانه ای را در داخل و خارج ارائه می کند که با الهام از فلسفه کیا “Opposites United” ساخته شده است و از یک موتور 4 سیلندر 1.6 لیتری همراه با یک موتور الکتریکی سنکرون آهنربای دائم 32 کیلووات نیرو می گیرد.

دومین برد در دو سال برای EV6، اولین برد برای Niro Hybrid

سردبیران US News برندگان را بر اساس امتیازات فردی و کلی از رتبه‌بندی بهترین خودروهای US News و همچنین قیمت‌های اولیه مربوطه، نرخ شارژ و داده‌های مصرف سوخت و برد برآورد شده توسط EPA انتخاب کردند. بیش از 100 وسیله نقلیه جدید برای دریافت جوایز رقابت کردند.

استیون مرکز، COO و EVP کیا آمریکا گفت: «کیا به پیشرفت هنر ارائه خودروهای الکتریکی استثنایی ادامه می‌دهد، به همین دلیل است که ما به ویژه از اینکه می‌بینیم Niro Hybrid 2023 به EV6 در این فهرست برترین دستاوردهای صنعت می‌پیوندد، مفتخریم.

امروز، کیا EV6 2023 تمام الکتریکی و کیا نیرو هیبریدی 2023 به عنوان خودروهای برقی پیشرو توسط سردبیران US News و World Report در جوایز “بهترین خودروی هیبریدی و الکتریکی 2023” شناخته شدند. این اولین برد برای Niro Hybrid است که به عنوان “بهترین SUV هیبریدی” انتخاب شد و دومین سال متوالی است که EV6 به عنوان “بهترین خودروی الکتریکی” جایزه برتر را دریافت می کند.

بخوانید:  حذف قرعه کشی فروش سایپا به نفع چه کسانی شد؟