کیا EV6 و کارناوال برنده جوایز معتبر GOOD DESIGN 2021 شدند


  • جوایز تعهد کیا به “طراحی برتر، نوآوری و عملکرد بی نظیر” را به رسمیت می شناسند.
  • معرفی امسال از فلسفه طراحی جدید تحسین شده کیا ‘Opposites United’ از طبیعت و انسانیت الهام گرفته است.
  • کراس اوور برقی کیا EV6 و MPV کارناوال اکنون در چندین منطقه جهانی به فروش می رسد

کیا دو جایزه معتبر طراحی را برای دو مدل جدید خود دریافت کرده است که کراس اوور برقی کیا EV6 و MPV نسل چهارم کیا کارناوال در جوایز سالانه GOOD DESIGN افتخارات برتر را در رده “حمل و نقل” کسب کرده اند.

EV6 کاملا جدید اولین خودروی برقی با باتری اختصاصی کیا (BEV) است و اولین کیا است که بر اساس پلتفرم مدولار جهانی الکتریکی (E-GMP) جدید این برند ساخته شده است و برد رانندگی در دنیای واقعی 528 کیلومتر بسیار چشمگیر و فوق العاده را ارائه می دهد. -قابلیت شارژ مجدد سریع

استایل مفهومی جسورانه EV6، فلسفه طراحی جدید بسیار تحسین شده کیا “Opposites United” را در خود جای داده است که از تضادهای موجود در طبیعت و انسانیت الهام گرفته است. برجسته‌ترین ویژگی‌های بیرونی شامل چراغ‌های روشنایی در روز است که بخشی از «صورت ببر دیجیتال» خودرو، نمایه کناری مدرن و آیرودینامیک، و یک شبح جسورانه الهام گرفته از کراس اوورها است. فضای داخلی از پلت فرم E-GMP بهره می برد که محیطی با تکنولوژی بالا، جادار و دلپذیر را تسهیل می کند.

MPV کاملاً جدید کیا کارناوال که در استودیوی طراحی کیا در کالیفرنیا نوشته شده است، ظاهری جسورانه و جعبه‌ای دارد که زبان بصری موجود در خط تولید بسیار موفق شاسی‌بلندهای مقاوم این برند، از جمله Telluride، Sorento و Seltos را نشان می‌دهد. خطوط دراماتیک کاپوت را تزیین می کند که به تقویت شخصیت تهاجمی خودرو کمک می کند، در حالی که قوس های چرخ به خوبی تعریف شده حس حجم را به نمای جانبی کارناوال می دهد. فضای داخلی سه ردیفه، که در پیکربندی‌های هفت یا هشت نفره موجود است، چیدمان ممتاز و انعطاف‌پذیری را ارائه می‌دهد که منجر به بهترین اتاق مسافر و بار در کلاس می‌شود.

بخوانید:  10 زن و مرد؛ طعمه سرقت های خشن 2 پسر موتورسوار

کریم حبیب، رئیس مرکز طراحی کیا، گفت: تضمین این جوایز GOOD DESIGN تأیید رویکردی است که ما در طراحی کیا EV6 و کیا کارناوال در پیش گرفتیم و قدردانی از تلاش های مشترک تیم طراحی بین المللی با استعداد ما است. . واقعاً سال مهمی برای ما بوده است. ما فلسفه طراحی کاملاً جدید خود را “Opposites United” راه اندازی کردیم، که اخلاق آن در حال حاضر خودروهای ما را متحول کرده است، و ما مصمم هستیم که اطمینان حاصل کنیم که کیا همچنان مرزهای طراحی خودرو را به چالش می کشد.”

این دو جوایز جدیدترین جوایز طراحی هستند که توسط هیئت داوران GOOD DESIGN در سال‌های اخیر به کیا داده شده است و یکپارچگی اخلاق طراحی در حال تکامل این برند را تایید می‌کند. همین سال گذشته، این پنل به نسل سوم سدان کیا K5 و نسل چهارم SUV کیا سورنتو اعطا کرد. پیش از این، نسخه های قبلی K5 و سورنتو در کنار مدل هایی از جمله شاسی بلند Telluride و کراس اوور Soul جوایز GOOD DESIGN را دریافت کرده بودند.

GOOD DESIGN برای اولین بار در سال 1950 برگزار شد، یکی از قدیمی ترین مسابقات طراحی در جهان است که توسط Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design و مرکز اروپایی طراحی هنر معماری و مطالعات شهری سازماندهی شده است. هیئت داوران هر ساله محصولات و پیشروان صنعت را از بیش از 50 کشور انتخاب می کنند که مسیرهای جدیدی را برای “نوآوری، پایداری، طراحی برتر و عملکرد بی نظیر” منصوب کرده اند.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-ev6-and-carnival-win-prestigious-2021-good-design-awards/s/0a898edd-566d-404a-a1de-69454ba4fb71