کیا EV6 نامزد نهایی جایزه خودروی سال آمریکای شمالی در سال 2023 شد.

EV6 بر روی پلت فرم جدید مدولار الکتریکی-جهانی (E-GMP) ساخته شده است. باتری لیتیوم یونی با چگالی بالا 77.4 کیلووات ساعتی موجود، دارای برد برآورد شده توسط EPA تا 310 مایل است.[2](مدل های RWD بادی و RWD GT-Line). علاوه بر این، معماری چند شارژ 800 ولتی آن، قابلیت شارژ فوق سریع DC را قادر می سازد تا باتری را از 10 به 80 درصد در کمتر از 18 دقیقه شارژ کند.[3] از نظر قدرت و عملکرد، EV6 GT-Line می تواند در 4.6 ثانیه از صفر به 60 برسد.[4]

اعضای هیئت منصفه NACTOY پس از گذراندن ماه ها رانندگی ده ها وسیله نقلیه جدید در طول سال، به فینالیست ها رأی می دهند. برای واجد شرایط بودن، وسایل نقلیه باید کاملاً جدید یا کاملاً جدید باشند و باید در مدت زمان معقولی از زمان اعلام جوایز، که در 11 ژانویه برگزار می‌شود، در نمایندگی‌ها در دسترس باشند. امسال، رشته نیمه نهایی شامل 13 مدل بود. در دسته ابزار.

EV6 کیا آماده است تا یکی از بالاترین افتخارات صنعت خودرو را به دست آورد

  • کیا EV6 جای پای شاسی بلند Telluride برنده NACTOY را دنبال می کند.
  • پیشنهادات نوآورانه شروع استراتژی برق‌رسانی متحول کننده «Plan S» این برند را نشان می‌دهد

4 ادعای شتاب بر اساس نتایج آزمایش AMCI تایید شده 2022 EV6 GT-Line AWD در روسازی خشک ESC خاموش. نتایج نوامبر 2021 گزارش شد. نتایج واقعی ممکن است بسته به گزینه‌ها، شرایط رانندگی، عادات رانندگی و وضعیت وسیله نقلیه شما متفاوت باشد. تأیید این نتایج نباید انجام شود. همیشه ایمن رانندگی کنید و همه قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنید.

بخوانید:  عرضه خودرو در بورس کالا منتفی شد؟


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-ev6-named-finalist-for-2023-north-american-utility-vehicle-of-the-year-award/s/5a0a79ab-90ed-4507-bd0f-0c7de8e5deaf

1 جوایز خودرو، ابزار مفید و کامیون سال آمریکای شمالی (NACTOY) علامت تجاری شرکت خودرو و کامیون سال آمریکای شمالی است.

2 محدوده تخمینی EPA مسافت پیموده شده شما متفاوت خواهد بود و به عوامل مختلفی از جمله عمر باتری، تعمیر و نگهداری خودرو، تمرین شارژ، آب و هوا، شرایط جاده/ترافیک، دمای محیط، عادات رانندگی، گزینه‌ها، بار و موارد دیگر بستگی دارد. ظرفیت باتری با گذشت زمان و استفاده کاهش می یابد. استفاده مکرر از شارژ سریع DC می تواند بر عملکرد و دوام باتری تأثیر منفی بگذارد و کیا توصیه می کند استفاده از شارژ سریع DC را به حداقل برسانید.

کیا EV6 که نشان‌دهنده تغییر جهانی برند کیا به سمت تحرک پایدار است، به عنوان یکی از سه فینالیست جوایز خودروی سال آمریکای شمالی (NACTOY) 2023 انتخاب شده است.[1] این خبر که در نمایشگاه خودروی لس آنجلس اعلام شد، تنها سه سال پس از آن منتشر شد که شاسی بلند محبوب تلوراید این برند همان شهرت را به دست آورد و سپس جایزه معتبر را به دست آورد.

استیون سنتر، مدیر ارشد اجرایی و مدیر ارشد اجرایی گفت: EV6 نشانگر عصر جدیدی برای برند ما است، زیرا ما در خط مقدم برق‌سازی قرار می‌گیریم، و مفتخریم که به عنوان فینالیست جایزه سال آمریکای شمالی انتخاب شده است. EVP، کیا آمریکا. این کراس اوور EV نوآورانه از پلتفرم پیشرفته خود برای ایجاد یک واترمارک بالا در همه زمینه ها از جمله فناوری، عملکرد و راحتی استفاده می کند.

3 زمان شارژ بر اساس تست شرکت کیا با شارژر SAE J1772.زمان شارژ واقعی ممکن است با گزینه ها، شرایط رانندگی، عادات رانندگی، تعمیر و نگهداری خودرو، تمرین شارژ، عمر باتری، آب و هوا، دما و وضعیت خودروی شما متفاوت باشد. ظرفیت باتری با گذشت زمان و استفاده کاهش می یابد. استفاده مکرر از شارژ سریع DC می تواند بر عملکرد و دوام باتری تأثیر منفی بگذارد و کیا توصیه می کند استفاده از شارژ سریع DC را به حداقل برسانید.

بخوانید:  قیمت نجومی شاسی بلند آمریکایی در ایران؛ هامر 25 میلیارد تومان!