کیا EV6 2022 برنده جایزه 10 بهترین فضای داخلی و UX WardsAuto شد.

محبوبیت EV6 همچنان در حال افزایش است. تا به امروز، بیش از 10000 مدل EV6 در سراسر ایالات متحده فروخته شده است که به رشد 132 درصدی فروش خودروهای برقی کیا نسبت به رکورد قبلی در ماه می در سال 2021 کمک کرده است. و افزایش 5 درصدی نسبت به رکورد فروش ماهانه تمام دوران برای دسته خودرو که در مارس 2022 ثبت شده است.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/2022-kia-ev6-wins-wardsauto-s-10-best-interiors—ux-award/s/9a5ea82f-f47f-4dfc-a08e-49400f5cbdec

درو وینتر، سردبیر و داور WardsAuto، گفت: «کیا EV6 یک ارزش کلی است، با فضای داخلی شیک و اسپرت و کنترل‌های شکل‌گیری بسیار نوآورانه که باعث صرفه‌جویی در فضا و کاهش شلوغی می‌شود». این به علاوه کابین بسیار جادار و راحت و مواد درجه یک آن، EV6 را محکم در فهرست Wards 10 Best Interiors & UX 2022 قرار داده است.

مرکز استیون، مدیر ارشد اجرایی و EVP کیا آمریکا، گفت: «ما مفتخریم که این جایزه را برای EV6 دریافت می‌کنیم، که نشان‌دهنده گامی مهم به سوی استراتژی جهانی برق‌سازی جهانی «Plan S» است. عناصر طراحی جسورانه و مدرن EV6 و راه‌حل‌های داخلی که به طور مدبرانه با فناوری بصری ادغام شده‌اند، چشم‌انداز آینده کیا را برای خودروهای الکتریکی تقویت می‌کنند.»

کیا EV6 2022 برنده جایزه Wards 10 Best Interiors & UX شد. EV6 اولین خودروی برقی با باتری اختصاصی کیا است و اولین گام در مسیر پیش‌بینی شده خودروهای کارآمد و پیشرو است که بر اساس استراتژی «Plan S» این برند هدایت می‌شوند.

  • کارشناسان EV6 را برای طراحی داخلی مدرن و پیشرفته آن انتخاب کردند
  • اولین خودروی برقی اختصاصی کیا طی چند ماه پس از عرضه همچنان به کسب تحسین برانگیز ادامه می دهد
بخوانید:  شاسی بلند جدید یک و نیم میلیاردی در بازار ایران + عکس و فیلم
برای تعیین برندگان، تیم Wards فضای داخلی خودروهای جدید یا به شدت بازطراحی شده و فناوری تجربه کاربر را ارزیابی می‌کند. امتیازدهی بر اساس معیارهای مختلفی از جمله طراحی و زیبایی، راحتی، مواد، تناسب و پایان، اتصال و سرگرمی اطلاعاتی، نمایشگرها و کنترل‌ها، سیستم‌های پیشرفته کمک راننده و ارزش است.